Godson: Ludzie sami powinni decydować, czy chcą pracy w niedzielę

- Kolegom z PO, którzy chcą zakazu handlu w niedzielę, mówię, że ludzie powinni o tym sami decydować. A tym, którzy nie chcą pracować w niedzielę, radzę zmienić pracę - powiedział poseł PO John Abraham Godson na antenie radia RMF FM. O ostatnich działaniach Platformy Godson stwierdził, że jej członkowie ?zapominają, po co są w polityce?.
Zakaz pracy w placówkach handlowych w niedzielę przewiduje projekt zmian w Kodeksie pracy, który trafił już do Sejmu. Pod projektem podpisali się posłowie PiS, PO, PSL i SP. Inicjatywa nie podoba się Johnowi Godsonowi z Platformy. - Ludzie sami powinni decydować, czy chcą pracować w niedzielę - stwierdził w "Kontrwywiadzie" RMF FM.

Godson odniósł się także do kwestii sporu pomiędzy Jarosławem Gowinem a Donaldem Tuskiem. - Gowin byłby dobrym szefem PO, ale nie sądzę, żeby był lepszym szefem niż Tusk - powiedział. - Gowin jest prawicowy, nie pogodziłby wszystkich nurtów w PO - dodał poseł. Polityk przyznał, że ma premierowi za złe fakt, iż dał się on "wmanewrować w dyskusje o sprawach światopoglądowych". - Patrząc na rozczarowanie wyborców PO i PiS, myślę, że w Polsce jest miejsce na nową partię prawicową - stwierdził.

"Chętnie stworzyłbym nową partię"

John Godson nie ukrywał rozczarowania Platformą Obywatelską. - Zapomnieliśmy o zwykłych obywatelach, zapomnieliśmy, po co jesteśmy w polityce - mówił o swojej partii. - Wino i cygaro w polityce są dla mnie bardzo złym symbolem - dodał. Nie chciał jednak zdradzić nazwisk kolegów, do których odnoszą się te zarzuty.

Polityk zaznaczył, że nie wyklucza odejścia z Platformy. - Chętnie stworzyłbym nową partię, jeśli uznam, że dla konserwatystów nie ma już miejsca w PO - powiedział. - To byłaby partia liberalizmu gospodarczego i konserwatyzmu światopoglądowego - dodał. Zdaniem Godsona dobrym szefem takiej partii byłby Jarosław Gowin. - Byłby dobrym liderem nowej partii, ale jestem za zarządzaniem zespołowym. Wtedy, jeśli jeden lider słabnie, drugi przychodzi i jest kontynuacja - podkreślił.

Więcej o:
Komentarze (136)
Godson: Ludzie sami powinni decydować, czy chcą pracy w niedzielę
Zaloguj się
 • kieszonkowiec12

  Oceniono 1 raz 1

  Godson mówi, że jest inna praca i można z pracy zrezygnować. Tak- z jednego hipermarketu pracującego w ndz. na inny market też pracujący w ndz. Czarny robi w Polsce za posła, a nie ma pojęcia jak się tu pracuje. Wynocha do siebie pouczać współbraci z plemienia. Jakby tu pracował za najniższą krajową to by te jego sześć Mulatów z głodu umarło. Opłaca się być posłem w Polsce.

 • kieszonkowiec12

  Oceniono 2 razy 0

  Proszę, jaki Godson się zrobił demokratyczny! Szkoda, że w sprawie aborcji w przypadkach naprawdę ciężkich uszkodzeń płodu nie był taki luźny i nie mówił, że każda kobieta powinna zadecydować sama. Fałszywa czarna protestancka wesz.

 • jagoda491

  Oceniono 1 raz 1

  Niby Godson, a mówi rozsądnie. Niech ludzie sami decydują czy chcą pracować w niedziele i czy są chętni do robienia zakupów w te dni.

 • leslaw28

  Oceniono 3 razy 1

  tlusty murzynski kacyk, ktorego durnie zrobili poslem, choc ma tylko srednia nigeryjska szkole a reszta to dyplomy z bazaru

 • leslaw28

  Oceniono 4 razy 0

  Godson tez powinien zmienic prace, bo jeszcze niczego nie zrobil dla Polski, poza mowa-trawa

 • leslaw28

  Oceniono 2 razy 2

  poniewaz Polacy sa coraz glupsi,' pomaga" nam oszust i cwiercinteligent z Nigerii, szkoda ze nie wypada juz placic paciorkami

 • plorg

  Oceniono 1 raz -1

  W tym p....m kraju tylko imigranta stać na głos zdrowego rozsądku.

 • fctheduck

  Oceniono 3 razy -1

  Panie Godson, niech pan wyjedzie do ojczyzny przodków i tam wprowadza swoje rewelacyjne pomysły. Pomysł z takim posłem był nawet zabawny, ale już przestał. Pa pa

 • nedlog123

  Oceniono 2 razy 0

  ja też panu Godsonowi proponuję zmienić pracę, bo jest bezczelnym bucem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX