Komentarze (366)
Homofobia w Europie: Polska w czołówce. "Dyskryminacja, groźby i przemoc"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ciotka_ltd

  Oceniono 17 razy 5

  Jak widac nizej, to 'prawdziwi Polacy i kiatolicy' spiewaja w zgodnym chorze spiewke towarzysza Putina. Tylko wam pogratulowac, Azjaci. Hehehe!

 • plorg

  Oceniono 12 razy -2

  Nie istnieje coś takiego jak homofobia.
  To termin zjęzyka poprawności politycznej, a nie termin naukowy.

 • wyciety

  Oceniono 12 razy -2

  Jak potraktowano wystep pedalow w Gruzji: marucha.wordpress.com/2013/05/17/pierwsza-w-tbilisi-gejparada-zakonczyla-sie-ucieczka-sodomitow .Zydokomuna o tym nie napisze.

 • bcax

  Oceniono 16 razy 0

  Homofobia? ja nie odczuwam strachu przed homoseksualistami, odczuwam obrzydzenie.
  Więc skąd ta śmieszna nazwa?

 • jan.sprzeczny

  Oceniono 11 razy 5

  Jak się spojrzy na mapę to jest raczej oczywiste, im bardziej naród religijny tym bardziej zacofany i nietolerancyjny.

 • liczdo10

  Oceniono 12 razy -6

  Polska w czołówce państw, w których ceni się wartości służące rozwojowi, zachowaniu gatunku i moralności.
  Można być dumnym, że nie dajemy się neobolszewizmowi.

 • korcia2000

  Oceniono 16 razy 6

  Zawsze byliśmy w czołówce kołtunerii. I zawsze było nam bliżej do Wschodu niż cywilizacji zachodniej.

 • artaxerxes

  Oceniono 12 razy 10

  Homofobii nie ma w Polsce. To homo bija hetero za ich orientacje. To hetero nie moga sie trzymac za reke na ulicy. To homo sa przeciwko malzenstwom hetero. W Polsce nie ma homofobii. Alleluja.

 • hungup

  Oceniono 10 razy 6

  gej ok

 • artaxerxes

  Oceniono 10 razy 8

  To prawda, ze kiedys kiedy na zachodzie wieziono i karano gejow, w Polsce tego nie robiono oficjalnie. Ale teraz Polska zostala kompletnie w tyle i prawa czlowieka sa dla niej czasem problematyczne, jak widac na zalaczonym obrazku. Niestety.

 • nakrecany_czolg

  Oceniono 8 razy -4

  duch w narodzie nie ginie :) stop propagowania zboczeń. w czterech ścianach niech robią, co chcą, ale precz z obnoszeniem się z tym na ulicach, a za wyciąganie łap po dzieci - kula w łeb

 • od-or

  Oceniono 6 razy 6

  konserwa jednak ma coś z rycerza,-zakuty łeb ,homisie mają w d-e wasze wywody oni tacy są dobrowolnie i mają do tego święte i niezbywalne prawo ,dlaczego w innych demokratycznych krajach załatwienie ich spraw trwało 15 minut a u nas 15 lat nie starcza ,ty im łaski nie robisz im się to należy jak psu zupa tak samo płacą podatki

 • xtalatx

  Oceniono 9 razy 1

  Angielska homofobia skazywała na dożywocie jeszcze w XIX wieku a do lat 1950 na więzienie. W Niemczech gejów zamykano do obozów koncentracyjnych i zabijano całkiem niedawno, pamiętacie? W Hiszpanii skończono z karą więzienia dla gejów w... 1979. Jak Europa śmie krytykować Polskę, w której nigdy, przez setki lat, żaden gej nie poszedł siedzieć za homseksualizm ???

 • observanto

  Oceniono 12 razy 0

  Wy tu piszecie o pierdołach, a nie martwi was, że co piąta pszczoła nie przeżyła tej zimy!

 • plpolak

  Oceniono 6 razy -4

  To świadczy że trzeba edukować europejczyków że homoseksualizm to zboczenie płciowe.

 • folwark_polski

  Oceniono 11 razy 1

  obrońca pedała i pedofila watykańskiego jak nie ma nic do powiedzenia to stawia minusy znaczy to jedynie że całym katolickim sercem popiera to bydło watykańskie bez obrazy dla bydła za łąk

 • i-tyle

  Oceniono 16 razy 0

  czytam tutejsze komentarze i przypomina mi się Awans Zaorskiego.

  zbyt szybko próbuje się zrobić cywilizowanego człowieka z wąsatego Polaka-katolika, który pedziów nie lubi i takie jest jego święte prawo. I nikt mu nie będzie mówić, że to normalne, "żeby facet faceta z pupę zapinał".

  jeszcze nie ten czas:) Poduśmy się jeszcze w kato narodowym sosie, trzymajmy się "norm" danych nam przez pana naszego ustami Głodziów, Dziwiszów i Rydzyków, pedały do gazu, po wszystkie wieki wieków.

  Choć mam wrażenie, że była szansa na spuszczenie nieświeżego zapachu z nadętego katobalona. I mam wrażenie, ze "opiniotwórcze" media pokpiły sprawę i zalew durnoty na forach to banalna konsekwencja upartego gwałcenia logiki, prawdy i przyzwoitości przez naszę władzę czwartą. Nie jest to przecież władza osobna, numer jest inny, ale to tylko numer. Ktoś musi być odpowiedzialny za pozbawienie Polaków autorytetów. Ktoś musi być odpowiedzialny za to, ze 99% "mądrych" głów szeroko komentowanych i cytowanych to niedorozwoje typu Macierewicz, awanturnicy jak Kaczyński czy cyniczni oszuści jak Tusk i ferajna. To oni wyznaczają normy, bardzo niskie normy, na miarę biedronkowego grilla. To media są współodpowiedzialne temu, że profesor jest profesor, że na jedną opinię prawdziwego naukowego autorytetu odpowiada bełkot jakiegoś psychicznego, oparty na "innej logice", "własnej nauce", "PISowych prawach fizyki". Równie wyeksponowany, ładnie zapakowany i podany zbaraniałym widzom do "analizy". Sztuka jest sztuka. Wy macie swojego profesora, to Żyd i pijak, my mamy swojego, to prawdziwy Polak.

  należy wrócić do podstaw. Media powinny edukować i rzetelnie informować, a nie utrzymywać w debilizmie i zniekształcać rzeczywistość. Ale czy to się mieści w biznesplanie i czy ma uzasadnienie finansowe? A może lepiej się rządzi niedoinformowanym bydłem, które pedziów nie lubi, więc po co to zmieniać?

 • hkloss1

  Oceniono 8 razy 0

  Pytanie do gazeta.pl
  Dlaczego moje komentarze sa ciegle usuwane?
  Wczoraj wstwaielm dwa i obydwa po kilku minutach zniknely?
  Jezeli nie zgadzacie sie z tym co pisze to wysuncie swoje kontrargumenty?
  A moze po prostu zbyt sensownie pisze, a wam sie to nie podoba lecz nie jestescie w stanie zadnego kontrargumentu napisac?
  Zamieniacie z sie Trubune Ludu lat 2000-nych, ju zapomnieliscie jakk to niektorzy z was w latach 80-tych swobody slowa sie domagali, teraz tego innym zabraniacie?
  Zalosni jestescie

 • belferski

  Oceniono 3 razy -3

  Sam jestem ofiarą dyskryminacji niemieckich urzędników z DR-V Bund, którzy wbrew Rozporządzeniu Rady Europy z 1.05.2010, nie uznają moich praw do wypracowanej niemieckiej emerytury. Takie zachowanie w prawie unijnym jest określane jako "dyskryminacja ukryta". Idę z tym do Fundacji Helsińskiej.

 • antypalikot2

  Oceniono 8 razy 0

  Na Niemców zawsze można liczyć, jeśli chodzi o obronę "wykluczonych" i prześladowanych. Szkoda, że Niemców nie było w czasie II wojny światowej, bo może udałoby się obronić Żydów przed tymi strasznymi Nazistami...Chociaż po ostatnich "dziełach" niemieckiej kinematografii można dojść do wniosku, że Niemcy chcieli uchronić Żydów, przed Nazistami, ale Polacy im tym przeszkodzili....

 • adjan463

  Oceniono 12 razy -2

  Homofobia?to wymysł zboczonych środowisk chcących wypaczać rzeczywistość czy normalność.Brońmy nasz kraj przed napływem antynormalności obojętnie z jakiej strony by napływała.Na zachodzie zachowania są modą i do niej dostosowuje się większość aby żle nie wypadać wobec innych a prywatnie myśli się inaczej.Życie polega na udawaniu.Podobnie jest w Niemczech w których nie brakuje ludzi normalnie myślących ale poddających się złym trendom.

 • krzyk58

  Oceniono 9 razy -7

  Bierzmy przykład w tym temacie , z gruzinów w ostanich dniach pięknie rozprawili sie z pederastami i innym tałatajstwem .

 • majka.2012

  Oceniono 5 razy -3

  Artykuł o niczym. Obrazek z mapą Europy z niebieskim w jaśniejszym i ciemniejszym odcieniu. Ten temat będzie się pojawiał "z braku laku". No ile można???

 • v_kolumna_v

  Oceniono 9 razy -1

  Pomijając wiarygodność tych doniesień o rzekomo prześladowanych homoseksualistach chciałoby się zapytać czemu to APP nie zainteresuje się liczbą 170 000 ofiar prześladowań religijnych chrześcijan którzy co rok oddają swe życie za wyznawaną wiarę. Co by to byłby za krzyk medialny gdyby ta liczba mordów dotyczyła gejów, nawet gdyby było skąd tylu wziąć. A tak to tylko chrześcijanie, przywykliśmy i przyzwalamy na to od czasów Nerona.

 • feurig59

  Oceniono 17 razy 9

  Polska to kraj w którym napięcie na ulicy odczuwa się już jako "zwykły" obywatel, tę podszytą strachem podejrzliwość, brak zaufania, agresję, te zakrapiane pod "żabkami" chodniki krwią z rozbitych nosów po weekendzie, to przyglądanie się sobie spod byka: czy mnie okradnie? czy mi da w ryj? czy coś skomentuje? Tu trudno kupić sobie n.p. kolorowe trampki, czy mieć tr inną fryzurę, albo okulary i nie usłyszeć na ulicy syk :"pedał", a co dopiero nim być na prawdę. Nawet obcokrajowcy nie czuja się tu zbyt komfortowo. Tu nie ma luzu, tu jest się z miejsca zaszufladkowanym, podsumowanym, naznaczonym. Moja znajoma z Francji opowiadała taką anegdotę, symptomatyczną: Poznała ludzi w jej wieku (28 lat) i siedzieli razem przy piwie. Ktoś stwierdził, że bardzo ładnie mówi po polsku. "A skąd jesteś?' padło pytanie. "Z Francji" "Aaa, to WY nas zdradziliście w 1939..."

 • observanto

  Oceniono 13 razy -3

  Walą mnie równo artykuły o przemocy i nietolerancji Polaków do homoseksualistów, które pisane są przez potomków tych, którzy Polakom zgotowali taki los:
  pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnie_niemieckie_w_Polsce_%281939-1945%29

 • stachud

  Oceniono 14 razy -2

  I znowu pedały na tapecie. Czy w tym kraju nie ma ważniejszych problemów? Polska chyli się ku upadkowi a ci znowu z tym grzebaniem w odbytynicach. To temat dla proktologa i innych specjalistów od dewiacji seksulanych.

 • mundi8

  Oceniono 12 razy -2

  6.Nie bądźmy obojętni

  Dale O’Leary ostrzega, że zmiany w prawodawstwie idą w kierunku, by wychowywanie dzieci w zgodzie z ich płcią biologiczną, wzmacnianie poczucia przynależności do płci, współgrających z nią zainteresowań i tendencji (np. zainteresowanie dziewczynek opieką nad lalkami, chłopców boksem) było definiowane jako przemoc psychiczna i prowadziło do odbierania dzieci rodzicom. Wszystko to sprawia, że ostatnie wydarzenia w Polsce powinny budzić nasz niepokój oraz pobudzać do konkretnych działań. Pod jednym względem jesteśmy w czołówce postępu światowego. Mamy prawo, podobne jak w Szwecji, pozwalające na odbieranie dzieci pod pretekstem przemocy psychicznej (np. sprawa państwa Bajkowskich, którym odebrano synów ze względu na podejrzenia o „przemoc psychiczną”). Być może Polska nie będzie pionierem w odbieraniu dzieci rodzicom za wychowywanie w zgodzie z wartościami chrześcijańskimi. Jeśli jednak nie będziemy działać już teraz – przez petycje, protesty rodziców, zapytania do posłów, interpelacje – możemy za chwilę zobaczyć, że zdanie demokratycznej większości przegrywa z ideologią. Ostrzeżeniem dla nas może być sytuacja we Francji, gdzie wielomilionowe protesty nie zapobiegły wprowadzeniu homoseksualnych małżeństw."

 • mundi8

  Oceniono 5 razy -3

  5."Jak jest naprawdę?

  Nie rodzimy się białymi kartami. Płeć jest głęboko wdrukowana nie tylko w nasze ciała, lecz i w psychikę. Różnice w funkcjonowaniu społecznym obu płci wynikają w dużej mierze z uwarunkowań biologicznych. Weźmy choćby pod uwagę cykliczność nastrojów (a co niewiele osób wie – także np. efektywności intelektualnej kobiety) związanych z cyklem menstruacyjnym.

  Bzdurą jest zatem założenie, że kultura gwałci naturalną neutralność człowieka, narzucając mu określone role. Można wręcz postawić tezę, że kultura wykształciła się pod wpływem naturalnych różnic między kobietami a mężczyznami, a odmienne środki wychowawcze w stosunku do chłopców i dziewcząt są odpowiedzią na naturalnie wykazywane zachowania.

  Wiele z tego, co nazywamy „rolą płciową”, jest rzeczywiście uwarunkowane kulturowo. Widać to, gdy patrzymy na role mężczyzn i kobiet w różnych kulturach. Jednak każda kultura wyznacza inną rolę kobiecie, inną mężczyźnie i gdy wyjdziemy poza poziom zewnętrznych różnic (ubioru, rytuałów itp.) zobaczymy zaskakująco wiele podobieństw. Ideologia gender stwarza największe niebezpieczeństwo dla wychowania dzieci. W całej swej pokrętności i pseudonaukowości ma rację w jednej kwestii – zachowania rodziców wobec dzieci mogą ich naturalne predyspozycje związane z płcią wzmocnić lub zniszczyć."

 • mundi8

  Oceniono 7 razy -3

  4."Kobiety zniewolone przez mężczyzn

  Druga z teorii gender zakłada, że role płciowe określone przez kulturę są zawsze niesprawiedliwe, wymuszają dopasowanie do określonych oczekiwań niezależnie od predyspozycji i potrzeb konkretnej osoby. Co więcej – role płciowe obowiązujące w kulturze cywilizacji zachodniej są według tej ideologii wysoce krzywdzące – przede wszystkim dla kobiet. Dlatego druga teoria jest promowana przez radykalne feministki, odrzucające typowo kobiece role jako wyraz zniewolenia.

  Zgodnie z tą teorią jeśli kobieta pragnie zostać matką, nie ma to nic wspólnego z jej płcią, a wynika z uwewnętrznionych stereotypów, które wpajają w nią rodzice od momentu, gdy sięga po pierwszą zabawkę. Jest wynikiem krzywdzącej ją indoktrynacji.

  Teoria ta nie bierze pod uwagę autentycznych różnic między płciami, nie chce przyznać, że czymś innym są autentyczne różnice, czymś innym krzywdzące stereotypy. Rzeczywiste różnice objawiają się na przykład w sytuacji, gdy kobiety mają naprawdę wolny wybór. Zdecydowana większość przedkłada macierzyństwo nad karierę zawodową. Konsekwencje takiego podejścia do płciowości są daleko idące. Dla przykładu: IV Światowa Konferencja w sprawie Kobiet pod egidą ONZ, która odbyła się w Pekinie w dniach 4–15 września 1995 r., zaowocowała dwoma dokumentami końcowymi. Na 300 paragrafów ani razu nie wspomniano pozytywnie macierzyństwa i rodziny, za to ponad 300 razy pojawiło się określenie „gender”. Uczestnicy konferencji domagali się też wprowadzenia do praw człowieka tzw. praw reprodukcyjnych. Na czym miałyby one polegać?

  Jedną z podstawowych konsekwencji różnic płci jest fakt, że jeśli na przykład uprawiamy seks, to może w wyniku tego dojść do poczęcia dziecka. Wiemy, że to oczywiste, natomiast sposób rozumowania ideologów gender jest następujący: każdy powinien mieć prawo do uprawiania seksu w celach rekreacyjnych. Rekreacyjnych – tzn. wyłącznie dla przyjemności, bez zobowiązań, bez limitów. Niestety, kobieta może za to zostać „ukarana” dzieckiem, co jest niesprawiedliwe. Aby zrównać prawa obu płci w tym zakresie, należy zadbać, by kobieta mogła uprawiać seks bez obawy o to, że zostanie ukarana za to koniecznością urodzenia dziecka! A zatem trzeba zadbać o powszechną dostępność antykoncepcji i aborcji, gdy antykoncepcja zawiedzie. Aborcji na żądanie, do 9. miesiąca życia dziecka poczętego, jeśli tylko kobieta sobie go nie życzy.

  Jednym z elementów walki z patriarchatem jest przy tym na przykład walka o powszechną edukację seksualną dzieci, tak by od najmłodszych lat uznawały seks rekreacyjny, a także homoseksualny (ostatnio też sadomasochistyczny) za naturalny i pożądany."

 • mundi8

  Oceniono 5 razy -3

  3."Chirurg nie zmieni pana w panią

  Oczywiście tzw. operacja zmiany płci tak naprawdę tego nie robi. Mówią o tym otwarcie chirurdzy dokonujący takich operacji (Georges Burou, Stanley Biber) – lekarz dostosowuje tylko wygląd do przekonań danej osoby na własny temat. Walt Heyer, były transseksualista (a zatem osoba, która zmieniła płeć – z mężczyzny na kobietę, a potem z powrotem), nazywa to samooszukiwaniem się, wchodzeniem głębiej w świat fikcji. Tym bardziej że transseksualiści stają się często karykaturami kobiet. Wchodzą demonstracyjnie w przesadnie stereotypowe kobiece role, np. starają się być seksbombami. Dale O’Leary mówi o tym wprost: „To dla mnie jako kobiety poniżające! Ubieranie się w seksowne ciuszki i robienie zakupów – naprawdę, to nie jest to, co czyni ze mnie kobietę!”.

  (akapit) Konsekwencje są poważne – i to już na poziomie szkoły. Dobrym tego przykładem jest przypadek osoby nazywającej się Colin Francis – mężczyzny od 2009 r. deklarującego się jako kobieta (bez żadnej interwencji chirurgicznej), który wywalczył sobie prawo do korzystania z kobiecej szatni. Colin Francis rozbierała się w tej szatni do naga, demonstrując swoje zdecydowanie męskie genitalia. Świadkiem tego były sześcioletnie dziewczynki. Gdy zszokowane poskarżyły się, zostały oskarżone o transfobię."

 • mundi8

  Oceniono 5 razy -3

  2."Szczególnie wstrząsającym dowodem na błąd założenia, że płeć można sobie wybrać, jest historia Bruce’a i Briana Reimerów. Urodzeni w 1965 r. w Kanadzie chłopcy mieli problem z oddawaniem moczu, poddano więc ich zabiegowi obrzezania. Bruce’owi przypadkiem usunięto całego penisa. Zrozpaczeni rodzice poznali wspomnianego już seksuologa Johna Money’a, który przekonał ich do swej idei: „Wychowanie, nie płeć biologiczna”. Zdołał skutecznie wmówić rodzicom, że poddany terapii hormonalnej i wychowany na córkę Bruce stanie się szczęśliwą dziewczynką. Bruce, nazwany Brendą, mimo usilnych starań i terapii hormonalnej rozwijał się jak chłopak. Nienawidził lalek, sukienek, szukał towarzystwa chłopców, przez których był odrzucany. Cierpiał na depresję i był stałym pacjentem w gabinecie psychoterapii u Moneya. Dopiero w wieku 14 lat dowiedział się prawdy o sobie. Poddał się operacji przywrócenia męskości, przyjął imię David, a nawet się ożenił. Niestety był tak zniszczonym człowiekiem, że 4 maja 2004 r. popełnił samobójstwo. Dwa lata wcześniej samobójczo zginął jego brat Brian, także od lat poddawany „psychoterapii” Moneya.

  Jednak namacalnym skutkiem tej ideologii są aktualne tendencje w terapii. Na przykład dzieci cierpiące na zaburzenie tożsamości płciowej (chłopców chcących być dziewczynkami, dziewczynki chcące być chłopcami) zachęca się do poddania operacji chirurgicznej zmiany płci i podaje hormony, które zapobiegną dojrzewaniu płciowemu w zgodzie z płcią biologiczną. Tak samo forsuje się pomysł, by osoby transseksualne poddawać okaleczeniom, które sprawią że ich wygląd zewnętrzny (łącznie z wyglądem genitaliów, ale nie zawsze) będzie adekwatny do ich wyobrażeń na temat tego, kim są."

 • mundi8

  Oceniono 5 razy -3

  A co z niebezpieczną filozofią gender?
  1."W ostatnim czasie słowo „gender” robi zawrotną karierę, choć każdy z nas może definiować je inaczej. Gender dzisiaj to jednak nie tylko idea, to coraz bardziej realny świat, w którym ojciec… może stać się kobietą, a kobieta przeobrazić w mężczyznę. Dlaczego gender jest groźna?Rok 2013. Polska. Ofensywa w kierunku wprowadzenia „związków partnerskich”, de facto nadania parom homoseksualnym przywilejów przysługujących małżeństwom. Ukazanie się starannie opracowanej analizy tropiącej „homofobiczne treści” w podręcznikach szkolnych. Plany wprowadzenia obowiązkowej edukacji seksualnej już w przedszkolach...

  Być może analizowane osobno, żadne z tych zjawisk nie wydaje się specjalnie groźne. Wszystkie jako całość wpisują się jednak w ogólnoświatowy trend niszczenia rodziny i wartości chrześcijańskich. Zdaję sobie sprawę, że brzmi to jak spiskowa teoria dziejów. Nie jest to jednak tylko moja osobista opinia. Coraz częściej i głośniej mówią o tym naukowcy, psychiatrzy i psychologowie. Ostatnio taka konferencja, w której uczestniczyłam, odbyła się w kwietniu w Brescii (Włochy). Wzięła w niej udział między innymi amerykańska specjalistka od ideologii gender – Dale O’Leary. Autorka książki The Gender Agenda: Redefining Equality („Program gender – nowa definicja równości”), prywatnie jest matką czworga dzieci i babcią gromadki wnuków. Podczas konferencji tłumaczyła, jakie są konsekwencje coraz bardziej popularnej ideologii gender dla psychoterapii oraz rozwiązań prawnych."  W ostatnim czasie słowo „gender” robi zawrotną karierę, choć każdy z nas może definiować je inaczej. Gender dzisiaj to jednak nie tylko idea, to coraz bardziej realny świat, w którym ojciec… może stać się kobietą, a kobieta przeobrazić w mężczyznę. Dlaczego gender jest groźna?

  Słowo „gender” pochodzi od łacińskiego genus, czyli rodzaj. W języku angielskim, z którego się wywodzi, „gender” było przez wieki określeniem gramatycznym. W znaczeniu używanym obecnie zastosowano je dopiero w 1955 r. Jego autorem był seksuolog John Money. Stworzył on teorię, według której płeć biologiczna (sex) jest czymś innym od roli płciowej (gender). Według niego „rola płciowa” to zespół cech i zachowań nabywanych w procesie wychowania, specyficznych dla określonej kultury. Słowo „gender” na określenie płci przyjęło się bardzo łatwo, ponieważ ludziom wydawało się, że jest zwyczajnie bardziej pruderyjnym synonimem słowa „seks” – oznaczającego nie tylko płeć, ale i stosunek płciowy. Nie to natomiast było celem autorów tej ideologii. Warto przy tym wiedzieć, że nie istnieje jednolita teoria gender, a jest to po prostu wiele wzajemnie uzupełniających się tez i hipotez.

  Pierwsza z nich zakłada, że płeć biologiczna, z jaką się rodzimy, jest nieistotna. Dla człowieka ważna jest tożsamość płciowa, jaką przyjmie. To nie wszystko. Nawet mężczyzna czujący się mężczyzną ma według tej teorii prawo zachowywać się i ubierać jak kobieta lub w ogóle rolę płciową odrzucić. Jedynie wolny wybór w tym zakresie daje człowiekowi poczucie szczęścia. Twierdzenie to jest czysto ideologiczne, a jego podstawowym mankamentem jest fakt istnienia niedających się zatrzeć różnic biologicznych między mężczyzną a kobietą, obejmujących nie tylko cechy fizyczne, lecz sposób funkcjonowania.

 • jackski11

  Oceniono 11 razy 7

  No cóż........jesteśmy (w 50%) narodem przygłupów, brudasów, pijaczków i drobnych złodziejaszków. Do tego zakompleksionych.

 • placeboforte

  Oceniono 8 razy 4

  Polskie nekrofoby nie mogą zrozumieć, że nie chodzi o to by móc godnie pochować partnera ale aby się nim dłużej nacieszyć.

 • folwark_polski

  Oceniono 12 razy 2

  i to najgłośniej wyją obrońcy pedałów i pedofilów w sutannach oraz partyjni kretyni na których czele stoi właśnie pedał

 • mundi8

  Oceniono 3 razy -3

  Minister Rajewicz-Kozłowska i ZNP promują książkę "Lekcja równości", wg której jednym z przejawów dyskryminacji jest tradycyjny taniec.
  Nauczyciele powinni podczas lekcji akcentować, że Maria Konopnicka była lesbijką, a do szkół zapraszać zdeklarowanych gejów – zaleca podręcznik "Lekcja równości". Publikację objęli patronatem m. in. minister ds. równości Agnieszka Kozłowska-Rajewicz oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego. Wydawcą podręcznika jest "Kampania przeciw Homofobii".
  - Zdecydowałam się również na ten patronat, bo w Polsce brakuje materiałów, które pomogłyby nauczycielom zrozumieć problemy uczniów nieheteroseksualnych – tłumaczy minister w rozmowie z „Rzeczpospolitą".

  O jakich problemach mowa? Wylicza je podręcznik. Homoseksualna młodzież według autorów podręcznika jest czterokrotnie bardziej osamotniona, lub dyskryminacja podczas studniówek (poloneza można tańczyć jedynie z przedstawicielem płci przeciwnej).
  Jakie metody walki z dyskryminacją proponuje KPH? Radzą, by w czasie zajęć szkolnych operować przykładami, które uwzględniają powszechność homoseksualizmu. Np. zamiast mówić, że „książę William był obiektem westchnień nastolatek" mówić „był obiektem westchnień wielu nastolatek i nastolatków".

  Z książki wynika, że w szkole należy podawać też przykłady znanych postaci, które były homoseksualistami. Oprócz Konopnickiej autorzy wymieniają m.in. Witolda Gombrowicza, Marię Dąbrowską, a nawet Władysława Warneńczyka i Juliusza Cezara. Zalecają też zaprosić na lekcje „gościa będącego osobą homoseksualną, biseksualną lub transpłciową", jednak raczej nie konfrontować go z księdzem z powodu ryzyka „sytuacji replikującej opresje społeczne" - czytamy w "Rz". Tylko kogo będą dotyczyły te opresje? Księdza, czy aktywistę gejowskiego? Dotychczasowe konfrontacje tego typu, które obserwowaliśmy w mediach dość jednoznacznie wskazują na księdza."
  Dzięki takim postawom homofobia w naszym kraju szybko zostanie wypleniona!

 • zubzoro

  Oceniono 10 razy -4

  nie bójmy sie STANOWCZO PRZECIWSTAWIĆ WSZELKIM PATOLOGIOM I ZBOCZENIOM

  jesli jdengo dnia nei zareagujesz na złodzieja
  drugiego dnia na zboczeńca

  TO NIE DZIW SIĘ ZE KTÓREGOŚ DNIA OBUDZISZ SIE I OKAZE SIĘ ZE CI DOM OPIE...LI A DO TEGO BOLI CIĘ DUPA

  powiedz zboczenim DOŚĆ

 • przy_grobli

  Oceniono 9 razy -1

  Jaka homofobia?
  Przecież wszyscy w Polsce zachwycają się urodą Grodzkiej i mądrością Biedronia.

 • mundi8

  Oceniono 7 razy -3

  "Autorzy pracy podkreślają, że większość obywateli w Europie, zwłaszcza na wschodzie kontynentu, potępia miłość między partnerami tej samej płci. "Jednoznacznie przeciwko homoseksualizmowi opowiada się większość mieszkańców Polski, Bułgarii, Litwy i Rosji". Ponad 70 proc. Rosjan uważa, że "gejom i lesbijkom nie wolno żyć wedle ich uznania"."
  Cała ta homofobia w Polsce polega tylko na braku zgody społecznej na legalizację małżeństw homoseksualistów z prawem do adopcji dzieci! Żadnych dyskryminacji homoseksualistów i lesbijek nie ma!

 • krukpl

  Oceniono 8 razy 6

  dziękować polityce tolerancji dla pseudokibiców i zwykłych skinów
  dziękować braku strategii i planowania edukacji która jest w tym temacie wolną amerykanka
  dziękować temu naszemu kościołowi polskiemu rządzonemu przez baronów
  Dziękować naszym wybrańcom narodu specjalnej troski (prawej strony)

 • a.k.traper

  Oceniono 5 razy -3

  Niemcy w swojej historii niech przepatrzą jakie nam przykłady dawali, chrześcijańską miłośc bliźniego, równość ras, także obyczajów, może zwrot "Endlösung" coś im mówi?
  Jesteśmy sąsiadami i wspólpracujmy w tematach dla nas ważniejszych niż d...a geja, tak szczerze mówiąc to zauważam, że bliżej nam było do Rosjan za wyjątkiem okresu stalinizmu niż do Niemców, jakiś czas zaczęło normalnieć a teraz znowu się nam do d...y "dobierają:)))
  Powiem tak, nawet podczas zaborów, mimo zbrodni Murawiowa, część Polaków nawet na zesłaniu zdobyła sławę jako inżynierowie, odkrywcy czy naukowcy, także stopnie oficerskie we flocie i armii, natomiast Niemcy jedyne co pozytywne to "Ordnung mus sein", reszta jakoś była mniej dla ludzi innego pochodzenia.
  Niech sobie zabieraja tych "pedziów" i z nimi żyją skoro im tak źle w Polsce.

 • conn-x-5

  Oceniono 9 razy 1

  problem polaczkow jest sztucznie tworzony pzez kieckowych

  Gdyz w rozmodlonej pomrocznej -- Gejem , pedalem i Pedofilem moze byc tylko i wylacznie Kieckowy.

 • wojtekz1

  Oceniono 8 razy 2

  Jak to miło, jak wnuki tych, co to homoseksualistów posyłali (a przy okazji Żydów, Polaków itd.) do obozów koncentracyjnych mogą teraz pouczać tych, co to wszystko stracili (pół terytorium kraju, parek milionów obywateli i trudne do wyliczenia straty materialne) dzięki Niemcom (nie jakimś wyimaginowanym nazistom, tylko Niemcom) o zasadach demokracji i tolerancji. Nasi zachodni sąsiedzi zawsze chcieli być prymusami. Zarówno gdy mordowali niewinnych, jak teraz, gdy nagle zapłonęli miłością do gejów.

 • bomba666

  Oceniono 7 razy -1

  Ja tez czuje się dyskryminowany, bo nie mogę żyć w otoczeniu jaki jak chce bez gejów i lesbijek...

 • jan.go

  Oceniono 7 razy -3

  Jak ktoś by chciał poprawić nasze notowania w tym zakresie zawsze można pójść drogą USA oni swoich Żydów i gejów "zrupowali" w liberalnych gettach jak NewYork czy Los Angeles ,wszelkie mniejszości opowiadaja jaki to postępowy, demokratyczny i liberalny kraj i nikt nie stawia pytań czy na południu USA czy w innym miejscu tego kraju taki Żyd czy gej przeżyłby dłużej niż tydzień .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX