Komentarze (240)
Zgwałconą w Dubaju Australijkę uwięziono za seks pozamałżeński. "To był koszmar"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mallory71

  Oceniono 9 razy 3

  @szadrach7 Czy wiesz, że niewolnictwo w Europie ma się dobrze. Niewolnictwo kobiet, przemyt ludzi na farmy gdzie odbiera się im paszporty, do burdeli, gdzie kobiety (dzieci) uzależnia się od narkotyków i wykorzystuje?

  Może przestańmy porównywać się z Arabią Saudyjską. Przemoc wobec kobiet czy dzieci nie zna religii. Szczególnie moda na DOSTĘPNOŚĆ I WOLNOŚĆ DO CIAŁA, NAJCHĘTNIEJ KOBIECEGO. to jest postępowy libertynizm Europy.

 • yamata

  Oceniono 4 razy 4

  To że tak to tam wygląda, to żadna sensacja. Na swój sposób dziki kraj, mimo pozorów cywilizacji.
  Ale Australia podobno jest całkowicie odmienna. I co? I g...no. Taki sam kibel...
  Gratuluję wsparcia przez ambasadę i rząd. No i świetnych prawników, którzy nawet nie umieją oskarżyć sieci hotelowej i uzyskać odszkodowania...

  Można się tylko "pocieszyć" że w Polsce byłoby tak samo...

 • moher.do.bulu

  Oceniono 10 razy -4

  W jednym ich popieram: walczą z pedalizmem - największym syfem współczesnego świata.

 • incognito2011

  Oceniono 5 razy 1

  a może najwyższy czas uzmysłowić sobie i światu, że religia jest złem... a Bóg, czy bóg jest jedynie fikcją stworzoną dawno temu po to aby okiełznać moralność i podporządkować ludzi w zamierzchłych czasach, dziś jest kagańcem oświecenia i powrozem dla wolności sensu stricte.

  outcampaign.org/

 • topiramax

  Oceniono 2 razy 2

  To przechodzi ludzkie pojęcie.

 • mallory71

  Oceniono 9 razy -9

  Zajmowałem się swojego czasu przygotowywaniem wyjazdów na misje zagraniczne dotyczącym organizacji pracodawców. I byłem zaskoczony istnieniem w Arabii Saudyjskiej organizacji wspomagających zatrudnienie kobiet, godzenie życia zawodowego z wychowaniem dzieci, ochronę ich praw.

  Szariat?

  Natomiast niewolnictwo kobiet, handel nimi (i dziećmi) odbieranie paszportów, uzależnianie od narkotyków, stręczycielstwo, pracę niewolniczą, mamy tutaj.

  Szukajcie jej, drodzy redaktorzy w Europie i w Polsce.

  =======
  A może wyszlibyście na chwilę z redakcji zamiast odgrzewać stare jak podeszwa kotlety z niezweryfikowanych źródeł? I myć stare wędliny?

 • aveon

  Oceniono 4 razy 4

  " ja nie jestem muzułmanką - próbowałam się ratować. - To nie ma znaczenia, tu nie masz żadnych praw - zakończył sędzia." od teraz zaden h... radykalny musli i aktywista ma u mnie przejebane

 • katejot666

  Oceniono 8 razy -6

  Islam, to (z grubsza) takie młodsze chrześcijaństwo. Kilkaset lat temu Europejczycy byli równie gorliwymi wykonawcami "woli bożej".

 • airam-1

  Oceniono 11 razy 11

  Czytałam o tej kobiecie parę lat temu, w tym samym czasie czytałam wspomnienie muzułmanki , francuski, marokańskiego pochodzenia, która doświadczyła podobnej tragedii. Obu tym paniom współczuję, i wkurza mnie jak łatwo godność swoich obywateli rządy, podobno demokratycznych silnych, krajów wymieniają na ropę. Koszmar.

 • mallory71

  Oceniono 6 razy -2

  @@sverir et al

  Zauważam, że większość komentarzy zamieszczanych tutaj, to komentarze redakcyjne w obronie nierzetelnego dziennikarstwa Gazety. Wiadomości trashowe odgrzewane i odkopywane w celu budowania image'u i poczucia powszechnego zagrożenia talibanem, innością, robił lepiej Sturmer, albo Konsomolec. I do takiego poziomu się zniżacie.

 • waw2013

  Oceniono 2 razy 0

  W 100% zgadzam się z pierwszym zdaniem, do drugiego "Wszelkie szczyty bezsensu bije w tej sprawie islam z jego w pełni bezsensownym szariatem." dodałabym "obecnie". Ze szczytów bezsensu naszej "kochanej" religii wymienię chociażby procesy czarownic.

 • piehemoth

  Oceniono 17 razy 13

  Nienawidzę tych parchatych kozojebców... Ciapate powinni być traktowani w Polsce jak najgorzej, żeby odechciało im się tu przyjeżdżać ze swoją chorą religią i nieludzkimi zwyczajami. Na razie oni udają cywilizowanych, organizują konferencje nt. islamu... A skończy się na tym, że dziewczyny będą w prześcieradłach na twarzach chodzić po ulicy. O ile będziemy wyrozumiali dla tych wariatów.

  Uprzedzam - nie chcę nawet słyszeć pitolenia pt. "Nie chcieliście katolicyzmu, to będzie islam" - katolicyzm to taki islam, tylko pod butem, bo na szczęście tu jest (jeszcze) Europa i cywilizacja.

 • dorotka247

  Oceniono 6 razy 4

  i tak będzie w zachodniej europie za 20-40 lat. Proponuje więc naszym aspirującym kandydatkom do parlamentu Europy panu Krzysi i pani Ani by zakończyły swą parlamentarną edukację na sejmie RP

 • kermit.dolomit

  Oceniono 10 razy 8

  Tak będzie za 20 lat w Europie kiedy szybko mnożąca się islamska agresywna stonka wprowadzi szariat w całej UE Możliwe że lewicowe bydlęta w imię poprawności politycznej zrobią to szybciej Tak czy inaczej Europa ma przesrane

 • wilma.flintstone

  0

  A czy ktos widzial to....?

  www.liveleak.com/view?i=6e5_1368165949
  :((((((

 • wyksztalciuch.jeden

  Oceniono 4 razy 2

  "obudziłam się w bólu"
  Znajduję to tłumaczenie bardzo zabawne, doktorze Google!

 • kniazwitold

  Oceniono 9 razy 7

  Poproszę o uchwałę sejmu uznającą muślinizm jako sektę i delegalizującą tą zarazę w Polsce.

 • jan.go

  Oceniono 12 razy 6

  To że władze Australii zachowały się tak a nie inaczej to mnie nie dziwi rządy tego kraju nigdy nie traktowały praw człowieka w sposób pryncypialny tak że ze łzami w oczach co pewien czas premier musi przepraszać w parlamencie takie skrzywienie charakterów po Angolach .Ale USA mogło by coś zrobić ze swoimi satrapami przecież są im coś winni-władzę .A teraz droga młodzieży wykład ,a więc przegięcia w prawach kobiet na tym terenie nie ma nic wspólnego z islamem po prostu cały basen Morza Śródziemnego od zawsze miał pie...a w sprawie dziewictwa stąd miedzy innymi dziewica Maryia matka Boga . Wszędzie w tych krajach (także we Włoszech do lat 70 XX w ) obowiązywało prawo według którego można było zabić bezkarnie kobietę która skalała honor albo wystarczyło powiedzieć w sądzie że ożeni się ze zgwałconą aby sąd odstąpił od wymierzenia kary i wtedy gwałciciel czekał już tylko na to jak zachowa się kobieta jak powiedziała nie to człowiek był już wolny, wszystkie obostrzenia prawne dotyczące kobiet w islamie obowiązywały w XX w USA i Europie ,nie mogły jeżdzić samochodem, mieć konta w banku itd a całość praw wyborczych w Szwajcarii i Liechtensteinie kobiety uzyskały na przełomie XX i XXI w .Swiat nie wyglądał kiedyś jak wam się wydaje ale może się zmieniać i to jest pozytywne.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 10 razy 4

  Mam na to prostą i skuteczną radę: usunąć wszelkie paragrafy związane z obrazą uczuć religijnych z polskiego prawa, zamiast nich wprowadzić jasny i surowo egzekwowany zakaz narzucania czegokolwiek związanego z religią. Po pierwsze, szariat nie przejdzie, po drugie, skróci się łańcuch katabasom i ich ciemnogrodzkim sługom.

 • 5rolnikzwilkowiecka

  Oceniono 13 razy -7

  Zgwałconą w Dubaju Australijkę uwięziono za seks pozamałżeński. "To był koszmar"

  U nos na wsi jakieś 2 lata temu policja zamknęła naszego żula wioskowego, młodego Kozieła
  bo był w mieście, "wypić sie chciało" więc zaatakował staruszke idącą do kościoła i wyrwał jej torebke.
  Zaatakował ją na schodach, staruszka się przewróciła i złamała se 3 żebra.
  Kozieł łopowiadoł, że "szedł w zaparte" i sie tłumaczył, że "widział" jak sprawca porzuca torebkę,
  więc ją podniósł i szedł oddać na policje.
  Wypuścili go po 48 godzinach, bo staruszka go nie rozpoznała, miała demencje i nie za bardzo wiedziała
  co się stało a i świadek nie był pewny swego.
  Po miesiącu staruszka zmarła i nie miała rodziny. Sprawę umorzono.

  Kozieł łopowiadoł, że 'to było straszne" "okropne", "wytrzymać sie nie dało" !!!
  Ni mioł przy sobie fajek i męczył go potężny kac.
  Przeklinoł przy tym na policje mówiąc :"Ku.... Za co ja płace podatki"

  A co do artykułu, no to smutny jest los takich qrewek ciężko orzących i w pocie czoła
  uprawiających przecież ten najstarszy zawód świata !!!
  Te ludzie ni mają śacunku do tak ciężko pracującej klasy robotniczej !!!

  No, ale tak to już jest: "Kto daje, a potym pieniądze za to odbiera - tyn się w piekle poniewiera" !!!

 • qzyndiabla

  Oceniono 13 razy 1

  A włożę sobie kij w mrowisko a coo. Pani Alicia Gali pojechała sobie do arabów prawdopodobnie z racji finansowych lub z ciekawości .A co sie robi w takich momentach ? Ano wertuje sie prawo danego kraju . Gdyby robiła wyprawę na Alaskę to musiała by uzbroić się w ciepłe botki, w polara w czapeczkę , rekawiczki i inne takie tam akcesoria oraz wiedzę że nie należy pluć pod wiatr bo jej gródka lodu oko wybije itd i etc. Bądąc co prawda ciemną ale zawsze to blondynką ( towar zacnie poszukiwany tam) ,owa pani jedzie sobie do Arabii bez obcykania ichniego prawa , popija alkohol i strzela sobie w kolano czyli idzie się skarżyć do władz na własna głupotę.Żal mi tego CZŁOWIEKA bo biały , ale nie żal mi jej jako kobiety bo głupia .Osobnym tematem jest islamizacja jewropy. Powinniśmy zaprowadzic takie prawo jak w Japonii, islam prawnie zakazany . Ehhhhhh czasy kolonialne mi się marzą , bez strzelania do tubylców rzecz jasna .Ale była wtedy czy to obawa czy estyma do białego bwany , mzimu czy jak tam wtedy mówiono :)

 • the_tree_of_truth

  Oceniono 10 razy 8

  Generalnie laska i jacyś ludzie z jej otoczenia powinni pomyśleć by an FB zorganizować bojkot tej sieci hoteli, do której należy min. Sheraton.

 • kornel-1

  Oceniono 10 razy 0

  "Dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć swoją dramatyczną historię."

  Cuchnąca sprawa.

  Cuchnąca bo stara. A konkretnie sprzed 2 lat:
  www.newswarped.com/2011/03/alicia-gali-raped-then-jailed-for-adultery-suing-employer/
  Tylko polski dziennikarzyna potrafi po roku napisać "dopiero teraz"

  Kornel

 • alternative83

  Oceniono 19 razy 17

  te piaskowe zwierzęta już próbują wymuszać to ich chore prawo w krajach europejskich, tu nie ma na co czekać, trzeba się przed nimi bronić

 • maciek-2013

  Oceniono 9 razy 5

  Chyba wiedziała, gdzie jedzie do pracy. ZEA to nie jest kraj dla samotnych kobiet - z naszego punktu widzenia maja one ram prze...

 • mallory71

  Oceniono 12 razy -6

  Myślę, droga Wyborczo, że mówicie o Szariacie i dyskredytujecie Dubai by za chwilę per analogiam zaatakować PiS i prawicę, której się boicie ze względu na niewiarygodną ilość kłamstw i manipulacji jaką zastosowaliście wobec przeciwnika politycznego.

  Jesteście nietolerancyjni, manipulujecie, celebrujecie totalitarnych satrapów znanych z rozkazu strzelania do robotników, działań antysemickich, napadania na sąsiednie kraje i marzenia o świetlanej przyszłości w podbitej Europie pod butem sowieckiego żołdaka.

  Czytam Was, mam nastawiony kanał RSS, po prostu chcę widzieć co robicie i ostrzegać przed wami ludzi.
  Jesteście przykładem nierzetelności, powierzchowności i idei społeczeństwa zamkniętego, podzielonego, jesteście wrogiem debaty publicznej.

  W ostatnim roku najbardziej jaskrawym przykładem było promowanie przez redakcję Wyborczej miękkiej narkomanii i wolności do własnego ciała, wbrew rodzicom, wbrew opinii terapeutów.

  To pod Waszymi rządami jest szariat i nieszczęście, Gazeto. Końcówka "Folwarku Zwierzęcego" Orwella. Kobiety płaczą i zgrzytają zębami i uciekają od rządów waszych ulubieńców by rodzić dzieci, żyć i pracowac poza Waszym rajem.

 • mille666

  Oceniono 2 razy -2

  Prymitywne szczucie: ludzie zachodu są uczciwi, demokracja działa /jak widać po urzędasach Australii/, a generalnie jak się jedzie do obcego kraju wypada wiedzieć jakie rządzą tam zwyczaje, inaczej można zginąć w trakcie zwykłej kontroli na drodze w USA.

 • kane_777

  Oceniono 4 razy 4

  A jak przyjeżdżają do europy to uczą nas tolerancji. Jestem ciekaw czy jakby dwóch Europejczyków zgwałciło muzułmankę to też obowiązywały te przepisy.

 • annaprus

  Oceniono 6 razy 2

  Los kobiety w Dubaju www.photo-travels.org/pl/foto/101/1469/ jest nadal beznadziejny. Dziwne, bo Dubaj chce być centrum turystyki jednak każda kobieta .... i mężczyzna powinien dobrze się zastanowić za nim tam pojedzie. Nikt nie wygra z tak absurdalnym prawem .... które nie ma nic wspólnego z Koranem, a raczej więcej z władzą absolotną mężczyzn.
  Drodzy panowie władcy Dubaju, czy brak Wam choćby odrobinę elementarnej uczciwości?

 • rabbinhood

  Oceniono 6 razy -2

  chyba jadąc do tego kraju wiedziała że obowiązuje tam szariat czyli zakaz picia alkoholu?
  To a propos zdziwienia kary za alkohol.
  Co do gwałtu to jadąc do obcego kraju, a szczególnie tak obcego, trzeba założyć działanie Prawa Murphy'ego.

 • marian.pko

  Oceniono 2 razy -2

  .... można zmienić syrenke na słoiki :)
  ale byłoby śmiesznie

 • urbi66

  Oceniono 9 razy -1

  Ale idiotka!!! Tylu ludzi dawało jej dobre rady, a ta swoje. A teraz ma jeszcze pretensje do całego świata. To, że w ZEA jest prawo, którego na zachodzie nikt nie akceptuje to jedno, ale jak już tam się jest to nie można być taką debilką. Jeżeli kilku ludzi mówiło jej, że zgłaszanie na policję to problemy to powinna przynajmniej poszukać porady prawnej, zamiast pytać kolejnych laików. Wiadomo, że jak się odpowiednio długo pyta pierwszego napotkanego to w końcu trafi się na takiego, który powie bzdurę.

 • herr7

  Oceniono 11 razy 9

  Przecież Zachód, a raczej rządząca Zachodem mafia wspiera te arabskie reżimy i zwalcza świeckie reżimy, jak ostatnio w Syrii. Skąd więc te krokodyle łzy?

 • caius1

  Oceniono 11 razy 9

  Ciemnota, zacofanie i dzicz. Tyle.

  NiePiS

 • magine22

  Oceniono 11 razy 11

  Dla mnie arabskie prawo i ich zasady na ich ziemi nie są tak szokujące jak działania hotelu i ambasady australijskiej!!! Oni są usiebie ja nie mówie komuś jak ma sięzachowywać u siebie w domu. Nie macie za wrażenia, że wszędzie gdzie się dzieje zło stoją bezczynnie tzw. "swoi"... Może trzeba załatwić coś tlakiego dla szefa hotelu i tego człowieka z ambasady-Za swoim obywatelem państwo powinno stać murem!!!

 • pisowski_lud_wszystko_kupi

  Oceniono 12 razy -10

  Przestańcie wypisywać pierdoły. "Rząd australijski zakazał"...dobre sobie. Dopadli ja pewnie na cichodajstwie i tyle.

 • penancejd

  Oceniono 8 razy -2

  zapomnieliscie juz o polce chorej na raka,ktora przez lata w hu...ludzi robila?

 • penancejd

  Oceniono 13 razy -7

  pier..w bambus,pewnie sama gowna narobila

 • imagistyk

  Oceniono 10 razy -6

  Kłamstwo na kłamstwie. Gdyby w ZEA łamano prawa człowieka, to USA zrównałyby je z ziemią, a Wybiórcza nie zarabiałaby na reklamie demokratycznych państw arabskich.

 • mstachowski

  Oceniono 10 razy 10

  Dlatego jestem za zasadą wzajemności do każdej nacji. To nie jest tak, że zło dobrem zwalczaj.

 • hdx01

  Oceniono 8 razy 0

  zobaczcie dziewczyny, tam kobieta jest tyle warta co przedmiot domowy w mieście np. zmywarka albo czasami tylko dawno nieużywany garnek a na wsi tyle co koza, bo i z kozą i z kobietą można uprawiać seks!
  Mahomet wiedział co robi pisząc o czterech świadkach męskich i w dodatku muzułmanów... to przyzwolenie na orgietki z trzech mężczyzn z jedną kobietą bez jej zgody!!!! To samo jeśli chodzi o upodobanie starych islamskich capów co małych dziewczynek... ON jako pierwszy pedofil z dziewięcioletnią żoną zalegalizował ten proceder!
  Islamu za żadne skarby nie powinniśmy wpuszczać do Polski ! W Europie zachodniej już to robactwo się rozprzestrzeniło i niedługo tam nie będzie świętego Mikołaja!!!
  Co do ZEA to całe ich bogactwo, wieżowce i ogromne metro nie zasłonią ich prymitywizmu!!

 • tempusfugit48

  Oceniono 18 razy -4

  Bzdury.
  1. Le Méridien Al Aqah: Niema takiego hotelu w Dubaju. Jest taki hotel w Al Fujairah prawie 250 KM od Dubaju. To jest inny Emirat. Proszę sprawdzić www.lemeridien-alaqah.com. Jej sprawa była w Fujairah, a Dubaj niema nic z tą sprawa.
  2. Jaka była narodowość tych kolegów? to ja Wam powiem z Australii.
  3. Nie ma żadnego Wahabizmu w ZEA.
  4. Sprawa jest dobrze znana, żaden gwałt lecz seks grupowy po narkotykach i alkoholu ktory się ukazał zbyt brutalny dla tej Pani.
  5. Jej chodzi tylko i wyłącznie o Kasę od Lemeridian.
  6. Bzdura totalna jeśli chodzi o tych 4 świadków.
  7. Artykuł pełny nieścisłości i kłamstw.

 • 70irek

  Oceniono 24 razy -20

  Najpierw się mizdrzy prowokuje ubiera się wyzywająco a potem płacz bo zgwałcili! Szanujcie się kobiety i nie stwarzajcie świadomie okazji.

 • 1965mario

  Oceniono 9 razy -1

  wniosek! Wszystkich arabusow trzeba wykonczyc. Bron biologiczna. Ebola. A za kilka lat polskie nowe wojewodztwa w Azji i Afryce.

 • kibic_rudego

  Oceniono 3 razy -1

  @ d3mariusz
  "Kara smierci za stosunek homoseksualny, no pedaly jedzcie tam organizowac marsz rownosci, Biedron pokaz jaki jestes postepowy. "

  Nie bądź świnią bo katolicka III RP straci swój eksportowy towar, księży i zakonnice, bo zbyt wielu z nich masz ochotę ukatrupić

 • kibic_rudego

  Oceniono 16 razy -6

  ten artykuł w GW to typowe szczucie na muzułmanów, swoja droga Dubaj to ulubiony krja marszałka Senatu, Borusiewicza .
  W katolickiej III RP policja zamordował chłopaka a drugiego raniła i jest sparaliżowany i bandyci w mundurach zostali uniewinnieni bo nastolatki pomylili im się ze starym bandziorem, którego policja obserwowała

  Australijka wiedziała gdzie jedzie zarobić kupę szmalu i ryzyko z tym związane, a teraz media szczują

 • zenon444

  Oceniono 8 razy 4

  Mają rację - mają porządek powinna była popełnić rytualne samobójstwo ! Allah jest wielki !!! obserwatorpolityczny.pl/?p=10489

 • hkloss1

  Oceniono 11 razy 9

  Muzulmanski gang gwalcicieli skazany w UK

  www.wykop.pl/ramka/1146397/wlk-brytania-muzulmanski-gang-gwalcicieli-skazany/

 • d3mariusz

  Oceniono 9 razy -1

  Kara smierci za stosunek homoseksualny, no pedaly jedzcie tam organizowac marsz rownosci, Biedron pokaz jaki jestes postepowy.

 • pyrazgzikiem

  Oceniono 13 razy 13

  Dubaj - kosmiczne technologie a obyczaje rodem z prehistorii. Jednym słowem - dziadostwo !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX