Nowak pozywa "Wprost". Za domaganie się 30 mln minister zapłaci 640 zł

Sławomir Nowak zapłaci jedynie 640 złotych, żeby domagać się 30 milionów złotych od "Wprost" - informuje Radio RMF FM. Za żądanie odszkodowania o takiej kwocie minister powinien zapłacić 100 tysięcy złotych. Dlaczego więc kwota jest tak niska? Bo minister nie domaga się odszkodowania, ale przeprosin za 30 milionów złotych.
Sławomir Nowak chce, by tygodnik "Wprost" przeprosił go za artykuł, w którym padały sugestie, iż minister transportu ma koleżeńskie układy z biznesmenami, którzy zarabiają na kontraktach z rządowymi firmami i doradzają PO. "Wprost" opisał wizyty ministra w najdroższych warszawskich klubach, gdzie bywał zapraszany przez osoby związane z firmą CAM Media, m.in. w ekskluzywnym Prive.

Ceny za wieczór spędzony w loży dochodzą tam do 150 tys. zł. Jak zauważa "Wprost", firma Michalewicza zarabia krocie na kontraktach z państwowymi spółkami i instytucjami rządowymi. Jej pracownicy doradzają też Platformie Obywatelskiej.

Minister postanowił skierować sprawę do sądu, ponieważ uznał, że zostało naruszone jego dobre imię. W sądzie będzie go reprezentować Roman Giertych. Sławomir Nowak już wcześniej zapowiadał, że zażąda od wydawcy "Wprost" 30 milionów złotych. Gdyby tak się stało, polityk musiałby za to zapłacić 100 tysięcy złotych. Jednak minister znalazł inne rozwiązanie. Nie żąda odszkodowania, ale przeprosin za 30 milionów. W ten sposób proces będzie kosztował go jedynie 640 złotych - informuje serwis Rmf24.pl.

Więcej o:
Komentarze (302)
Nowak pozywa "Wprost". Za domaganie się 30 mln minister zapłaci 640 zł
Zaloguj się
 • moro01

  0

  Sku...synu, gdzie kasa za autostrady dla podwykonawców ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  www.youtube.com/watch?v=wPz7zAawOE8

 • uzdek98

  Oceniono 1 raz 1

  kuPOwac chlopaki sikory-wypasiory ....biec do ministerka nowaczka i prosic, zeby sie raczyl zamienic... bo inaczej bedzie z wami zle ... juz mecenas konisko o to zadba ...

 • fordysta

  Oceniono 1 raz 1

  Superstacja podaje, że min. Nowak zapłacił zaprzyjaznionej firmie - która go fetowała w vip klubach -
  30 milionów złotych za przeprowadzenie konferencji. .
  Zegarki to pryszcz.

 • moro01

  Oceniono 3 razy 3

  www.liveleak.com/view?i=94f_1343002966&comments=1
  Przyszłość tuska i pełostwa.

 • fermoluciana

  Oceniono 4 razy 4

  Przyzwoliliśmy zamieść aferę Chlebowskiego i innych pod dywan to towarzystwo się rozbuchało poczuło się bezkarnie wszyscy robią co chcą grabią na potęgę nikt za nic nie odpowiada pracujących na państwowym.Gnębieni są tylko ,,prywaciarze'' ludzie pracy tym co się udało niszczeni przez zazdrosnych państwowych urzędasów, fory d\la koncernów .Hańba dla takiego Sejmu.Tak bardzo wierzyliśmy a zostaliśmy wykiwani .

 • fermoluciana

  Oceniono 2 razy 2

  A kto pozwie ministra transportu za dzisiejszy straszny stres maturzystów, przeżyłam szok wraz z córką ja jakieś 2000 kilometrów a córka utkwiła w autobusie w tunelu, kto nas przeprosi kto odda nam zdrowie za ten burdel transportowy w Warszawie .Haniebny brak rozsądku ,życie to coś więcej niż tylko teki ministrów i czubek nosa Gronkiewicz oj Ci młodzi m stokrotnie podziękują.

 • user49

  Oceniono 2 razy 2

  jeśli sąd da się w to wrobić, to będzie skandal. Nowak ma zapłacić wpisowe i tyle! Niech Romciudodomciu nie bedzie taki mądry.

 • chrobotek46

  Oceniono 2 razy 2

  Spoko, spoko ! Wygra wszystko ! Teraz PO jest u władzy, a on do nich należy !

 • vidi12

  Oceniono 7 razy 7

  Mówią, że ten Nowak taki przystojny... ale cyferblat już ma mocno pomarszczony :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX