Były poseł Palikota: Janusz dawał nam dziwne zadania - m.in. wysyłał do energoterapeuty

- Janusz ma niezmienny plan. Chce być za wszelką cenę premierem. Jest przekonany, że mu się uda - mówi w wywiadzie dla ?Życia Warszawy? były poseł RP Bartłomiej Bodio. Zdradza też, że każdemu posłowi Palikot kazał spotkać się z energoterapeutą.
Bodio mówi w wywiadzie, kto ma największy wpływ na Palikota. To Andrzej Rozenek. Jednak jak dodaje, fascynacje szefa partii szybko się zmieniają. - Na piedestale byli i Piotr Ikonowicz, i Magdalena Środa, i Jan Hartman. Ale jeden człowiek wzbudził dużo śmiechu w klubie. To energoterapeuta Janusza - zdradza Bodio.

- Janusz kazał się każdemu posłowi z nim spotkać. Tłumaczył, że ten człowiek ustawił mu dietę z cyklami ćwiczeń i że poprawiło mu to samopoczucie oraz percepcję. Otrzymaliśmy różne dziwne zalecenia. Np. jednemu z posłów kazał się wykąpać w 13 kg soli. Mnie wziął za ręce, popatrzył mi w oczy i oświadczył: "Musisz jeść więcej fasoli" - opisuje poseł.

Zdaniem Bodio Ruch Palikota "nie jest uważany za poważną partię". - Rzeczywiście, kilku posłów zapracowało sobie na taki odbiór. Typowy przykład to Armand Ryfiński i Wojciech Pękalski - wyjawia.

Dodaje, że w partii panują nie najlepsze nastroje. - Słabo jest - mówi. - Wszyscy się boją, że partia znalazła się na równi pochyłej. Posłowie są przekonani, że w Europie Plus Ruch Palikota zostanie zmarginalizowany przez ludzi Kwaśniewskiego - tłumaczy Bartłomiej Bodio w wywiadzie dla "Życia Warszawy".

Tekst całego wywiadu w dzisiejszej "Rzeczpospolitej"

Więcej o:
Komentarze (202)
Były poseł Palikota: Janusz dawał nam dziwne zadania - m.in. wysyłał do energoterapeuty
Zaloguj się
 • lagash

  0

  najwyraźniej jadł za mało fasoli ! :D

 • zyks

  0

  Palikot nie rozumiał, że tak długo coś znaczy, jak był tolerowany na marginiesie PO. Zachciało mu się własnej partii i premierwostwa ( :) ) i - miałeś chłopie czapkę z piór, ostał ci się jeno sznur A Kwachu dostał napadu filipinki i zachciało mu się Europy+ z Palikotem. I na tym się skończył :((.

 • zyks

  0

  Palikot ? Proste, ADHD. A Bodio? Tyle samo wart, co reszta palikockiej zbieraniny. Jeden Rozenek jakby inteligentniejszy - on pewnie też niebawem da dyla. Młodsi nie pamiętają: była w Sejmie PPPP (Polska Partia Przyjaciół Piwa). Jeszcze dwa lata i z RP zostanie tyle, co z tej PPPP.

 • wariatka55

  0

  Pali kot , to i pije kot, ale terapeuta nie zrobi z niego premiera. Zreszta to stanowisko, jak widac, jest mocno obsadzone przez Tuska. Blazen krolem?

 • losiu4

  Oceniono 1 raz -1

  no to pryszczate palikociarze będą miały znowu zagwozdkę. No chyba ze u nich gusła to normalność. Zreszta nie dziwne; w oparach zioła nie takie głupoty po głowach chodzą :) Ciekawe czy Gumowy wysyła Anno Grodzko na sabat na Łysą Górę

  Pozdrawiam

  Losiu

 • dyzurnydebil

  Oceniono 7 razy -5

  z klikania wynika ze gazeta to tuba palikota.klikasz na minus dajesz kilka plusow....
  to dopiero idiotyzm.

 • panicyniczna

  Oceniono 2 razy 2

  www.kurierlubelski.pl/artykul/876581,slub-michala-kabacinskiego-z-ruchu-palikota-antyklerykalny,id,t.html

 • logika2013

  Oceniono 2 razy -2

  Panie Michnik, ja rozumiem, ze po aferze rywina - nie moze pan dojsc do siebie. co pan wymysli - upada. ale żeby liczyc na palikota....? to juz koniec z panem, panie michnik.

 • logika2013

  Oceniono 3 razy -1

  Oto przyklad naiwnego leminga:

  sarmata
  przed chwilą

  "Nudne sie staly prowokacje establishmentu wobec Janusza Palikota. Trwa wytezona praca, aby zdyskredytowac jedynego polityka, ktory po zwycieskich wyborach gwarantuje konkretne zmiany na lepsze w tym zatechlym kraju."

  ręce opadają.
  lemingi, wy naprawdę nie potraficie myslec samodzielnie???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX