Politycy o "incydencie" Kwaśniewskiego: "Był zmęczony i kropka" i "Na miłość boską!"

- Z konferencji trochę się uśmiałem, ale nie było tragedii. Tragedia była w Charkowie. Tym razem prezydent był zmęczony i kropka - powiedział na antenie TVN24 Eugeniusz Kłopotek. Poseł PSL skomentował w ten sposób "niepewną postawę" Aleksandra Kwaśniewskiego z piątkowej konferencji Europy Plus. Dosadniej określił to Zbigniew Girzyński z PiS: - Jak się wypije, to nie należy iść na konferencję prasową.
"Żenujące to jest się napić i iść przed kamery. Choć lepsze to niż iść na groby pomordowanych w Charkowie" - skomentował w piątek na Twitterze Zbigniew Girzyński. Polityk sugerował, że podczas piątkowej konferencji prasowej Europy Plus Aleksander Kwaśniewski był pod wpływem alkoholu.

Dziś w programie "Kawa na ławę" Bogdan Rymanowski zapytał posła PiS, czy ten nie wstydzi się swojego twitterowego wpisu. - Na miłość boską! Nie ma nic niestosownego, jeśli zwróci się komuś uwagę, że jak się wypije, nawet niedużo, to nie należy iść na konferencję prasową. Niestosowne jest to, że spotkanie z dziennikarzami nie zostało odwołane lub przesunięte - odpowiedział Girzyński.

"Z konferencji trochę się uśmiałem, ale..."

Byłego prezydenta bronili inni goście programu. - Z konferencji trochę się uśmiałem, ale nie było tragedii. Tragedia była w Charkowie. Tym razem prezydent był zmęczony i kropka - stwierdził Eugeniusz Kłopotek z PSL. Poseł Artur Dębski z RP również uznał, że sugestie co do "zmęczenia" Kwaśniewskiego są nie na miejscu. - Nie dostrzegłem nic bardzo niestosownego w zachowaniu pana prezydenta - stwierdził.

Z kolei Ludwik Dorn unikał skomentowania tej sprawy. - Odmawiam komentarza, bo to zbyt stabloidyzowany temat - powiedział.

Miller: Konferencja Europy Plus zaprocentowała Sojuszowi

Na pewno ta konferencja i wystąpienie Aleksandra Kwaśniewskiego zaprocentowało Sojuszowi Lewicy Demokratycznej. Otworzyło pole do rozmaitych spekulacji. To coś, co działa na korzyść innych ugrupowań - powiedział o piątkowej konferencji Europy Plus Leszek Miller. Szef SLD podkreślił, że użycie słowa "zaprocentowało" w tym kontekście było całkowicie przypadkowe.

Leszek Miller przyznał, że zależy mu, by Aleksander Kwaśniewski zjawił się na nadchodzącym Kongresie Lewicy, jednak podkreślił, że obecność na nim "nie jest obowiązkowa". - Zapraszamy, ale nie zmuszamy - powiedział. - Co więcej, liczymy na to, że goście nie będą dyktować nam swoich zaproszonych - dodał. Skomentował w ten sposób warunek Kwaśniewskiego, który zapowiedział, że zjawi się na kongresie, o ile SLD zaprosi tam również Janusza Palikota. - Nie zgodzę się na żaden warunek wysuwany przez kogokolwiek z gości - podkreślił Miller.

Więcej o:
Komentarze (216)
Politycy o "incydencie" Kwaśniewskiego: "Był zmęczony i kropka" i "Na miłość boską!"
Zaloguj się
 • kot2ka

  0

  Kwach się dogadał z Palikotem bo przecież jeden produkuje gorzałę, a drugi ją spija !!!!!

 • askeladen

  Oceniono 1 raz 1

  Kazdy, kto wypije za duzo, jest zmeczony. Im czesciej pije tym bardzioej zmeczony. Potrzeba kogos madrzejszego niz Klopotek, zeby sie udalo moczymorde sprzedac jako lewicowca

 • zyks

  0

  Gazeto kochana, tu już troszkę przesadzasz, to wyróżnianie Olka jest troszkę przesadne. Ta "aktualna" wiadomość jest na tym samym (czołowym) miejscu listy wiadomości już od dwóch tygodni. Inne wiadomości nie dostąpiły takiego uprzywilejowania :)))

 • stanimager

  0

  Picie meczy.

 • mardana

  0

  NAJPIĘKNIEJSZE PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI - UPOMINKI GORĄCO POLECAM NA ŚLUBY , WESELA , KOMUNIĘ , ROCZEK , CHRZEST ITD !!!

  allegro.pl/podziekowania-dla-gosci-slub-wesele-komunia-serca-i3185563443.html
  SAM SPRAWDŹ GDZIE WARTO !!

 • mardana

  0

  A mógł sobie chłopak spocząć na najlepszym taborecie ale nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Bo najlepsze taborety to tylko są u nas

  allegro.pl/szalenstwo-taboret-stolek-wyprzedaz-producent-i3173395259.html
  polecam

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX