Komentarze (484)
Hofman: Po naszej stronie jest umysł krytyczny i naukowcy, druga strona zachowuje się jak sekta
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 3.janusz

  Oceniono 4 razy 2

  -
  Hofman: "Po naszej stronie jest umysł krytyczny..."
  ----------------------------------------------------
  Człowieku,co ty wygadujesz???
  Pokaż mi w waszej SEKCIE chociaż jednego, który posiada umysł (jakikolwiek,byle sprawny).
  Czyżbyś za umysły uznawał chory umysł ble ble ble Kaczyńskiego,czy może Macierewicza,
  Nie wspomnę już o Brudzińskim,Błaszczaku,Suskim i...tobie.
  Umysłowe kalectwo, bezczelne - bezkrytyczne - ŻAŁOSNE!!!
  -

 • odkurzacz-1

  Oceniono 7 razy -5

  W zamach nie wieżą tylko członkowie PO, SLD i ich klony postkomunistyczne. Kreml ma ich w kieszeni. Jak by chcieli rurociąg jamał II z darmowym przesyłem jak w przypadku jamału I to by go mieli bez pytania marionetek w Polsce.

 • prof-antoni

  Oceniono 4 razy 2

  Beautiful mind

  po trupach do celu ida kolejne wybory

  jak sondaze kaza, prezes pojdzie na obiad ze Szczypinska i zalozy okulary.

 • alik444

  Oceniono 6 razy 4

  Specjalista od obracania kota ogonem.

 • ludwik.filip

  Oceniono 6 razy 4

  JAROSŁAW KACZYŃSKI STARY SKLEROTYK powinien się już dawno ABDYKOWAĆ i zamieszkac w NOWYM WIŚNICZU w ZK Za to co on ZŁEGO UCZYNIŁ POLSCE I POLAKOM !

 • bog43

  Oceniono 4 razy 2

  Hofman znakomicie mnie rozbawił tak jak kawał który ostatnio słyszałem . Do kiosku podchodzi gość który informuje sprzedawcę , że prezerwatywy , które ostatnio kupił były dziurawe i żąda od niego książki zażaleń by ten fakt wpisać , obok kiosku stoi trzęsący się staruszek i mówi ; tak tak proszę pana i niech pan dopisze , że
  same spadują i jeszcze do tego się gną ,

 • ludwik.filip

  Oceniono 3 razy 3

  jak czytam wpisy MĄDRYCH POLAKÓW !!! to na PiS i wypociny HOFMANA chce mi sie NARZYGAĆ !!!

 • szczuras99

  Oceniono 5 razy 3

  Hofman - Goebbels

 • p4-s

  Oceniono 8 razy 6

  Hofman, mylisz ch...a z cukinią.

 • fifakowski

  Oceniono 4 razy 2

  Przytłoczony siłą argumentów licznych krytycznych umysłów, naukowców i ekspertów takich jak Maciorowiczenkow, Hofmanienko oraz (projektant DymLajnera) Binendza, zgadzam się. To był zamach, a trzy osoby, które przeżyły, brutalnie dobito.
  Proszę tylko wszystkich wyżej wymienionych, żeby wreszcie przestali pi..erdolić w kółko to samo i wybrali się z wizytą do najbliższej prokuratury, celem złożenia zawiadomienia o popełnionej zbrodni. Nie mogę już znieść myśli o zamachowcach ciągle cieszących się wolnością. Żądam ich natychmiastowego ukarania.

  Obawiam się tylko, że oświadczenie Maciorowiczenkowa, iż posiada dowody, ale ich nie pokaże, może nie wystarczyć prokuratorowi do wszczęcia śledztwa.

 • leszko1980

  Oceniono 3 razy 3

  hofman ma już takie samo spojrzenie jak macierewicz czyli może on obejmie miejsce nr 1 idiotów na świecie-niech startuje w konkursie nagrody darwina:)

 • t0maszek44

  Oceniono 4 razy 4

  Ufajcie memu oku i szkiełku,
  Nic tu nie widzę dokoła.
  Zakrzyknął Adam

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 4

  Jeszcze raz pragnę podkreślić, że główną przyczyną katastrofy był strach, strach przed panem Lechem Kaczyńskim. Wszyscy się go bali: jedni nie odważyli się odmówić udostępnienia samolotu na tę okazję, drudzy nie odważyli się zabronić lądowania w warunkach niedopuszczalnych, a kolejni nie mieli śmiałości by odlecieć na lotnisko zapasowe. W sumie całe wydarzenie można by potraktować jako ogromny sukces osoby pana Lecha Kaczyńskiego. Jego autorytet przygniótł wszystkich. Szkoda tylko, że 96 osób ostatecznie. P/S Inną przyczyną wypadku mogłaby być interwencja sił wyższych. Przypomnijcie sobie jak poseł Migalski w marcu i na początku kwietnia 2010r. głośno protestował przeciwko planowanemu wspólnemu lotowi do Moskwy, tą że Tutką prezydenta Kaczyńskiego i gen. Wojciecha Jaruzelskiego. Był gotów zrobić wszystko, nawet zafundować bilet generałowi na rejsowy samolot, w końcu dał na mszę w intencji. No i Pan Bóg go chyba wysłuchał. Dlaczego jednak najwyższa siła wysłuchuje tylko jak ją o coś proszą ch.e? Nie wiem.

 • rezun-one

  Oceniono 4 razy 2

  Racja Hofman, po waszej stronie jest pomysł.
  Jak przekuć tragedię w sukces wyborczy?
  Już Jarkowi nie wyszło, uważaj byś też się nie przejechał.
  Tak nawiasem mówiąc to kiedy złożycie kwiatki na grobie Prezydenta Narutowicza?
  Wreszcie jesteście spadkobiercami morderców.

 • lutek47

  Oceniono 6 razy 4

  Co on pieprzy Hofman to gadająca głowa bez umysłu .

 • juninho73

  Oceniono 6 razy 4

  Panie Hofman,patrzę na pana i widzę,że całkiem panu beret zerwało.I ktoś w ten beret kopnął,później opryskał go pies, a pan próbuje go założyć i jeszcze się pan pyta czy dobrze w nim wygląda...

 • leszko1980

  Oceniono 5 razy 5

  antek jedną tezę przeoczył- to nie samolot spadł na ziemię tylko ziemia uderzyła w niego-zmieniając swoja orbitę i to był zamach;)

 • grregu

  Oceniono 5 razy 5

  Panie Hofman, co oznacza wzór F=ma ??? Naszej sekcie przewodzi Izaak Newton, a waszej Antek Mglisty.

 • tomar70

  Oceniono 4 razy 4

  A tak w ogóle to o jaką drugą stronę chodzi? Cały świat?

 • podkarpacie55

  Oceniono 3 razy 3

  hofman,brudziński,błaszczak,kuchciński to wyciory odbytnicze wodza Kaczyńskiego.Dla kariery są w stanie wszystko zrobić nie tylko powiedzieć najmniej prawdopodobne kłamstwo. ,,GAZETA'' TO MOJE PISMO I STRONA INTERNETOWA KTÓRĄ CZYTAM CODZIENNIE.DLACZEGO MOJA ,,GAZETA''PONIŻA SIĘ PISZĄC O TYCH LUDZKICH SZUMOWINACH.
  ps Nie słucham wywiadów Olejnik w radiu zet i w tvn-24 aby nie oglądać i słuchać siejących nienawiść łajdaków.

 • tomar70

  Oceniono 5 razy 5

  Naukowiec który zamyka swój 5 minutowy wywód jednym no może dwoma zdaniami to jakaś paranoja. Naukowiec, który macha przed kamerą rękoma i mówi, że no wiecie tak musiało być. Naukowiec, który wyciąga papierki, które ja na swojej drukarce i z odpowiednim oprogramowaniem mogę zrobić i twierdzi, że kupił na rynku (pewnie w koziej wólce) i nie może podać źródła. To są przykłady tych światłych tylko trochę chorych umysłów. No bo wiecie ja też mogę powiedzieć, że w pociągu, w którym siedział Macierewicz jadąc do smoleńska był szpieg i siedział dokładnie na miejscu Macierewicza i miał ze sobą nadajnik...

 • kingsizemax

  Oceniono 5 razy 5

  Czyżby Hofman startował w konkursie na największego idiotę w UE ?

 • seviers

  Oceniono 5 razy 5

  Hofmanku, prezesowska pudernico - wasz "umysł krytyczny i naukowców" możecie sobie wsadzić tam, gdzie ty zwykle pasożytujesz u prezesa, do pewnego otworu czteroliterowego! To odpowiednie miejsce dla chorych fantazji i "ekspertów" od wygadywania bzdur!

 • tomar70

  Oceniono 7 razy 7

  zapomniał dodać, że chory umysł, szaleńca z komisji Macierewicza... Kto się zachowuje jak sekta?!? Kto ma jednego prawdziwego przywódcę, który nigdy się nie myli a wszyscy jego poplecznicy zapatrzeni są w niego jak w światełko i poszliby za nim nawet do piekła. Kto opowiada bzdury, w które wszyscy prawdziwi muszą wierzyć a wszyscy pozostali są zdrajcami. Kto kocha kota wiadomo czyjego. No kto?

 • slmako

  Oceniono 6 razy 6

  hoffik pacanie z tym maciorkiem . Znowu lzecie jak hieny ... jakie trzy osoby ??? dokad ich zawiezli ?? mieli przeciez ich dobic!! kto ???. A trumien wszystkich bylo 96, wiec jak to czy tych porwanych cial starczylo na 96 trumien a nazwiska ??? kogo brakuje.
  Tak hoffman zydzie paskudny z tym drugi, Maciorkiem klamiecie na zawolanie a logicznie to sie kupy nie trzyma? Po co te wybuchy w samolocie jak on kuz i tak spadal ??? kto to taki madry.?? kto bomby podlozyl ?? Blasik z Kazana i stasiakiem ?? walnijcie sie pacany w mozgownice. nawet porzadnego scenariusza nie potaficie zlepic. Tfuu.! zaprzanstwo, maciorek ile ty juz strat panstwu narobiles,

 • fics

  Oceniono 9 razy 9

  Moi znajomi z pracy i sąsiedzi inaczej nie nazywają PIS-owców i ludzi Rydzyka jak zatwardziała, niebezpieczna
  s e k t a !!!

 • ted77

  Oceniono 10 razy -8

  Parafrazując to co powiedzieli tzw. eksperci z Przeglądu Lotniczego na temat wypowiedzi niektórych naukowców kwestionujących Raport MAK i Milera, jakoby wypowiedzi ich były ".. Tezy, które dziś wygłosili "eksperci", ludzie z tytułami profesorskimi, nie są zgodne z wiedzą naukową na poziomie liceum..". Można z pobłażaniem nieuctwa w/w ekspertów powiedzieć, że ich bezczelność i arogancja świadczy tylko, że to raczej oni zatrzymali się na poziomie rozumowania i wiedzy technicznej na poziomie szkoły średniej i niekoniecznie dobrej. Aby polemizować merytorycznie z w/w profesorami trzeba mieć wiedzę i umiejętności posługiwania się aparatem naukowym oraz pokorę wobec wiedzy naukowej - niestety sądząc po wypowiedzi tzw. ekspertów Tygodnika Lotniczego, raczej takich atrybutów nie posiadają, wiec nawet nie rozumieją co ci profesorowie mówią! Więc polemika merytoryczna z takimi poglądami z Tygodnika Lotniczego jest bezsensowna!

 • szary-polak

  Oceniono 7 razy 7

  Hofman ma mocne zaplecze finansowe...Jego żona , to mistrzyni przekrętu ! Wyrąbała ZUS na kilkaset tysięcy,a to jej numer, jeden z wielu !....Mam nadzieję, że ABW-CBA dobierze się do tej pary złodziei.....

 • jurek1404

  Oceniono 6 razy 6

  Przecież wy pisiory nie macie już muzgu........

 • occam

  Oceniono 4 razy 4

  Bueehehehahahwhahwahw. A myślałem ze mogę sie na nieskończoną głupotę tych ludzi tylko denerwować :DDDDDDDDDD

 • placekpolski

  Oceniono 7 razy 1

  Jakoś po stronie teorii "Macierewicza" naukowców mnogo.
  Po drugiej stronie jeden znawca Artymowicz na zawołanie

 • kiczkis

  Oceniono 14 razy -12

  ....
  .." i PILOT prof. Paweł Artymowicz"....
  ===============================

  Tiaa.... No jak "pilot" to "pilot" :))) - "Całom giembom" :)) link:

  www.kontrowersje.net/student_pawe_artymowicz_przedstawi_animacj_lotu-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  dyżurny "dziadekjam" napisał:

  Ten śliczny Adaś mógłby być dyżurnym satyrykiem kraju, gdyby nie robił żartów z pogrzebu
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Jest ogromna rzesza ludzi którzy NIGDY nie mieli nic wspólnego z PiSem - za to używają WŁASNEGO mózgu i rozumu - i jeśli chodzi o Smoleńsk, to mają ci ludzie jeszcze BARDZIEJ RADYKALNE oceny i poglądy niż Hofmany i PiS..

  Jest wśród tych ludzi, ogromna rzesza górujących nad tobą "dziadekjam" wiedzą, wykształceniem, inteligencją czy kulturą.. Ale to, co głównie takich ludzi rożni od ciebie. "Artymowiczów".. "Millerów".. "Kików".. "Gugułów".. "Paradowskich".. "Lisów".. "Miecugowów" i całej plejady nie wymienionych przeze mnie, to przynależność do INNEGO ŚWIATA..

  Ja - i mi podobni, przynależymy do innego niż WASZ świata.. - Świata w którym naczelną zasadą (ciekawe słówko.. "zasada".. zajrzyj do WiKi może??) to bycie UCZCIWYM a nie KANALIĄ..
  Stad tez NAS.. - "Artymowicze".. "dziadkijam".. "Laski".. Jasie "Flanelki" Osieckie.. "Millery" czy inne "Hypkie" wcale NIE DZIWIĄ.

  - Dziwnym byłoby gdybyście nagle przestali być KANALIAMI - co w WASZYM świecie jest cechą uznawaną za "wartość WYŻSZEGO RZĘDU"..
  - Ale to w WASZYM świecie - "dziadkijam".. - nie w NASZYM...

 • brahmaputra33

  Oceniono 5 razy 5

  Nie dziwcie się Hofmanowi. On nie jest aż tak głupi. Po prostu, pan każe, sługa musi.

 • fackir

  Oceniono 4 razy 4

  chyba odwrotnie. a może Hofman odszedł z PiS?

 • andrzejmichalak

  Oceniono 5 razy 5

  Panie Hofman, jesteś na tyle inteligentnym człowiekiem( choć żal mi Ciebie człowieku...biorąc pod uwagę sposób zarobkowania) , że jest akurat odwrotnie.....i nie wiem czy się śmiać czy płakać nad losem ludzkim(twoim). W normalnym świecie(gospodarce) będziesz na wózku widłowymw przyszłości jeździł (może?choć to żaden wstyd)..A życie jest długie.... No może w Anglii na zmywaku?

 • acototak

  Oceniono 11 razy 11

  Jeden z naukowców będących po stronie pana Hofmana powiedział na wczorajszym spotkaniu parlamentarnej grupy kabaretowej Antoniego Macierewicze "... nie mieliśmy żadnych danych technicznych tego samolotu, więc musieliśmy wszystko zgadywać ..." (Wacław Berczyński)
  To chyba wystarcza za komentarz.

 • doktor104

  Oceniono 9 razy 9

  "Qui prodest qui bono" (czyja korzyść tego sprawka) mawiali starożytni Rzymianie. Kto skorzystał??:
  1.Putin, jeśli rzeczywiście jest nieprzyjazny Polsce, korzystał z tego, że mieliśmy marnego, mówiąc oględnie, prezydenta.
  2. Tusk, miał interes w doczekaniu tych paru miesięcy do wyborów po których sromotnie przegrani Kaczyńscy wylądowaliby na "śmietniku historii"
  3.Kaczyńscy mieli zero szans na reelekcje, a o Wawelu nawet marzyć nie mogli.
  Kto więc skorzystał??????????

 • wikul

  Oceniono 6 razy 6

  W specjalności PiS-u , odwracaniu kota ogonem , uczeń przerósł mistrza . A wystarczyło tylko pozamieniać wyrazy w opiniach socjologów o sekcie smoleńskiej .

 • zmichalg1

  Oceniono 6 razy 6

  Panie Hofman,
  Jest dokładnie odwrotnie!
  Jeżeli człowiek jedną sprawę bierze na wiarę, to znaczy, że w wielu innych sprawach też będzie się kierował wiarą, a nie intelektem i zdrowym rozsądkiem.
  Tak się składa, że w pana środowisku politycznym praktycznie każdy deklaruje się jako 100% wierzący katolik tzn. wierzący w istnienie jakiegoś boga-stwórcy czyli czegoś, czego jak dotychczas nie potwierdziła ŻADNA nauka poza scholastyką.

  Po drugiej stronie tzn. tych odrzucających tezy o zamachu jest bardzo wielu ateistów (ja też się do takich zaliczam), co oznacza, że ci ludzie w życiu kierują się bardziej intelektem niż wiarą w coś im narzuconego odgórnie tzw. prawdą objawioną.

 • acototak

  Oceniono 7 razy 7

  Pan Hofman musi być jedną z tych trzech osób, które przeżyły zamach w Smoleńsku.

 • aleapj

  Oceniono 7 razy 7

  chyba umysł w stanie krytycznym

 • gozal

  Oceniono 5 razy 5

  widziałam marsz, słyszałam tych ludzi, słyszałam, co mówi macierewicz. niestety - to oni mówią i działają jak sekta, zamknięta na racjonalne argumenty, na merytoryczne podejście. to oszołomstwo.

 • trese51

  Oceniono 5 razy 5

  Skoro PIS tak uparcie krzyczy o zamachu to może rzeczywiście była
  próba zamachu i część ich "odkryć" zawiera ziarnko prawdy, prawdy
  o której wiedzą tylko oni. Nikt tych wątków nie sprawdza bo nie to było
  powodem tragedii, ale może był tam trotyl, i może miał wybuchnąć ....
  tylko inaczej i z innymi skutkami.

  Jeśli zamach, to mówimy o działaniu celowym. Jeśli działanie celowe, to
  musi być motyw i od szukania motywu zaczyna się każde śledztwo w
  filmach kryminalnych. Kto miał motyw?
  Popracie dla PIS w tamtym czasie spada, czyli posadek w sejmie coraz
  mniej. Szanse na reelekcję Lecha Kaczyńskiego topnieją w oczach, czyli
  przechowalnia tych co do ław poselskich się nie dostała może za parę
  miesięcy też zniknąć. Czy aby w tym czasie PIS, jako partia, nie miał
  problemów finansowych?
  Pamiętam Leszka Milera na wózku inwalidzkim na jakiś ważnych obradach.
  Jak ten gips i bandaże cudownie wpływały na ludzkie emocje! Dopóki był taki
  biedny, chory to nawet miał amnestię od łatki "komuch".
  A gdyby tak, w feralnym samolocie, był jednak trotyl (czy inny materiał wybuchowy).
  A gdyby tak miał być wybuch ... ale tuż po lądowaniu, mało groźny. Wtedy może
  ktoś by nawet zginął, ale nie wszyscy! Większość trafiła by do szpitala, a
  99% Polaków wierzyłaby w zamach. Zanim by znaleziono prawdziwych winnych
  działałby efekt poszkodowanego, czyli winę upatrywano by wśród wrogów dla
  formacji PIS. Lech Kaczyński na wózku inwalidzkim, ranny "w zamach" na terenie
  Rosji wygrałby wybory prezydenckie w cuglach. Jeśli dopisałoby szczęście,
  wspierane lenistwem i niesolidnością prokuratury, to na amoku "zamachu" na
  najlepszego prezydenta Polski (ten scenariusz znamy) wybory do sejmu też
  mogłyby sie udać. A wówczas to już się "posprząta" i hulaj dusza, piekła nie ma.

 • kl0ss

  Oceniono 9 razy 9

  Trzy osoby przeżyły? Wiedziałem!!! Elvis Presley, Marilyn Monroe, Jim Morrison!

 • pendrakwielki

  Oceniono 8 razy 8

  Takie bzdury! Przecież to sekta pisowsko-smoleńska ma umysł skażony nienawiścią.To co wyprawiają, mowią
  oni ich pseudonaukowcy to jeden stek obrzydliwych insynuacji, kłamstw, pomówień i oszczerstw. I dziwne, że
  oni udają katolików. Stoją przed ołtarzem, ale przebaczenia nie ma. A mówią, i przebacz nam nasze winy jak i my
  wybaczamy. A co robią? Czy Chrystus nie mówił, żeby nie tylko siedem, ale siedemdziesiąt siedem razy wybaczać? Gdzie u nich miłość bliźniego. A Chrystus mówił, żeby miłować nawet wrogów. Oto są katolicy
  pisacy. I widać teraz jakim katolickim radiem jest Radio Maryja, które zamiast nauczać, potępiać takie postę-
  powanie jeszcze popiera takie rzeczy. A co na to Episkopat? Chyba nowy papież Franciszek musi się za to
  wziąć.

 • the_dzidka

  Oceniono 8 razy 8

  - Po naszej stronie jest umysł krytyczny, racjonalność, profesorowie, dane, wykładnie naukowe.

  Nie wierzę. Po prostu nie wierzę w to, co czytam.

 • jagger2009

  Oceniono 5 razy 5

  Adasku, twoja partia jest sekta w polaczeniu z klerem a twoj wodz jest jej przywodca i uwierz mi niczym sie nie rozni od Charles Manson

 • chilum

  Oceniono 5 razy 5

  no, jak dla niego Powstanie Warszawskie trwało 28 dni, to czego się spodziewać po takim tęgim umyśle...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX