Biznes na raporcie Macierewicza? [RADZIMY, JAK ZAOSZCZĘDZIĆ 30 ZŁOTYCH]

Najnowszy raport zespołu Antoniego Macierewicza pojawił się niemal jednocześnie na konferencji w Sejmie i w księgarni internetowej "Gazety Polskiej". Pozycja przygotowana przez posłów i senatorów PiS kosztuje 30 złotych. Wydała ją spółka teścia naczelnego "Gazety Polskiej". Ale my radzimy, jak raport zdobyć za darmo.
Wydawałoby się, że dokument traktujący o najważniejszej tragedii polskiej ostatniego półwiecza, pisany przez parlamentarzystów, powinien być dostępny za darmo. Na przykład w formie elektronicznej na stronie internetowej zespołu. Na razie nie jest. Strona zespołu jest nieczynna od miesięcy. Jak zatem dotrzeć do najnowszego raportu zespołu Antoniego Macierewicza? Niemal od razu po konferencji zespołu (transmitowały ją najważniejsze stacje informacyjne w Polsce) książka pojawiła się na stronach internetowej księgarni "Gazety Polskiej". Kosztuje 30 złotych. Raport wydała spółka Rejtan. Przypomnijmy: jej prezesem jest Ryszard Gitis, czyli teść Tomasza Sakiewicza (redaktora naczelnego "Gazety Polskiej"). Blogerzy już kpią, że w rocznicę katastrofy smoleńskiej "ruszyła właśnie kampania reklamowa nowego raportu Macierewicza w telewizjach z udziałem najwyższych czynników PiS-u".To nie pierwszy przypadek, gdy spółka teścia naczelnego "Gazety Polskiej" ma monopol na dokumenty zespołu Antoniego Macierewicza. Ale okazuje się, że nie jest to monopol zupełny. Skontaktowaliśmy się z szefem biura Zespołu Parlamentarnego ds. Zbadania Katastrofy Tu-154M, Bartłomiejem Misiewiczem (jest również asystentem posła Macierewicza). Okazało się, że nie trzeba płacić 30 złotych w księgarni "Gazety Polskiej". Bartłomiej Misiewicz deklaruje, że raport (w formacie PDF) może wysłać za darmo! E-mail do asystenta można znaleźć TUTAJ.

Więcej o:
Komentarze (36)
Biznes na raporcie Macierewicza? [RADZIMY, JAK ZAOSZCZĘDZIĆ 30 ZŁOTYCH]
Zaloguj się
 • walus47

  Oceniono 3 razy 3

  Kto zarabia najwiecej na tej katastrofie?Producenci zniczy,i juz macie zamachowcow az dziwne ze Antek Weszyspiski jeszcze na to nie wpadl.

 • 121uchatka

  Oceniono 4 razy 4

  Czyli nie całkiem psychiczny ten Pan AM(inicjały celowo) ... liczyć potrafi i szmal tłuc też!

 • djemen

  Oceniono 5 razy 5

  A gdzie prokuratura? Boi że PiS wróci i ich pozwalnia?

  Za publiczne pieniądze 'pracują' nad raportem, aby potem go sprzedawać na wolnym rynku.

  Gdzie do k... nędzy sa dzinnikarze w tym kraju którzy zadali by pytanie godne dobermana PiSu: ILE NA komercyjnym wydaniu raportu w łapę dostał pan macierewicz.

  Pobudka dziennikarze!!!

 • bona_1945

  Oceniono 5 razy -5

  Słuchajcie jedynej słusznej prawdy Millera

  www.youtube.com/watch?v=-_8k4uCv6M4
  jemu płacą znacznie więcej, a ileż to zapłacimy z naszych podatków jak komisja Millera zostanie zatrudniona za grube pieniądze aby tłumaczyć z polskiego na nasze? Tu płaci każdy, raport kupi kto chce.

 • walekpapla

  Oceniono 5 razy 3

  Ja, dzięki znajomościom w pewnych bardzo kompetentnych kręgach zdobyłem informacje na beton pewne i sprawdzone, kto był głównym animatorem zamachu w Smoleńsku - bo to jest pewne na mur. był tam hel wypuszczony we właściwym momencie i sztuczna mgła i wybuchy. Jest taka zasada w kryminalistyce: ten jest winien, kto osiągnął największą korzyść ze zbrodni ?. Kto najwięcej "udoił kasy" x tej tragedii? Kto zdobył największe uznanie oraz współczucie i teraz ma otwarta drogę "do koryta"? Wiem jak to było z tym helem. Otóż hel jako lżejszy od powietrza daje mniejszą siłę nośną (pominę tu wykład z aerodynamiki) ale jako lżejszy od powietrza uleciałby w górę i z zamachu nici, bo samolot miał spadać . Ale tęgie głowy (profesorowie)poradzili: puście rozpyloną wodę, co z mieszaniny z helem zatrzyma go na dole, bo woda ma 2 atomy wodoru i jeden tlenu i do tego hel i to wszystko razem do kupy jest cięższe od powietrza i hel zostaje na dole a jeszcze powstanie mgła. I tu "jesteśmy w domu". Zaś dla pewności "ktoś"(??)wsadził bombę(tak na wszelki wypadek) - to tak jak z księdzem,( nie może się żenić , ale na wszelki wypadek żenidło mu urosło). Niech teraz każdy odpowie sobie na pytanie: Kto miał 100% szansy aby tam zginąć a nie zginął? Ja wiem o takich trzech. Jeden z nich pojechał pociągiem (???) a mógł się zabrać tutką. Drugi robił za pielęgniarkę (fachową siłę można wynająć za nieduże pieniądze, a on ich ma i to dużo). O trzecim nie wspomnę. Z tego co wiem, to terroryści często detonują bomby komórką.Ten z pociągu komórkę miał. Ten w domu też i ten trzeci też. Jedno dziwi: dlaczego ten z pociągu tak szybko zwiał? Widocznie kalesony go zbyt mocno grzały i na wszelki wypadek..... No teraz trzeba wskazać winnego. Przecież było to wiadome, że winien jest wiadomo kto, ten co to lubi ganiać jak chart za nadmuchanym pęcherzem. Co trzeba było tylko zrobić?. Ano znaleźć odpowiedniego najmimordę z tytułem i on już za odpowiedni szmal naukowo udowodni, ze zając ma rogi a żaba ma sierść. Niedouczone ćmoki twarz w pojemnik na odpadki bo Pan Profesór tako orzekł i zbyte. No i co wy na to chlastopyski spod pałacu jakiegoś tam?

 • hen-live

  Oceniono 4 razy 2

  Przeciez tu chodzi tylko o kase a jak kasa to latwiej o wladze.Ciemny lud kupi wszystko nawet ze biale jest czarne a czarne biale.

 • berghat

  Oceniono 7 razy 5

  /"PiS zdobywa nowe szczyty obłąkanego cynizmu"

  Bo jak inaczej nazwać mieszankę produktów umysłów Macierewicza i Kaczyńskiego? To jest dopiero mieszanka wybuchowa, przy której “cząstki energetyczne” z wraku oraz puszek po Red Bull’u to peanuts.
  Jeśli ktoś sobie wyobrażał. że obłąkany Antoni już nic nowego nie wymyśli, to był ewidentnie w błędzie – jak ja sam. Wczoraj bowiem ogłoszono nowe absurdalne rewelacje, z których najobrzydliwszą było twierdzenie, że trzy ofiary katastrofy lotniczej przeżyły i zostały wywiezione przez Rosjan w niewiadomym kierunku. I to wymyślają ludzie, którzy mają podobno tyle empatii dla rodzin ofiar – obrzydliwe, wstrętne insynuacje, które muszą być boleśnie przez rodziny odczuwane.

  Jak długo jeszcze posłowie PiSu, niektórzy skądinąd wykształceni i inteligentni, jak Sellin, Waszczykowski, Szczerski i inni, będą firmować te horrendalnie chore głupoty Macierewicza i cyniczną grę Kaczyńskiego? Jak spojrzą w oczy.....

  czytaj dalej na : odyseja1948.wordpress.com/

 • 3.janusz

  Oceniono 8 razy 6

  -
  Popieram inicjatywę Macierewicza i Sakiewicza.
  Niech rąbią po d...ach ciemnotę.
  Niedawno oszust z Torunia "ratował" Stocznię Gdańską i grabił mohery,teraz niechaj tę gawiedź grabią kolejni cwaniaczkowie, sprzedając jej brednie Antosia.
  (Jak widać,nie taki on głupi - szmal sobie ciułać potrafi).
  A ciemnota niech jęczy jak to im Tusk zabiera emerytury.
  -

 • skazuk

  Oceniono 7 razy 5

  Tylko ze e-mail pana posla nie dziala
  Po co tracic 30 zlotych na takie badziewie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX