Kaczyński: Wierzyć w raport Millera to dowód tego, że się nie myśli racjonalnie

- Wierzyć w raport Millera to dowód tego, że się nie myśli racjonalnie, tylko właśnie wierzy. Bo wierzyć to można w Pana Boga, a raporty trzeba analizować - mówił w TVP Info prezes PiS Jarosław Kaczyński. Powiedział też, że jeśli premier chce jutro modlić się za ofiary katastrofy smoleńskiej, to zaprasza go na godz. 8 na mszę świętą.
Antoni Macierewicz zapowiadał, że 10 kwietnia parlamentarny zespół zaprezentuje cząstkowy raport poświęcony przebiegowi katastrofy smoleńskiej, obejmujący nowe ustalenia w zakresie przygotowań do lotu i kwestii prawnych.

- Pewnie państwa zdziwię, ale nie wiem, co będzie jutro zaprezentowane - przyznał na początku rozmowy prezes PiS.

Kaczyński po raz kolejny mocno krytykował raport Millera i działania rządu ws. Smoleńska. - Nie przeprowadzono rutynowych działań. Można mówić, że śledztwo jest fikcyjne - ubolewał.

- To wygląda na spektakl w imieniu władzy, a nie na prawdziwe śledztwo - dodał. Zaznaczył też, że rząd "uprawia ws. Smoleńska propagandę".

"Oczekujemy jutro o 8:00 premiera na mszy"

Prezes przypominał też, że wciąż nie udało się ściągnąć z Rosji wraku tupolewa. - Tutaj chodzi nie tyle o długotrwałość tego śledztwa, ale przede wszystkim chodzi o sposób jego prowadzenia. Jest ogromna asymetria między naszym stosunkiem do Rosjan a rosyjskim do nas - mówił prezes PiS.

Kaczyński chwalił też działania zespołu smoleńskiego Antoniego Macierewicza. - Odwołują się do naukowców, oni mają wiele w tej sprawie do powiedzenia. Trzeba dalej iść tą drogą. Trzeba tylko zgromadzić więcej materiałów - powiedział.

Na przywołane przez prowadzącą program słowa premiera, że jest gotów modlić się ze wszystkimi za ofiary, odpowiedział. - To oczekujemy jutro o 8:00 premiera na mszy.

Prezes PiS nawiązał do faktu, że jutro, czyli w trzecią rocznicę katastrofy smoleńskiej, premier Donald Tusk wczesnym rankiem złoży kwiaty pod pomnikiem poświęconym jej ofiarom na warszawskich Powązkach, a następnie uda się z wizytą do Nigerii.

Więcej o:
Komentarze (506)
Kaczyński: Wierzyć w raport Millera to dowód tego, że się nie myśli racjonalnie
Zaloguj się
 • adelaide.o

  Oceniono 1 raz 1

  POSTKOMUNIŚCI MAJĄ "NOWY" PROGRAM DLA SWOJEJ PARTII ?!!!

  CZY TA "CZERWONA KSIĄŻECZKA" LESZKA MILLERA MA SPEŁNIAć TAKą ROLĘ JAK "MEIN KAMPF" ADOLFA HITLERA ?

  WBREW NIEKTÓRYM TUSZUJĄCYM POSUNIĘCIOM L E S Z E K___M I L L E R TO TAKI SAM twardogłowy, NIEREFORMOWALNY, ZATWARDZIAŁY komuch JAK
  T a d e u s z___ I w i ń s k i.

  Oni i wielu jeszcze innych twardogłowych komuchów, mają Polaków za głupców, obciążonych syndromem homosovieticus,

  zachowują się jakbyśmy nadal żyli w PRL-u pod okupacją sowiecką i pod rządami komunistycznej zbrodniczej PZPR,

  a przecie my żyjemy w państwie rządzonym nierządem Donalda Tuska, wnucka żołdaka hitlerowskiej SD, oraz kolesi Tuska z POWSI i PSL,

  w państwie w którym, za przyzwoleniem i cichą współpracą Tuska i jego kolesi,

  bywsza komunistyczna, i obecna postkomunistyczna nomenklatura mają nadal wielki wpływ na organy i instytucje państwa na to co się dzieje
  w państwie.

  Żyjemy w państwie, w którym tak jak za komuny, Polaków krytykujących władzę nazywa się kibolami lub wręcz chuliganami, których pałuje się
  i kopie na ulicach,

  których Donald Tusk nazywa grupami antypaństwowymi,

  żyjemy w państwie w którym premier Donald Tusk i jego rząd z POWSI i PSL związki zawodowe spychają do podziemia,

  żyjemy w państwie w którym premier jego rządu, Donald Tusk jasno wszem i wobec
  oświadczył, że będzie ignorował pracowników i reprezentujące ich przed rządem związki zawodowe.

  TO NIE SĄ TRZECIORZĘDNE ANI DRUGORZĘDNE BŁĘDY.

  TO JEST DYKTATURA DONALDA TUSKA I JEGO KOLESI Z POWSI I PSL WSPIERANYCH PO CICHU PRZEZ TWARDOGŁOWYCH KOMUCHÓW I POSTKOMUNĘ ORAZ ŁŻE-ELITĘ SZUKAJĄCĄ INTRATNYCH POSAD.

  POLSKA ZA DONALDA TUSKA NIERZĄDEM I RZĄDEM NIERZĄDU, PEŁNYCH PYCHY IGNORANTÓW I NIUEUDACZNIKÓW, KOLESI Z POWSI I PSL STOI NAD PRZEPAŚCIĄ.

 • adelaide.o

  Oceniono 1 raz 1

  DONALD TUSK I JEGO KOLESIE BOJĄ SIĘ PRAWDY.

  MEC. ROGALSKIEGO POSTRASZYLI PEWNIE WYSŁANI PRZEZ SŁUŻBY DONALDA TUSKA "SMUTNI CYWILI", PRZEDSTAWILI SIŁOWE "ARGUMENTY" NIE DO ODRZUCENIA I CHŁOP STRACIŁ NIE TYLKO REZON ALE I ROZUM.

  JUŻ POWIEDZIAŁ CO MU SIEPACZE DONALDA TUSKA PODYKTOWALI TO TERAZ INO PATRZEĆ JAK BIDOK "POPEŁNI SAMOBÓJSTWO" COBY SIĘ NIKT NIE DOWIEDZIAŁ PRAWDY JAK BYŁO.

  PRZECIE TO "NORMALNA" KOLEJ RZECZY W POLSCE NIERZĄDEM RZĄDZONEJ PRZEZ DONALDA TUSKA, WNUCKA ŻOŁDAKA HITLEROWSKIEJ SD, ORAZ KOLESI TUSKA
  Z RZĄDU POWSI I PSL.

 • adelaide.o

  Oceniono 1 raz 1

  JAK MÓWIĄ ŚLĄZACY PREZES MO RECHT.

  TO NIE SĄ TO TRZECIORZĘDNE ANI DRUGORZĘDNE BŁĘDY.

  POLSKA ZA DONALDA TUSKA NIERZĄDEM I RZĄDEM NIERZĄDU, PEŁNYCH PYCHY IGNORANTÓW I NIUEUDACZNIKÓW, KOLESI Z POWSI I PSL STOI NAD PRZEPAŚCIĄ.

  TYCH MATACZĄCYCH KRĘTACZY LASKA ORAZ JEGO SAMEGO, SŁUGUSÓW PUTINA I TUSKA, POWINNO SIĘ ZAMKNĄĆ ABY NIE MATACZYLI W POLSKIM NIEZALEŻNYM ŚLEDZTWIE, NIE MĄCILI POLAKOM I OPINII ŚWIATOWEJ W GŁOWACH.

  ZESPÓŁ LASKA, PÓŁGŁÓWKA I SŁUGUSA Z ZADARTYM ŁBEM WBREW INSYNUACJOM DONALDA TUSKA I JEGO KOLESIÓW Z RZĄDU POWSI I PSL, NIE JEST ANI ŻADNYM ZESPOŁEM NAUKOWYM ANI ŻADNĄ KOMISJĄ PAŃSTWOWĄ.

  W POLSKIEJ NOMENKLATURZE PRAWNEJ, NAUKOWEJ I PROCESOWEJ TO TWÓR POZAPRAWNY, BEZPRAWNY, POZAPAŃSTWOWY, A UŻYWAJĄC LOGIKII PREMIERA STOSOWANEJ PRZY INNYCH OKAZJACH, WRĘCZ ANTYPAŃSTWOWY I PRZESTĘPCZY BO NIE MA ŻADNEGO PRAWNEGO UMOCOWANIA, JEGO USTALENIA, OPINIE CZY TEZY SĄ NIC NIEWARTE ANI DLA TOCZĄCEGO SIĘ ŚLEDZTWA ANI DLA PRZYSZŁEGO PROCESU SĄDOWEGO.

  WRĘCZ PRZECIWNIE JEST TO NA POLECENIE DONALDA TUSKA SKLECONY NA SIŁĘ ZESPÓŁ CZĘŚCI CZŁONKÓW BYŁEJ KOMISJI MILLERA, KTÓREMU DONALD TUSK NARZUCIŁ ZADANIE BEZPRAWNEGO, PRZESTĘPCZEGO MATACZENIA W ŚLEDZTWIE, BEZPRAWNEGO WPŁYWANIA NA PROWADZONE ŚLEDZTWO SMOLEŃSKIE, I PODWAŻANIA JEGO DOTYCHCZASOWYCH USTALEŃ.

  LASEK I JEGO POMAGIERZY NA POLECENIE DONALDA TUSKA, WNUCKA ŻOŁDAKA HITLEROWSKIEJ SD, MAJĄ MATACZYĆ, PODWAŻAĆ USTALENIA POLSKIEGO NIEZALEŻNEGO ŚLEDZTWA, OŚMIESZAĆ, ZNIECHĘCAĆ I ZASTRASZAĆ NAOCZNYCH ŚWIADKÓW KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ, NIEZALEŻNYCH NAUKOWCÓW, EKSPERTÓW I SPECJALISTÓW CHCĄCYCH POMÓC W POLSKIM ŚLEDZTWIE W USTALENIU PRZYCZYN I USTALENIU WINNYCH KATASTROFY.

  LASEK I JEGO POMAGIERZY NA POLECENIE DONALDA TUSKA, DZIAŁAJĄC Z NIM W PRZESTĘPCZYM BO PRZECIE BEZPRAWNYM POROZUMIENIU, PRZY WYKORZYSTANIU DO TEGO AGEND RZĄDOWYCH I NASZYCH PIENIĘDZY MAJĄ MĄCIĆ POLAKOM W GŁOWACH GŁOSZĄC IŻ CZARNE JEST BIAŁE IŻ TO CO LASEK I JEGO POMAGIERZY SAMI ZCHRZANILI W BYŁEJ KOMISJI MILLERA, TO CO ZOSTAŁO PODWAŻONE I ZAPRZECZONE A W WIELU SZCZEGÓŁACH OŚMIESZONE PRZEZ USTALENIA W ŚLEDZTWIE NACZELNEJ PROKURATURY WOJSKOWEJ TO PRAWDA.

  ANI LASEK ANI JEGO POMAGIERZY NIE BYLI NA MIEJSCU KATASTROFY, NIE BADALI MIEJSCA KATASTROFY, NIE BADALI WRAKU SAMOLOTU, NIE BADALI ORYGINALNYCH DOWODÓW, NIE PRZESŁUCHIWALI ŚWIADKÓW, NIE SĄ NAUKOWCAMI A NA POLECENIE DONALDA TUSKA MAJĄ ZAPRZECZAĆ USTALENIOM POLSKIEGO NIEZALEŻNEGO ŚLEDZTWA PROWADZONEGO PRZEZ NACZELNĄ PROKURATURĘ WOJSKOWĄ, ZGODNIE Z POLSKIMI NORMAMI I WYMOGAMI PROCESOWYMI.

 • boguch13d

  0

  Biedny ten nasz Prezes, los dlań wielce niełaskawy, co oczywiste, bo brat, co poległ pod Smoleńskiem na obcej ruskiej ziemi, to brat bliźniak, jak wiadomo, jednojajeczny, czyli najbliższy z najbliższych Jarosława, nawet więcej niż jego alter ego, to prawie on sam Jarosław w swej pełnej psychicznej jaźniowej tożsamości, lustrzane odbicie w całej duchowej i zmysłowej rozciągłości, drugi Lech jak Jarosław i na odwyrtkę całkowitą i co do joty. Po takim ciosie losowym każdy bez wyjątku z gatunku homo sapiens by się zakolebał w swych jaźniowych trzewiach aż po dno samo i popadł w manowce psychicznych tarapatów. I co się dziwić Prezesowi, że czepił się pogłoski, że trzy ofiary strasznej lotniczej katastrofy wyszły cało i żywo z tej niesłychanej kabały i że w liczbie tych trzech ofiar nieszczęsnego lotu do Lasku Katyńskiego jest Lech, jego brat ponad braty, umiłowany. W naturze ludzkiej wpisana ta nadzieja płonna, ale żywotna, jak życie samo, wiara, że jednak Pan Bóg nie opuśił i wybawił. Jest, całkiem możliwe, bo wiara góry przenosi, że jeśli Antoni Macierewicza objawi i obwieści dziś czy jutro, że właśnie te trzy ofiar katastrofy smoleńskiej przedwcześnie pogrzebane żyją i mają się całkiem dobrze, i że wśród tych ofiar żywy Lech i jego małżonka, to biedny Jarosław popadnie w radosną euforię przekonany o tym, że i tym razem wierny i nieoceniony Antoni Macierewicz wierutną prawdę jawi, a sarkofag wawelski łatwo wytłumaczy się pomyłką, jakich nie brakło w tym smoleńskim korowodzie nieszczęść.

 • kluska11

  Oceniono 1 raz 1

  To co kaczor?
  Zamach był?
  Stań se tak prosto przed betonową ścianą i pierd...ij w nią tym pustym łbem.
  Może otrzeźwiejesz?

 • mlotnamlotaa

  0

  Wiecie dlaczego przez całe stulecia ciągle dostajemy po dupie?

 • korcia2000

  Oceniono 1 raz 1

  Wierzyć natomiast w rewelacje Macierewicza to pierwszy krok do schizofrenii.

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 3 razy 1

  dla pisuarów najlepiej by było aby cały naród zebrał by się w Warszawie,a ten żydowski kurdupel wykorzystuję śmierć brata też kurdupla do swoich niecnych czynów politycznych.

 • klan_fan

  Oceniono 2 razy 2

  Był człowiek, którego ojciec był nie z tej Ziemi.
  Urodziła go dziewica.
  Rozmnażał chleb i ryby.
  Pościł przez 40 dni na pustyni.
  Wskrzeszał umarłych.
  Czynił jedynie dobro i wszystkich kochał.
  Torturowali go. Zadawali mu straszne cierpienia. Zabili. ....Nie umarł.
  Wszystko co głosił i robił opisano w raporcie...Biblia.
  Ludzie wierzą. Ludzie z nim rozmawiają. Ludzie budują mu świątynie. Malują jego wizerunki.
  Ludzie czerpią korzyści z głoszenia o nim opowieści.
  Ludzie dla niego kochają i ....zabijają w imię Jego. Tworzą obyczaje i prawa.
  2,3 mld ludzi myśli nieracjonalnie i nie widzi w swojej wierze nic złego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX