Czarzasty broni Kwaśniewskiego: On często wyjeżdża i nie słyszy bzdur, które wygaduje Palikot

Mimo rozwodu Aleksandra Kwaśniewskiego z SLD Włodzimierz Czarzasty broni byłego prezydenta. Wg szefa Sojuszu na Mazowszu Kwaśniewski nie reaguje na kontrowersyjne wypowiedzi swojego sojusznika Janusza Palikota, bo... o nich nie wie. - On często wyjeżdża. Bo jakby słyszał te wszystkie głupoty, to na pewno by z nim nie współpracował - stwierdził w TOK FM.
Kontrowersyjne wypowiedzi to znak firmowy Janusza Palikota. Na jedną z ostatnich, o tym, że Bronisław Komorowski nie powinien uczestniczyć w inauguracji pontyfikatu papieża Franciszka,

błyskawicznie zareagował sam prezydent. Ale do tej pory głosu w tej sprawie nie zabrał Aleksander Kwaśniewski. Choć są tacy, którzy czekają na reakcję lidera Europy Plus. Bo sam, kiedy był prezydentem, od uczestnictwa w uroczystościach religijnych nie stronił. No i współpracuje z Januszem Palikotem.

"Apeluję do prezydenta Kwaśniewskiego. Niech powie co sądzi o bywaniu na mszach" Janina Paradowska w TOK FM>>

Włodzimierz Czarzasty nie ma wątpliwości, że milczenie Aleksandra Kwaśniewskiego nie jest dowodem aprobaty dla wyskoków Palikota. - Kwaśniewski często wyjeżdża i tego nie słyszy. Bo jakby słyszał te wszystkie bzdury, głupoty, to na pewno by z nim nie współpracował. Nie wierzę, żeby byłemu prezydentowi odpowiadało to, że Palikot wygaduje bzdury - przekonywał szef SLD na Mazowszu w "Poranku Radia TOK FM".

Ile razy można zapraszać?

Mimo tej obrony Włodzimierz Czarzasty jest wyraźnie zmęczony pytaniami o ewentualną współpracą między SLD a Aleksandrem Kwaśniewskim. Choć to Sojusz regularnie wykonuje gesty zapraszające byłego prezydenta. "Aleksandrze, albo pozostajesz z "ruchem zagubionych", jakim jest Europa Plus, albo idziesz z nami, gdzie są twoi przyjaciele" - mówił w minioną sobotę Leszek Miller. Były prezydent nie odpowiedział do tej pory na to zaproszenie.

- Prosimy o współpracę, zapraszamy po raz 26. Jeśli będzie ta współpraca - będziemy się cieszyć. A jak nie, to nie. Jeśli zaprasza się kogoś do domu po raz 10, to elegancja wskazuje, żeby zapraszany wreszcie odpowiedział, czy przyjdzie - stwierdził Czarzasty. I dodał. - Zastanawiałem się kogo interesuje, poza "Gazetą Wyborczą" i ewentualnie Palikotem, czy Aleksander Kwaśniewski zadzwonił?

Zdaniem polityka Sojuszu jest kilka bardziej interesujących tematów do rozmów niż polityka... - Czy pan sobie wyobraża, że są ludzie, którzy rozmawiają o książkach? Czytają gazety i rozmawiają o tym, co się dzieje na świecie? - tak odpowiedział gospodarzowi "Poranka Radia TOK FM" Tomaszowi Sekielskiemu, kiedy dziennikarz pytał o spotkania z Robertem Kwiatkowskim. Były prezes TVP zaangażował się w tworzenie Europy Plus.

Więcej o:
Komentarze (7)
Czarzasty broni Kwaśniewskiego: On często wyjeżdża i nie słyszy bzdur, które wygaduje Palikot
Zaloguj się
 • koniu800

  0

  czarzasty to bardzo wiarygodny komuch

 • zyks

  Oceniono 2 razy -2

  Coś trzeba powiedzieć na obronę Kwaśniewskiego, bo tym aliansem z Palikotem ośmieszył się i mocno stracił politycznie. Ale koncept Czarzastego jest przedni: często wyjeżdża , i nie słyszy bzdur Palikota. Hi,hi... Jeśli musi często wyjeżdżać za kasą (te wykładziki po kilka-kilkanascie tysięcy $), to niech sobie podpuści politykę.

 • atlas41

  Oceniono 1 raz 1

  Czarzasty sam nie wierzy w to co mowi,jest po prostu smieszny

 • jerzy.zywiecki

  Oceniono 1 raz 1

  E tam.Pan b.prezydent Kwaśniewski jest takim samym wytrawnym graczem jak pan Czarzasty i doskonale wie co w trawie piszczy.

 • moro01

  Oceniono 3 razy 3

  A twoje bzdury słyszy czy też nie. Nie rozumiem co ma wyjazd do słyszenia albo nie na jakiś temat w dobie powszechnej łączności i elektroniki.

 • marek_nazarowski

  Oceniono 5 razy 3

  Członek grupy trzymającej władzę... na szczęście tylko w SLD :-)

 • rb.j

  Oceniono 10 razy 8

  A czy ktoś informuje go o bzdurach, jakie wygłasza Czarzasty?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX