USA: 18-letni zabójca trzech osób szokuje koszulką i zachowaniem na sali sadowej [WIDEO]

18-letni TJ Lane, sprawca ubiegłorocznej strzelaniny w szkole w Ohio, na ogłoszenie wyroku założył koszulkę z napisem ?zabójca?, a rodzinom ofiar pokazał środkowy palec. Chłopak za zastrzelenie trzech osób został skazany na potrójne dożywocie.
W lutym ubiegłego roku 17-letni wówczas TJ Lane wszedł do stołówki w Chardon High School w Ohio i otworzył ogień. W wyniku ataku zginęło trzech uczniów, trzech zostało rannych. TJ Lane był uczniem szkoły, w której dopuścił się ataku.

W trakcie procesu chłopak symulował chorobę psychiczną. Na ogłoszeniu wyroku, które odbyło się we wtorek, postanowił jednak wszystkich zszokować swoją postawą. Po wejściu na salę 18-latek zdjął koszulę, pod którą miał T-shirt z napisem "killer" (zabójca), który sporządził w więziennej celi. Podobna koszulkę miał na sobie w momencie strzelaniny.Jakby tego było mało, w pewnym momencie TJ Lane odwrócił się w kierunku rodzin ofiar, rzucił im wiązankę wulgaryzmów i pokazał środkowy palec.

18-latek został skazany na potrójne dożywocie. Uniknął kary śmierci tylko dlatego, że w momencie strzelaniny był niepełnoletni.