Najnowsze wiadomości

 • Krzysztof Piątek strzela w końcówce i ratuje Herthę! Świetne wejście Polaka

  Krzysztof Piątek strzela w końcówce i ratuje Herthę! Świetne wejście Polaka

  RB Lipsk zmierzył się z Herthą Berlin w najciekawszym spotkaniu środowych spotkań w 28. kolejce Bundesligi. Był to mecz stałych fragmentów gry, który zakończył się remisem 2:2. Dla gospodarzy gole strzelili Klosterman i Schick. Z kolei dla gości Marko Grujić, a remis uratował Krzysztof Piątek, który pojawił się na murawie w 71. minucie.

 • Donald Tusk o oświadczeniu Jarosława Kaczyńskiego ws. wyborów. "Nie strasz, nie strasz..."

  Donald Tusk o oświadczeniu Jarosława Kaczyńskiego ws. wyborów. "Nie strasz, nie strasz..."

  Donald Tusk skomentował wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego, dotyczące terminu wyborów prezydenckich. - Jak słyszę takie słowa, to mam ochotę powiedzieć do pana Kaczyńskiego: Nie strasz, nie strasz... nie będę kończył tego starego polskiego powiedzenia, jeszcze nie ma godziny 22 - powiedział były premier. - Jeśli chodzi o prawdziwe wyzwania, to są ciamajdy. To nie są jacyś czarni, groźni rycerze, to są ludzie, którym wszystko wylatuje z rąk - podkreślił, komentując ostatnie działanie polskich władz.

 • Organizator koncertu dla TVP się tłumaczy. "Publiczność to statyści i aktorzy"
 • Rząd znosi kolejne obostrzenia. Trwa wojna o termin wyborów prezydenckich [NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE]

  Rząd znosi kolejne obostrzenia. Trwa wojna o termin wyborów prezydenckich [NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE]

  Resort zdrowia poinformował w środę o 399 nowych przypadkach zakażenia. Z powodu COVID-19 zmarły kolejne cztery osoby. Premier ogłosił szczegóły czwartego etapu znoszenia obostrzeń - m.in. zniesiony zostanie nakaz zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. Tomasz Grodzki podkreślił, że jest coraz więcej wątpliwości konstytucyjnych ws. ustawy o wyborach hybrydowych i stwierdził, że Polska nie ucierpi, jeśli wybory odbędą się po 6 sierpnia. Odpowiedział na to Jarosław Kaczyński, który oznajmił, że jedynym możliwym terminem wyborów prezydenckich jest 28 czerwca.

 • Brad Pitt zapuścił włosy i zmienił styl. Nowe zdjęcia są tego najlepszym dowodem
 • Polscy siatkarze mają zagrać z potęgami! "Pandemia to nie wojna"

  Polscy siatkarze mają zagrać z potęgami! "Pandemia to nie wojna"

  - Od dłuższego czasu prowadzimy rozmowy z kilkoma federacjami, szczególnie z krajów ościennych, ale nie tylko. Jeśli powiodą się nasze plany, to zarówno panie, jak i panowie zagrają po cztery oficjalne mecze towarzyskie - mówi prezes PZPS Jacek Kasprzyk na oficjalnej stronie federacji. Sport.pl dowiedział się, że najbliżej porozumienia jesteśmy z Rosjanami, a rozmawiamy też z Serbami.

 • Budowa, eksplozje i wykupywanie ziemi. SpaceX niszczy życie w malutkiej wsi w Teksasie

  Budowa, eksplozje i wykupywanie ziemi. SpaceX niszczy życie w malutkiej wsi w Teksasie

  SpaceX znów przykuwa uwagę świata pierwszym od dziwięciu lat załogowym lotem w kosmos z terytorium USA. Jednak gdy wszyscy mówią o locie z Centrum Kosmicznego Kennedy'ego na Florydzie, na drugim końcu kraju firma Elona Muska niszczy spokojne życie małej wsi. Testowane są tam rakiety SpaceX - tuż obok domów i plaży chętnie odwiedzanej przez mieszkańców.