Najnowsze alerty

 • Zima trzyma. 10 tys. ludzi na Mazowszu wciąż nie ma prądu

  Jeszcze ponad 10 tysięcy odbiorców nie ma prądu na Mazowszu. To skutek sobotnich śnieżyc w Warszawie i okolicach. Najgorsza sytuacja panuje ciągle w okolicach Wołomina. Do kilku miejscowości energetykom nie udało się dojechać.

 • Unikatowy czołg wydobyto ze starorzecza Warty [WIDEO]

  - Akcja wyciągania czołgu zakończona. Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia, że to Valentine IX z 1943 roku, jedyny egzemplarz w Polsce. Gąsienice normalnie się obracały podczas wyciągania - pisze na Alert24 Łukasz i przysyła zdjęcia z dzisiejszej akcji.

 • Styropian "Głucha Baba" - kontrowersyjna nazwa oburzyła internautów

  Producent styropianu oferuje na swojej stronie internetowej produkt, który oburzył część naszych czytelników. Chodzi o akustyczne płyty styropianowe "Głucha Baba". - To kolejny przypadek szowinizmu najniższego szczebla - pisze na Alert24.pl pan Michał. - To kompromitująca wizytówka - dodaje ekspert ze Stowarzyszenia Twoja Sprawa. Firma przekonuje, że to żart.

 • Seria awarii Kolei Mazowieckich. "To zbieg okoliczności"

  Seria awarii Kolei Mazowieckich. "To zbieg okoliczności"

  Od rana trwają awarie pociągów Kolei Mazowieckich. W okolicach Warszawy dochodzi do sporych opóźnień. Problem dotyczy pociągów co najmniej sześciu relacji. Pasażerowie mają kłopoty z dojazdem m.in. na Lotnisko Chopina. Informacje na ten temat przekazał nam czytelnik Alertu24.

 • Trwa dogaszanie kopuły kościoła w Toruniu. "Sytuacja została opanowana"

  W Toruniu zapaliła się kopuła kościoła Chrystusa Króla. Na miejscu jest 25 jednostek straży pożarnej. - Sytuacja została już opanowana. Strażacy obecnie rozbierają elementy kopuły i dogaszają ogień - mówi w rozmowie z portalem "Gazeta.pl" st. kpt. Małgorzata Jarocka-Krzemkowska, rzecznik prasowy PSP w Toruniu. Informację o zdarzeniu przekazali nam czytelnicy Alertu24.

 • Do sklepów Makro nie wejdziesz z małym dzieckiem. Klient: To dyskryminacja

  Do sklepów Makro nie wejdziesz z małym dzieckiem. Klient: To dyskryminacja

  Do sklepów sieci Makro nie można wejść z dzieckiem mającym mniej niż 1,4 m wzrostu. Bulwersuje to niektórych klientów. - Nie rozumiem polityki Makro i dla mnie jest ona oderwana od rzeczywistości - pisze Bartosz, czytelnik Alertu24.pl. Pracownicy sklepu tłumaczą się regulaminem i przekonują, że to dla dobra klienta.

 • Kilka miesięcy czekają na wypłatę. "Teraz dostałem pieniądze za lipiec" [WIDEO]

  Kilka miesięcy czekają na wypłatę. "Teraz dostałem pieniądze za lipiec" [WIDEO]

  Pracownicy biura ochrony skarżą się na pracodawcę. Twierdzą, że po wypłatę muszą stać w dużych kolejkach, a pieniądze dostają po kilku miesiącach. - Ja jestem starej daty, ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem - opowiada jeden z pracowników. - Zarządzanie tak dużą i różnorodną grupą pracowników jest logistycznym wyzwaniem - twierdzi natomiast przedstawiciel firmy.