Najnowsze alerty

 • Po rekordowych upałach będą deszcze i burze. Wczoraj grzmiało już nad Wrocławiem [ZDJĘCIA]
 • Wybuch elektrowni w Rosji? "To tylko plotka"

  Wybuch elektrowni w Rosji? "To tylko plotka"

  Po internecie krąży nieoficjalna wiadomość o wybuchu elektrowni atomowej w Rosji. Pojawiały się nawet doniesienia, że wybuch doprowadził do skażenia radioaktywnego w Polsce. To wszystko plotka. - Nie ma żadnego skażenia. Systemy niczego nie odnotowały - mówi Monika Kaczyńska, z Państwowej Agencji Atomistyki. Skąd więc wzięła się informacja? - Na Kamczatce wybuchł wulkan. Może ludziom się skojarzyło - zastanawia się Kaczyńska.

 • Pożar w tunelu Wisłostrady. Były spore korki [ZDJĘCIA]
 • Pielęgniarka chciała podać dziecku wycofaną szczepionkę

  Pielęgniarka chciała podać dziecku wycofaną szczepionkę

  - Moją córkę próbowano zaszczepić szczepionką Tripacel. Jakim cudem nadal jest używana? Przecież główny inspektor farmaceutyczny wycofał ją cztery dni temu! Dlaczego pielęgniarka o tym nie wie i ignoruje nasze argumenty - napisał do nas pan Maciej. Dyrektor placówki na warszawskim Bemowie: - Popełniliśmy błąd.

 • Jak sprzedać garnki za kilka tysięcy? Zatrudnić Kryszaka, Pazurę, Grabowskiego [SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA]

  Jak sprzedać garnki za kilka tysięcy? Zatrudnić Kryszaka, Pazurę, Grabowskiego [SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA]

  SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA. Nasz czytelnik dostał bilety na kabaretowy występ Andrzeja Grabowskiego i prośbę, by zjawił się godzinę wcześniej na pokaz kulinarny. Na występ Grabowskiego się nie załapał, obejrzał za to inny kabaret: dwugodzinną sesję sprzedaży garnków. 12999 zł za komplet. Organizator, firma Eco-Vital, ma świetny patent na sprzedaż bezpośrednią - przyciąga tłumy ludzi występami znanych aktorów, m.in. Cezarego Pazury i Jerzego Kryszaka.