Najnowsze alerty

 • Popek: wytatuowane oczy, samookaleczenie, film z pobicia. Czy są granice autopromocji w internecie?

  O Popku, polskim raperze, byłym zawodniku MMA i współzałożycielu firmy odzieżowej JP, robi się w internecie coraz głośniej. Po wytatuowaniu sobie oczu i samookaleczeniu muzyk poszedł o krok dalej. Opublikował w sieci film pokazujący pobicie młodego mężczyzny. Czy takie działanie mieści się jeszcze w granicach autopromocji i marketingu? - Granice autopromocji są w rozumie - mówi Anna-Maria Siwińska z agencji SociAll.

 • "Współpracowałam z Marcinem P. Potem zorientowałam się, że on oszukuje ludzi"

  "Współpracowałam z Marcinem P. Potem zorientowałam się, że on oszukuje ludzi"

  Zanim Marcin P. powołał do życia spółkę Amber Gold, testował swoje możliwości na mniejszą skalę. - Współpracowałam z nim w 2004 r. w Kościerzynie - opowiada portalowi Gazeta.pl Marlena Sykutera. - Potem zorientowałam się, że on oszukuje ludzi - dodaje. Sprawa zakończyła się wyrokiem. Prawdopodobnie pierwszym na koncie Marcina P.

 • W Nowym Stawie powiesił się ks. Dariusz S. Był podejrzewany o molestowanie ministranta
 • Chcesz poznać hasło dostępu do systemu pogotowia lotniczego? Oglądaj telewizję

  We wczorajszym wydaniu ?Wiadomości? TVP wyemitowała reportaż o działalności Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Materiał był wyjątkowo szczegółowy - do tego stopnia, że uważny widz mógł dzięki niemu poznać hasło dostępu do systemu RescuTrack. Jest to narzędzie pozwalające na śledzenie położenia oraz statusu śmigłowców ratunkowych.

 • Dyscyplinarne zwolnienie na UKSW. Za defraudację

  Dyscyplinarne zwolnienie na UKSW. Za defraudację

  "Księgowa z Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie została zwolniona dyscyplinarnie. Chodzi o kradzież" - napisał na Alert24 nasz czytelnik związany z UKSW. Rzecznik uczelni potwierdza, że doszło do zwolnienia w związku z "defraudacją środków uczelni". Sprawę skierowano do prokuratury.

 • Polscy harcerze uziemieni w porcie w La Coruni

  Polscy harcerze uziemieni w porcie w La Coruni

  Polscy harcerze uziemieni w porcie La Coruni w północnej Hiszpanii. Mieli brać udział w regatach na żaglowcu ?Zawisza Czarny", ale statek nie wypłynął z portu z powodu awarii. Wiadomość o sytuacji harcerzy wysłała na Alert24 matka jednego z nich. - Dla uczestników oczekujących w porcie zorganizowano zajęcia szkoleniowe oraz program turystyczny - uspokaja rzeczniczka ZPH.