Najnowsze alerty

 • Dobry tablet za 1 zł? Klient wykrył poważny błąd sklepu i został zlekceważony. Dyrektor przeprasza

  W sklepie internetowym RTV EURO AGD z powodu błędu systemu można było za grosze kupić sprzęt wart tysiące złotych. Wykrył to jeden z klientów i poinformował obsługę sklepu. Miał dostać nagrodę, zamiast tego został zrugany przez pracownika za nagłośnienie sprawy. - Po przeczytaniu odpowiedzi uznałem, że nie traktują mnie poważnie - pisze zirytowany klient. EURO przeprasza.

 • Polak mistrzem świata w sudoku. Pokonał 150 konkurentów

  Jan Mrozowski po raz drugi został najlepszym graczem w sudoku na świecie. W zakończonych w środę mistrzostwach świata pokonał reprezentantów 28 państw. Informację o jego sukcesie przesłała nam na Alert24.pl siostra zwycięzcy.

 • "Wolność od religii" - w Lublinie ruszyła kampania społeczna ateistów

  - 1 października rozpoczęliśmy pierwszą w Polsce ateistyczną kampanię billboardową. Na początek hasła "Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę" oraz "Nie wierzysz w Boga? - Nie jesteś sam" zobaczymy w Lublinie - mówią autorzy akcji. Akcję prowadzi fundacja Wolność od Religii. Jej prezes Dorota Wójcik należy do Ruchu Palikota.

 • Zaginął Adam Hołody. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach [FOTO]

  Adam Hołody ostatni raz był widziany w Gruszynach (woj. warmińsko-mazurskie). W sobotę 15 września około drugiej w nocy wyszedł z imprezy i od tej pory z nikim się nie kontaktował. Informację o zaginionym przesłał na Alert24 nasz czytelnik Karol w imieniu siostry Adama.

 • Podejrzane maile. Oszuści próbują wyłudzić dane do kont Allegro

  Użytkownicy Allegro zaczęli ostatnio otrzymywać podejrzane wiadomości. W ich treści ktoś podający się za pracownika serwisu aukcyjnego sugeruje, że odbiorca e-maila musi zmienić hasło dostępu do swojego konta. - Całość wygląda na sprytnie pomyślane oszustwo mające na celu przejmowanie kont - pisze Tomek, czytelnik Alertu24. - Nie mamy z tym nic wspólnego - twierdzą pracownicy Allegro.

 • Od miesiąca czeka na laptopa. Play: To normalna sytuacja

  Zachęcony promocją firmy Play pan Michał już ponad miesiąc temu zamówił nowoczesnego laptopa. Do tej pory nie otrzymał sprzętu. - Na pytanie o termin dostarczenia, usłyszałem rozbrajające "nie wiem, pewnie niedługo przyjdzie" - twierdzi. - W przypadku modeli na życzenie bardzo często jest tak, że tych modeli nie ma wcale - mówi rzecznik Play.

 • Konsultantka BOK: "Musimy kombinować. Przełączać klienta dalej albo go "spławiać"

  W pracy konsultanta wszystko podporządkowane jest wynikom. Każda chwila spędzona w pracy jest rozliczana. - Na czym zależy ludziom zarządzającym? Na liczbach - twierdzi Kasia, która napisała do nas w odpowiedzi na artykuł o problemach, jakie klienci mają z biurami obsługi klienta. - Najważniejsze jest aby robił wyniki, aby było wykonanych minimum 20 połączeń na godzinę.

 • Podstępy, sztuczki i triki. Jak klienci sobie radzą w kontakcie z BOK i infolinią

  Podstępy, sztuczki i triki. Jak klienci sobie radzą w kontakcie z BOK i infolinią

  Biura obsługi klientów czy infolinie, to dla każdego z nas droga przez mękę. Czy dotyczy to banku, telefonii komórkowej czy innych powszechnych usług. Długie oczekiwanie na zgłoszenie operatora (z uspokajającą muzyką w tle), przekierowywanie połączeń, przerzucanie się odpowiedzialnością między działami, konieczność ?rozmowy? z automatem. Czytelnicy Gazeta.pl mają własne patenty i triki na to, jak sobie z tym radzić.

 • Ranny pies stracił łapę, szuka nowego domu. Właściciel, który go zaniedbał - bezkarny

  Patrol Ratunkowy fundacji Azyl znów interweniował w sprawie ciężko rannego psa. Z pomocą policji Rudy został zabrany z posesji w podwarszawskiej miejscowości do siedziby fundacji - zwierzę ma zmiażdżoną łapę, którą trzeba amputować. Rudy czeka na adopcję, a właściciel pozostaje bezkarny: policja nie jest w stanie udowodnić mu nawet, że pies należał do niego.

 • Kurier Siódemki szaleje na poboczu, opel zajeżdża mu drogę [WIDEO]

  Niecodzienne i niebezpieczne manewry udało się sfilmować kierowcy opla, który podążał za kurierem Siódemki. Kurier najwyraźniej miał wyjątkowo pilną przesyłkę i małą tolerancję na stanie w korkach. Kierowca opla rozzłoszczony tupetem kuriera zaczął za nim podążać i sam złamał przy okazji kilka przepisów. Umieszczona na YouTube wideorelacja z tego wydarzenia została zatytułowana: ?Najlepszy kurier w mieście Częstochowa...?. Cud, że nie doszło do wypadku.

 • "Bo zupa była prawdziwa". Reklama firmy Profi oburzyła internautów

  Na wielkich reklamach promujących jeden z produktów firmy Profi czytamy zdanie: "Bo zupa była prawdziwa". Podobieństwo do głośnego hasła "Bo zupa była za słona", nieodmiennie kojarzącego się z problemem przemocy domowej, jest wyraźne. Zdaniem wielu internautów reklama wykracza poza granice dobrego smaku. - To zdecydowane nadużycie - mówi kierowniczka Niebieskiej Linii, instytucji od lat walczącej z przemocą domową

 • Co komu wolno wrzucić na YouTube. Duża firma grozi internaucie sądem [WIDEO]

  Firma znanego wrocławskiego biznesmena nęka internautę, by usunął z YouTube nakręconą przez siebie wideorelację z wypadku samochodowego. Powód? Na lamborghini, którego kraksa spowodowała ogromny korek, było logo tej firmy. Zaniepokojony internauta nie wie, co robić. - Czy to normalne? Przecież to był wypadek w miejscu publicznym

 • We wtorek złapany po pijaku, w środę zabił rowerzystę

  We wtorek złapany po pijaku, w środę zabił rowerzystę

  Józef P. został zatrzymany przez policję za jazdę po pijaku. Miał prawie 2,4 promila alkoholu. Policja zabrała mu auto. Dzień później znów usiadł za kierownicę tego samego auta i spowodował wypadek, w którym zginął rowerzysta. Policja: - Nie dało się temu zapobiec.