Policyjni

 • Groził, że zastrzeli za głosowanie na PiS. Za żart grozi mu więzienie

  Groził, że zastrzeli za głosowanie na PiS. Za żart grozi mu więzienie

  Przebrał się za żołnierza, wziął w rękę replikę broni amerykańskich komandosów i groził, że zastrzeli każdego, kto będzie głosował na PiS. Wszystko nagrał na wideo i wrzucił na You Tube. Po doniesieniu mieszkańca Buska-Zdroju służby specjalne wytropiły na Śląsku autora filmu, a samo wideo usunęły z internetu. Mężczyźnie grozi teraz 5 lat więzienia, bo po wydarzeniach na wyspie Utoya prokuratura woli dmuchać na zimne.

 • Prokuratura uwierzyła w jasnowidza...

  Krakowska prokuratura przyznała oficjalnie, że wykorzystuje parapsychologa w śledztwie, w sprawie morderstwa sprzed 12 lat. Sprawdziliśmy więc, jak w dotychczasowych śledztwach, sprawdzali się jasnowidze.

 • Auto w rowie. W nim pijany policjant z grupy do walki z pijanymi kierowcami
 • Zbrodnia sprzed lat. Zdradziły ich pociski z beretty

  Okrutna zbrodnia sprzed 20 lat, kiedy w Cedzynie koło Kielc zamordowano troje obywateli Ukrainy, trafiła przed oblicze sądu. Sprawców zdradziły badania DNA i pociski z przerobionej beretty. Wcześniej o potrójne zabójstwo podejrzewano gang ?Krakowiaka?

 • Podpalacz z Bielan nagrany przez monitoring. WIDEO

  Podpalacz z Bielan nagrany przez monitoring. WIDEO

  Najpierw ktoś podpalił sklep, dzień później kilka ulic dalej spłonął salon fryzjerski. To nie pierwszy raz, gdy przedsiębiorcy z Bielan są nękani, a policja nie może złapać sprawców.