Wiadomości

 • Niespodziewane słowa posła PiS. Pochwalił marsz Donalda Tuska. 'Udane przedsięwzięcie'

  Niespodziewane słowa posła PiS. Pochwalił marsz Donalda Tuska. "Udane przedsięwzięcie"

  Niedzielny Marsz 4 czerwca, którego pomysłodawcą był Donald Tusk, został z oczywistych względów skrytykowany przez obóz rządzący. Wśród narracji Zjednoczonej Prawicy pojawiły się głosy o "kuriozum", czy "marszu nienawiści". Jeden z europarlamentarzystów PiS zaskoczył jednak wszystkich swoją wypowiedzią, w której marsz uznał za "udane przedsięwzięcie".

  Jagoda Różycka
 • IMGW ostrzega przed burzami z gradem, na termometrach nawet 29 st. C. Jakie prognozy na Boże Ciało?
 • Były promotor Andrzeja Dudy: Wymyślił nowelizację 'lex Tusk', aby wycofać się z kompromitacji

  Były promotor Andrzeja Dudy: Wymyślił nowelizację "lex Tusk", aby wycofać się z kompromitacji

  - [Andrzej Duda] wie, że zrobił źle i że znowu złamał konstytucję i próbuje się jakoś kurczowo z tego wycofać - tak o prezydenckiej nowelizacji ustawy "lex Tusk" wyraził się prof. Jan Zimmermann, promotor pracy doktoranckiej Andrzeja Dudy. W opinii prawnika nowela ta "niczego nie zmienia". - Może poza pewną symboliką, że - jak ktoś powiedział - to będzie taka bardziej społeczna komisja - stwierdził profesor.

  Karolina Mianecka

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.