Wiadomości

 • Chałupniczym dronem w niezwykle cenny S-350? Ukraińcy ogłaszają wielki sukces, ale są wątpliwości
 • Szymczyk na odchodne pisze list o zaufaniu Polaków do policji. Ani słowa o granatniku

  Szymczyk na odchodne pisze list o zaufaniu Polaków do policji. Ani słowa o granatniku

  "Polska jest krajem bezpiecznym, a Policja cieszy się zaufaniem obywateli. Wspólnie odnieśliśmy wiele sukcesów, szereg problemów zaś udało się rozwiązać" - napisał generał Jarosław Szymczyk w liście do funkcjonariuszy formacji. "Sprawowanie odpowiedzialnej, a zarazem dającej satysfakcję funkcji Komendanta Głównego Policji, zawsze było dla mnie wielkim honorem" - dodał żegnając się ze stanowiskiem szefa KGP.

  Magdalena Bojanowska
 • Polska 2050 wyśle do rządu same kobiety. Wbrew publikacjom w mediach

  Polska 2050 wyśle do rządu same kobiety. Wbrew publikacjom w mediach

  Polska 2050 skieruje do rządu Donalda Tuska trzy kobiety. Początkowo w medialnych publikacjach wskazywano, że Michał Kobosko ma być ministrem funduszy i polityki regionalnej, ale ostatecznie ministerką w tym resorcie będzie Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz i to ją przyszły premier Donald Tusk w czasie prezentacji składu swojego gabinetu przedstawić jako przyszłą ministerkę.

  Jacek Gądek

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.