Wiadomości

 • Ostatnia decyzja Glińskiego jako ministra. Powołał Radę PISF. W niej m.in. Ilona Łepkowska

  Ostatnia decyzja Glińskiego jako ministra. Powołał Radę PISF. W niej m.in. Ilona Łepkowska

  Jeszcze jako minister kultury Piotr Gliński powołał jedenaścioro członków Rady Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Wśród nich znalazła się m.in. Ilona Łepkowska. "Na odchodne po swojej żałosnej działalności minister kultury Piotr Gliński - już po przegranych wyborach - usiłuje zabetonować Polski Instytut Sztuki Filmowej, wybierając na lata 2023-26 podległą sobie Radę Instytutu" - pisał Andrzej Saramonowicz o spodziewanej decyzji odchodzącego ministra.

  Magdalena Bojanowska
 • Wrocławski ginekolog skazany za gwałt. Sąd nie zakazał mu jednak praktyki, nadal może prowadzić gabinet
 • Sejm wznowił obrady. Napięty program posiedzenia. 'Wejdziemy w godziny wieczorne' [NA ŻYWO]

  Sejm wznowił obrady. Napięty program posiedzenia. "Wejdziemy w godziny wieczorne" [NA ŻYWO]

  Wtorek 28 listopada to kolejny dzień pierwszego posiedzenia Sejmu. Posłowie wybrali Monikę Horną-Cieślak na nową Rzeczniczkę Praw Dziecka. Sejm wybrał także Karolinę Bućko na członkinię Państwowej Komisji do spraw przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo!

  Katarzyna Rochowicz, Joanna Zajchowska

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.