Wiadomości

 • Umowa koalicyjna podpisana. Nieoficjalnie: Ziobro i Gowin będą uzgadniali projekty ustaw

  Umowa koalicyjna podpisana. Nieoficjalnie: Ziobro i Gowin będą uzgadniali projekty ustaw

  Pojawiają się kolejne nieoficjalne doniesienia na temat szczegółów porozumienia Zjednoczonej Prawicy. Jak ustaliły "Fakty" TVN, partie Zbigniewa Ziobry i Jarosława Gowina będą musiały uzgadniać wewnątrz koalicji projekty ustaw. W umowie nie znalazł się zapis dotyczący ustawy o tzw. bezkarności urzędników.

  IAR/oprac. Daniel Drob
 • Nowe fakty ws. katastrofy ukraińskiego samolotu: Załoga informowała o awarii silnika

  Nowe fakty ws. katastrofy ukraińskiego samolotu: Załoga informowała o awarii silnika

  Służba Bezpieczeństwa Ukrainy podała bardziej szczegółowe informacje dotyczące katastrofy samolotu An-26 w obwodzie charkowskim. Załoga miała informować o awarii lewego silnika na kilka minut przed katastrofą. Śledczy nadal szukają czarnej skrzynki samolotu - dopiero wtedy będzie można ustalić dokładną przyczynę wypadku.

  Natalia Pacholczyk

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.