Wiadomości

 • Zamknęli psa na 10 dni w budzie i w kagańcu. 'To kolejny upodlony do granic pies z pseudo szkoły'

  Zamknęli psa na 10 dni w budzie i w kagańcu. "To kolejny upodlony do granic pies z pseudo szkoły"

  Przedstawiciele Fundacji "Duch Leona" odebrali psa z ośrodka "Mam psa. I co teraz?", który przez 10 dni miał być zamknięty w budzie i wypuszczany dwa razy dziennie na spacero-treningi. Coffie w ciasnej budzie był ubrany w dwie obroże, szelki, kaganiec i dławik, który wbił mu się w skórę. Jak przekazała Fundacja, jest to kolejny "zgnojony i upodlony do granic pies", który trafia do wolontariuszy po działaniach tego typu ośrodków "szkoleniowych".

  Natalia Pacholczyk
 • Debata w Gazeta.pl o granicy z Białorusią. Posłanka KO: Trzeba wzmocnić tę zaporę, która tam jest

  Debata w Gazeta.pl o granicy z Białorusią. Posłanka KO: Trzeba wzmocnić tę zaporę, która tam jest

  - Naszym własnym problemem w Polsce jest to, że my nie mamy polityki imigracyjnej. Nie istnieje polityka imigracyjna i jednocześnie, jak wiemy, rząd PiS wpuszcza na lewo i prawo imigrantów do Polski - mówił w debacie Gazeta.pl Michał Kobosko z Trzeciej Drogi. Kandydatka KO Katarzyna Lubnauer mówiła wprost, że otwarcie granicy nie nastąpi. Co na ten temat sądzą pozostali uczestnicy debaty?

  Katarzyna Rochowicz
 • Debata wyborcza Gazeta.pl. Zapis wideo i transkrypcja całości

  Debata wyborcza Gazeta.pl. Zapis wideo i transkrypcja całości

  To czytelniczki i czytelnicy Gazeta.pl zadawali pytania w tej debacie. Często zaskakujące, bardzo świeże i ważne dla obywateli. Pozytywnie zaskoczyli także politycy - rozmowa była merytoryczna, spokojna i kulturalna. Fotel przedstawiciela PiS pozostał pusty, gdyż ugrupowanie nie odpowiedziało na zaproszenie naszej redakcji. W poniedziałek 25 września w studiu Gazeta.pl debatowali: Katarzyna Lubnauer (Koalicja Obywatelska), Michał Wawer (Konfederacja WiN), Katarzyna Suchańska (Bezpartyjni Samorządowcy), Magdalena Biejat (Nowa Lewica) i Michał Kobosko (Trzecia Droga).

  redakcja

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.