Wiadomości

 • Koronawirus. W Polsce największa dobowa liczba ofiar śmiertelnych [2 KWIETNIA - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE]

  Koronawirus. W Polsce największa dobowa liczba ofiar śmiertelnych [2 KWIETNIA - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE]

  W czwartek naukowcy z Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa poinformowali, że koronawirusem zakaziło się na świecie już ponad milion osób, a choroba COVID-19 doprowadziła do ponad 50 tys. przypadków śmierci. W Polsce odnotowano największy dobowy przyrost ofiar śmiertelnych i liczby zakażonych SARS-CoV-2. Główny Inspektorat Sanitarny podał natomiast, że u 461 osób personelu medycznego, m.in. lekarzy, pielęgniarek i ratowników, badania potwierdziły zakażenie koronawirusem.

  MLZ
 • "Szkoła z TVP" - fala krytyki w sieci. Internauci podają przykład, jak powinien wyglądać program

  "Szkoła z TVP" - fala krytyki w sieci. Internauci podają przykład, jak powinien wyglądać program

  W związku z epidemią koronawirusa od ponad dwóch tygodni szkoły pozostają zamknięte. W kilku kanałach Telewizji Polskiej uczniowie mogą od niedawna oglądać "Szkołę z TVP". Edukacyjny program spotkał się z ogromną falą krytyki, a w internecie pojawiło się mnóstwo kompilacji z "najlepszymi fragmentami" telewizyjnych lekcji. Internauci pokazują też telewizji, jak taki program edukacyjny powinien wyglądać.

  MLZ
 • Koronawirus. Ponad milion zakażonych na świecie. 50 tys. ofiar śmiertelnych COVID-19
 • USA. Motorniczy celowo wykoleił pociąg. Celował w okręt szpitalny

  USA. Motorniczy celowo wykoleił pociąg. Celował w okręt szpitalny

  44-letni Eduardo Moreno celowo wykoleił pociąg w pobliżu okrętu szpitalnego marynarki wojennej - podaje Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych. Zeznał, że bał sie spisku. USNS Mercy to jeden z dwóch okrętów wysłanych amerykańskich miast, który ma przejąć od przeciążonych przez koronawirusa szpitali część pacjentów.

  paz
 • Ekstremiści podnoszą głowy i szukają okazji do ataku. 295. urodziny Casanovy [SAME niekoronaNEWSY]
 • Największy przyrost chorych w Polsce. 392 nowe przypadki i 14 ofiar
 • Wyniki losowania Lotto 2.04.2020 [Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto, Super Szansa]

  Wyniki losowania Lotto 2.04.2020 [Lotto, Lotto Plus, Multi Multi, Kaskada, Mini Lotto, Super Szansa]

  W Lotto (kiedyś występującym pod nazwą Duży Lotek) pula na "szóstki" wynosi nie mniej niż 2 miliony PLN. W Lotto można grać od 3 PLN. Dodatkowo po każdym losowaniu Lotto odbywa się dodatkowe losowanie Lotto Plus 6 z 49 liczb, w którym za 1 PLN można wygrać 1 milion PLN. Losowania we wtorki, czwartki i soboty. Losowanie Lotto można obejrzeć w telewizji TVP Info o godz. 21:40.

  becia

Wiadomości - z Polski i ze świata

Portal wiadomosci.gazeta.pl to strona, na której znajdziesz najnowsze newsy z Polski i ze świata. Interesujesz się polityką, gospodarką, sprawami lokalnymi? Trafiłeś w dobre miejsce. Na naszej stronie znajdziesz aktualizowane na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w Polsce i zagranicą. Zostań z nami na dłużej i czytaj najnowsze wiadomości z kraju i ze świata.

Wiadomości gazeta.pl - najnowsze informacje z kraju i ze świata

Chcemy być jak najbliżej naszych czytelników, dlatego piszemy nie tylko o świecie wielkiej polityki i biznesu, ale także o sprawach lokalnych. Wiadomości z Warszawy, Krakowa, Łodzi oraz znacznie mniejszych miejscowości są dla nas równie interesujące, co informacje z Brukseli, Waszyngtonu i Moskwy. Na portalu wiadomosci.gazeta.pl znajdziesz bieżące informacje na temat wypadków, istotnych inwestycji, decyzji samorządów czy innych spraw, które mają znaczenie dla lokalnych społeczności.

Aby być na bieżąco, śledzimy polskie i zagraniczne media, obserwujemy poczynania najważniejszych polityków i czerpiemy z informacji przekazywanych przez największe agencje prasowe na świecie. Dbamy o to, aby nasi czytelnicy otrzymywali informacje jak najszybciej. Korzystamy z wiarygodnych źródeł i dbamy o fakt checking. Wszystko po to, aby podawane przez nas wiadomości z kraju i ze świata były rzetelne i przedstawiały prawdziwy obraz rzeczywistości. Tworzymy również autorskie treści, rozmawiamy z politykami i ekspertami, którzy komentują najważniejsze i najciekawsze wydarzenia. Nasi dziennikarze dbają, aby każdy czytelnik znalazł w serwisie wiadomosci.gazeta.pl coś interesującego.

Portal wiadomosci.gazeta.pl - włącz powiadomienia i trzymaj rękę na pulsie

Lubisz czytać najnowsze wiadomości i być na bieżąco? Odwiedzaj regularnie stronę wiadomosci.gazeta.pl, aby wiedzieć, co dzieje się w Polsce i poza jej granicami. Obserwuj przedstawiane przez nas wiadomości na portalach społecznościowych jak Facebook i Twitter. Jeżeli chcesz, możesz także włączyć specjalne powiadomienia, dzięki którym będziesz otrzymywał informacje o najważniejszych wiadomościach ze świata i kraju, które pojawią się w naszym serwisie.