vfb stuttgart

Więcej o:

• VfB Stuttgart mistrzem Niemiec

Wyniki i tabela 34. kolejki Po raz ostatni VfB Stuttgart było mistrzem Niemiec w 1992 roku. Schalke pokonało w ostatniej kolejce 2:1 Arminię Bielefeld. Kibice w Stuttgarcie przeżyli trochę emocji. Od 19. minuty prowadzili goście po strzale Sergiu Radu. Potem wyrównał Thomas Hitzlsperger (w 27

• VFB Stuttgart wypożyczył Sergiu Radu

Stuuttgart szuka wzmocnień w ataku, po tym jak Cacau doznał kontuzji w ostatnim meczu rundy jesiennej. Kolega z drużyny Jacka Krzynówka dołączył do ekipy wilków na początku tego sezonu, ale Felix Magath nie zbyt często wystawiał Rumuna do pierwszego składu. - Myślimy, że to dobry transfer ponieważ

• Powrót Ronaldinho, Klęska Lyonu

to co dopiero mówić o klęsce z Rangersami. Szkoci zachwycili Europę i razem z Barcą są na czele tabeli. Kto to przewidział na starcie rozgrywek...? VfB Stuttgart - FC Barcelona 0:2 Powrót "Syna Marnotrawnego" nie zaszkodził faworytom w zwycięstwie. Ronaldinho wrócił do składu i założył opaskę kapitańską. Ale

• Mistrzowski blamaż Stuttgartu

10. kolejka Bundesligi - wyniki, tabela, składy, strzelcy "Mistrzowski blamaż" - pisze "Sueddeutsche Zeiting". "Bild am Sonntag" twierdzi, że piłkarze Stuttgartu kompromitują tytuł mistrza Niemiec. Gorzej wystartował w obronie mistrzostwa Niemiec tylko TSV 1860 Monachium w sezonie 1966-67. - Może

• Krzynówek: Nie myślę o zmianie klubu

- Trener uznał, że jestem zmęczony i potrzebny jest mi odpoczynek. Widocznie dokonał takiej obserwacji na treningu i dlatego wyznaczył mi przerwę - tłumaczy swoją absencję Jacek Krzynówek. Słowa pomocnika reprezentacji potwierdza szkoleniowiec Wolfsburga Felix Magath - Uważam, że Krzynówek

• Nowy konkurent Michała Żewłakowa

- To wielki krok w mojej karierze - powiedział Leonardo. Brazylijczyk popisał kontrakt na pięć lat. Do Olympiakosu przyszedł z Portuguesy, wcześniej grał w Palmeiras. Pozyskaniem obrońcy były też zainteresowane: VfB Stuttgart,Paris Saint Germain, Benfica Lizbona oraz CSKA Moskwa. Broniący tytułu

• Schweinsteiger wraca do składu Bayernu Monachium

Schweinsteiger wypadł ze składu po meczu z VfB Stuttgart. Teraz trenuje już w normalnym trybie i wraca do formy. Choć jeszcze odczuwa lekki ból, w meczu z Duisburgiem będzie do dyspozycji trenera. Drużyna gości nie wygrała na boisku monachijczyków od 40 lat. Rudi Bommer, szkoleniowiec przyjezdnych

• Puchar Ligi niemieckiej dla Bayernu Monachium

do sobotniego finału Bayern pokonał 4:1 Werder Brema i 2:0 mistrza kraju - VfB Stuttgart. Za zwycięstwo w turnieju Bawarczycy zainkasowali 2 miliony euro. Pula nagród w całym Pucharze Ligi wynosiła 5,2 mln. Spotkanie w Lipsku obserwowało 43 500 widzów. Dla Bayernu to 6. triumf w Pucharze Ligi.

• Barca: Miesiąc bez Zambrotty, ale już z Puyolem

30-letni Włoch został zmieniony w 18 minucie środowego meczu z Realem Saragossa. Zambrotta opuści dwa mecze w Lidze Mistrzów z VfB Stuttgart i Rangers oraz spotkanie reprezentacji Włoch w eliminacjach Euro 2008 z Gruzją (13 października). W meczu wyjazdowym przeciwko Levante obok Zambrotty