Sevilla

Więcej o:

Sevilla

• Sevilla z Pucharem Króla

. Zdobycie czwartego w historii Pucharu Hiszpanii wieńczy świetny sezon graczy Juande Ramosa, choć na pewno czują pewien niedosyt, bo mieli też szansę na mistrzostwo Hiszpanii. Pogoń za Realem i Barceloną zakończyła się jednak niepowodzeniem i rozgrywki Primera Divison Sevilla zakończyła na trzecim miejscu

• Sevilla - Almeria 1:4

za obrażenie sędziego czerwoną kartkę obejrzał Correira i Sevilla grała już tylko w dziesiątkę. I to właśnie w dziesiątkę zdobyła honorową bramkę, co było zasługa Frederica Kanoute w 73 minucie. Trzy minuty wcześniej on sam zmarnował karnego. Mecz zakończył się wynikiem 1:4.

• Antonio Puerta nie żyje

W sobotę w meczu ligi hiszpańskiej Sevilla - Getafe 22-letni piłkarz upadł na murawę, ale wstał o własnych siłach i pod opieką lekarza udał się do szatni. Tam ponownie zasłabł i został odwieziony do szpitala, gdzie do śmierci nie odzyskał przytomności. Rokowania lekarzy ze szpitala Virgen del Rocio

• Gruby błąd Kuszczaka, ale Manchester wygrywa

Interowi i Fenerbahce. Jednak podopieczni Jana Woutersa pokonali moskiewski zespół 1:0 po bramce Jeffersona Farfana, który w 39. minucie pokonał Igora Akinfiejewa. W drużynie gospodarzy cały mecz zagrał Dawid Janczyk. Grupa H: Sevilla FC - Arsenal Londyn 3:1 (2:1) Arsenal jechał do Hiszpanii pewien awansu