pogoda

Więcej o:

pogoda

Wypowiedzi na forum o:

pogoda

 • Ładna pogoda

  27 stopni i słońce. Jakie są plusy takiej pogody? Czy czujecie przymus żeby ją wykorzystać - iść się opalać na przykład? Opalałam się wczoraj no ale ileż można? I po co? Dlaczego ludzie wypatrują tej ładnej pogody jak kania dżdżu? Co takiego można wtedy robić czego nie można przy innej pogodzie?

 • Pogoda...

  Jak ktoś ma jakieś interesujące adresy odnośnie pogody to poprosiłbym... może się przydąć np. ;t=3;s=0;o=0;b=;ts=1;z=3;y=60.7592;x=33.3984;d=2;dl=2;dc=0;ts24=0; Real Time Lightning Sat_sun & clouds, rain dla Europy: weather warnings można sprawdzić oficjalne ostrzeżenia dla konkretnej miejscowości

 • Maj i pogoda .. na maj ...samopocZucie..:)

  Pogoda na maj 2021. Wreszcie będzie ciepło! Temperatury podniosą się gwałtownie! Zobaczcie długoterminową prognozę pogody IMGW

 • Długi weekend i pogoda do d-y??

  Właśnie oglądałam. Temperatura w Polsce max 20 stopni. Do tego przelotne opady. A od niedzieli 6 czerwca jeszcze pogorszenie pogody. Aby pogrążają człowieka. Ach kiedy wreszcie będzie można na leżaku poczytać książkę. Tak bez koca.

 • Jutro załamanie pogody.

  Przeczytałam na łowcach burz o załamaniu pogody 2 maja. Patrzę za okno i nie mogę się nadziwić, że to może jeszcze bardziej sie załamać. Czy to wróżba na : ;;3Skn4vxU9cA;;;;Maanam - Wyjątkowo Zimny Maj [;Official Music Video];

 • Re: Ładna pogoda

  21mada napisała: > Dlaczego ludzie wypatrują tej ładnej pogody jak kania dżdżu? Co takiego można w > tedy robić czego nie można przy innej pogodzie? Nie zastanawiam się za mocno co robią inni ludzie, ale Ty zawsze możesz sobie zrobić plan, że będziesz narzekać na dobrą pogodę. Kto Ci zabroni?

 • Pogoda - dlaczego nie może być tak od 1 marca?

  Czyli: 20-25 stopni, ciepło, słonecznie, optymistycznie. Wieczorkiem przyjemnie. Super pogoda, tak moim zdaniem powinno być w Polsce od poczatku marca do poczatku czerwca. Wtedy byłaby prawdziwa wiosna a nie dziwna jesieniozima od października do maja. A od poczatku czerwca lato czyli 30-35 stopni.

 • Re: Ładna pogoda

  21mada napisała: > Czyli jest przymus ładnej pogody. Świetnie to zilustrowałaś. Jaki przymus mianowicie zilustrowałam? Jest ileś tam rzeczy które lubię robić, na przykład leżeć godzinami na ciepłej trawie, pod lipą. Niestety, jak jest brzydka pogoda jest to niewykonalne. Natomiast jak jest ładna to

 • Re: Ładna pogoda

  łono natury mam pod nosem (śmiesznie to brzmi), ale oczywiście jesli akurat jestem na wyjeździe, to tez wolę miec ładną pogodę niż deszcz i zimno :-) Co można robić, gdy jest ładna pogoda, a nie bardzo, gdy brzydka? Np. leżeć w hamaku.

 • Re: Ładna pogoda

  A nie wiem, co właśnie. Niestety albo nie da się tego robić jak pogoda jest brzydka, albo jest to zdecydowanie mniej przyjemne. W związku z tym robi się to jak pogoda jest ładna. Ale można dorabiać oczywiście do tego teorie o przymusie i patologii.