Liverpool

Więcej o:

Liverpool

• Liverpool wygrywa, kontuzja Gerrarda

Emana stanął na stopie Gerrarda. Anglik szybko został zmieniony, zastąpił go Momo Sissoko. Liverpool wygrał po golu w 45 minucie Andrieja Woronina. Rewanż za dwa tygodnie w Anglii. Celtic Glasgow zremisował ze Spartakiem Moskwa 1:1. Mistrzowie

• Liverpool wygrywa, potknięcie Tottenhamu

walczyć o mistrzostwo The Reds potwornie się męczyli i wydawało się, że nie będą w stanie pokonać gospodarzy. Liverpool objął prowadzenie w 31. minucie po samobójczej bramce obrońcy Villi Martina Laursena, ale w 85. minucie stracił gola po strzale Garetha Barry'ego z rzutu karnego

• Liverpool - Chelsea, czyli hit Premier League. Gdzie oglądać?

W czwartkowy wieczór odbędzie się jeden z ciekawszych meczów angielskiej Premier League pomiędzy Liverpoolem i Chelsea. Gdzie będzie można go obejrzeć? Poniżej wskazujemy i wszystko wyjaśniamy. Liverpool - Chelsea. Jaka jest stawka tego meczu? Drużyna Liverpoolu powoli zaczęła wychodzić z dołka

• Gerrard poprowadził Liverpool do zwycięstwa

Gości do zwycięstwa 3:0 poprowadził niezawodny w klubie kapitan Steven Gerrard. Jego fantastyczny gol został wybrany trafieniem kolejki. Nie docenili tego jednak kibice Newcastle, którzy przez cały mecz Gerrarda wygwizdywali. Angielscy fani mają mu wciąż za złe, że nie był w

• Sędzia meczu Liverpool - Chelsea zawieszony

Do kontrowersyjnego zdarzenia doszło w 62. min spotkania na Anfielde Road przy stanie 1:0 dla gospodarzy. Skrzydłowy Chelsea Florent Malouda zdarzył się w polu karnym z Dannym Aggerem i efektownie padł na murawę. Arbiter podyktował karnego, którego wykorzystał Frank Lampard i

• Liverpool dał lekcję Marsylii

było po meczu. Liverpool awansował, mimo że po trzech kolejkach miał 1 punkt. W trzech następnych zdobył 9, strzelił 14 goli i stracił jednego. I pomyśleć, że po sobotniej przegranej z Reading prasa pisała, że trener Rafa Benitez może zostać zwolniony. - Doświadczenie meczu z