Kobe Bryant

Więcej o:

Kobe Bryant

• Kobe Bryant - MVP z Plutonu

NBA nie ogłosiła jeszcze oficjalnie, kto został wybrany na najbardziej wartościowego zawodnika sezonu zasadniczego, ale po piątkowej publikacji "Los Angeles Times" wiadomo, że będzie to Bryant. 30-letni klon Michaela Jordana, znakomity strzelec, efektowny król wsadów, gwiazda pełną gębą.

• Kobe Bryant wygrywa z "Czarodziejami"

- Kiedy taki facet jak Kobe zaczyna się rozkręcać, a ty musisz go zatrzymać, to nie zawsze się to udaje. Dziś nie byliśmy w stanie przeszkodzić Bryantowi. - Tak grę najlepszego koszykarza Lakers skomentował Caron Butler z Washington Wizards. - Jest teraz w gazie i czapki z głów przed taką grą -

• Świetne gwiazdy Spurs. 45 punktów Kobe

przechwyty. W Los Angeles cudów w czwartej kwarcie dokonywał Kobe Bryant. Jego Lakers przegrywali osiem minut przed końcem 63:77, ale doprowadzili do remisu 92:92. Bryant szalał - w ostatnich 12 minutach zdobył 18 ze swoich 45 punktów. Ale zwycięstwa nie zapewnił. 2,5 sekundy przed końcem za trzy punkty

• Shaq zadebiutował w znakomitym meczu Suns - Lakers

wykorzystał. Potem Shaq występował w roli drugoplanowej, bo na parkiecie błyszczały gwiazdy - Kobe Bryant i Gasol w Lakers oraz Steve Nash i Amare Stoudamire w Suns. Bryant trafiał jak natchniony po różnorodnych akcjach i w sumie zdobył aż 41 punktów. Świetnie uzupełniał go Gasol (29 punktów), zresztą

• Lakers górą w meczu nr 1

wyeliminowaniu 4:2 Utah Jazz czekali na kolejny mecz od piątku) raczej mu zaszkodziła, a grający niemal z marszu Spurs (siódme, decydujące spotkanie z New Orleans Hornets wygrali dopiero w poniedziałek) są w lepsze dyspozycji. I wówczas do gry wkroczył MVP sezonu zasadniczego. Kobe Bryant. Rzucający Lakers

• Lakers rozbili Toronto

Przed meczem Lakers ogłosili, że pozyskali Pau'a Gasola z Memphis Grizzlies. Hiszpan w sobotę ma przejść testy medyczny i prawdopodobnie zagra już w niedzielnym meczu z Washington Wizards. Bryant po raz 89. w karierze zanotował zdobycz punktową powyżej 40 punktów. Pod tym względem jest trzeci w

• Bryant pokonał Mavericks

Aż 30 punktów Bryant zdobył w ostatnich 17 minutach meczu. W czwartej kwarcie strzelec Lakers prawie w pojedynkę prowadził grę drużyny i rzucił 22 punkty. Brynat był także najlepiej zbierającym zawodnikiem "Jeziorowców" (11 zbiórek). Po zwycięstwie nad Mavericks Lakers zajmują drugą