kampania prezydencka

Więcej o:

kampania prezydencka

Wypowiedzi na forum o:

kampania prezydencka

 • Re: Trump rozpoczal kampanie prezydencka 2024

  Trump nie rozpoczął kampanii prezydenckiej, on ustawia republikanską partie mając na celu wybory do Kongresu i Senatu. Do prezydenckich wyborów jest jeszcze daleko, najpierw trzeba wziąć Kongres i Senat na "celownik". -- Interesujace Info.

 • Re: Trump rozpoczal kampanie prezydencka 2024

  monalisa napisała: Trump nie rozpoczął kampanii prezydenckiej, on ustawia republikanską partie mając na celu wybory do Kongresu i Senatu. Do prezydenckich wyborów jest jeszcze daleko, najpierw trzeba wziąć Kongres i Senat na "celownik". Brawo. Jedyna w 75% trafna diagnoza. Te 25% to, że on ustawia

 • Re: Trump rozpoczal kampanie prezydencka 2024

  monalisa napisała: >Trump nie rozpoczął kampanii prezydenckiej, on ustawia republikanską partie Trump w swoim wystapieniu wyrazie zaznaczyl,ze bedzie(pewny siebie jak zawsze) pierwszym Prezydentem pelniacym obowiazki przez 3 kadencje,wiec ta ktora odbyl i dwie poczawszy od 2024 r.(wlasciwie 2025)

 • Kampania prezydencka

  Kaczor rozpoczal kampanie prezydencka. No to zaczela sie teraz jeden przed drugim beda chwalic sie co maja zamiar zrobic. Lawina slow i nic wiecej. Dla nich to walka o koryto a dla zwyklego szaraczka walko o przetrwanie dnia.

 • Kampania prezydencka!

  Uwaga - Lech Kaczyński zaczął kampanię prezydencką.

 • Kto finansował kampanie prezydencką w Zabrzu ?

  Ciekawe jacy sponsorzy finansowali kampanie prezydencką w wyborach w 2002 r. Czy nazwiska sponsorów zostały wyszczególnione przy rozliczeniu kampanii wyborczej ?

 • Kto sfinansował kampanię prezydencką LechKaczyńs..

  Ponoć bracia groszem nie pachną, a PiS też. Kto więc sfinansował kampanię prezydencką obecnie panującego ? Wiecie coś na ten temat, czy to dopiero się okaże ?

 • Początek kampanii prezydenckiej ???

  Czyżby pałac prezydencki rozpoczął już kampanię prezydencką ? :-)

 • Kampania prezydencka (zagadka).

  Rozpoczęła się kampania prezydencka m.in. (to do m.in :)))) w naszym mieście. W związku z tym pojawiły się billboardy, na razie są tzw. teasery czyli zapowiadające właściwą akcję reklamową. Hasła są jakieś takie: Czy prezydent K. będzie kobietą? Czy Maryjan K. jest boski czy jakoś tam:)) I trzecie

 • Najdłuższa kampania prezydencka nowoczesnej Europy

  Najdłuższa kampania prezydencka nowoczesnej Europy to kampania prezydencka naszego premiera D. Tuska.Pamiętacie jak to jeszcze przed jego premierowaniem już było wiadomo kto zwycięży w walce o fotel prezydencki?Żadna inna opcja nie wchodziła w rachubę jak ta , że prezydentem zostanie D. Tusk a