Jakub Błaszczykowski

Więcej o:

• Wielki pech Jakuba Błaszczykowskiego

Jakub Bałszczykowski dopiero co zdążył wyleczyć kontuzję. Z powodu poprzedniego urazu piłkarz nie wystąpił w meczu reprezentacji z Czechami. Spotkanie z Werderem to jego pierwszy mecz w tym roku. Do sytuacji w której Błaszczykowski doznał kontuzji w dzisiejszym meczu doszło w 43. minucie. Polak po

• Krzynówek i Błaszczykowski dołączyli do kadry

Matusiak prawie w rowie Kontrola antydopingowa na zgrupowaniu kadry Wieczorny trening niespodziewanie został zamknięty dla mediów, a otwarty dla kibiców. W połowie zajęć na stadion zostali przywiezieni Jacek Krzynówek i Jakub Błaszczykowski, którzy dwie godziny wcześniej wylądowali w Zurychu. Po 15

• Dlaczego w kadrze nie ma Jelenia?

są Jakub Błaszczykowski i Wojciech Łobodziński. A w reprezentacji Jeleń gra na tej samej pozycji, co oni. Dlatego można się tylko cieszyć, że jest konkurencja. Mam take marzenie, żeby w reprezentacji na każdej pozycji była taka walka jak na prawej stronie pomocy - dodaje Kaczmarek. Powołani piłkarze

• Błaszczykowski: Nie schrzanimy awansu do Euro 2008

Czy wie pan, ilu kibiców chciało kupić bilety na wasz mecz z Belgią? Jakub Błaszczykowski: - Nie mam pojęcia. 100 tysięcy? 250 tysięcy. To szokująca liczba, prawda? - Rzeczywiście, ale z tego powodu należy się tylko cieszyć. Bez dwóch zdań to najważniejszy mecz w moim życiu, mojej przygodzie

• Beenhakker o kontuzji: Gdyby Kuba nie wyleczył się na mecz z Niemcami...

Beenhakker zachwycony formą Żurawskiego Podczas niedzielnej konferencji prasowej na zgrupowaniu w Niemczech Beenhakker powiedział o kontuzji Błaszczykowskiego: - Wczoraj po 24 godzinach od kontuzji rokowania były bardzo dobre. W niedzielę rano Kuba pojechał na rezonans magnetyczny. Nie znamy jeszcze

• Cztery gole Smolarka, jeden Kuby

Zespół Polaków pokonał 11:1 drużynę Viktoria Koeln. Smolarek zagrał w pierwszej połowie, a Błaszczykowski w drugiej. Stroną internetowa chwali tego drugiego nie tylko za bramkę w 90. minucie spotkania, ale także za wypracowanie dwóch bramek Diego Klimowicza. Borussia rozpoczyna sezon w sobotę od

• Krzynówek: Nie chcę być skazany na prawe skrzydło

Żurawski: Moja forma rośnie Smolarek: Zagraliśmy dobrze, ale to tylko trening Jacek Krzynówek: Grałem dziś na lewym skrzydle i jako cofnięty napastnik. Na obu grało mi się tak samo, jest mi to obojętne, gdzie jestem wystawiany. Wiem, że Leo chce mieć alternatywę. Mam wielka nadzieję, że Kuba i

• Błaszczykowski o Borussii: Dobrze wybrałem

W meczu z AS Romą polski skrzydłowy strzelił piękną bramkę, po kapitalnym rajdzie, kiedy minął trzech obrońców rywala. Po tym spotkaniu niemieckie gazety napisały "Rakieta Błaszczykowski". Były piłkarz Wisły Kraków spokojnie podchodzi jednak do pochwał - Mówi się, że jesteś tak dobry jak twój