Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Aleksander Chajzer - urodzony 27 listopada 1984 roku w Warszawie prezenter radiowy oraz telewizyjny, syn popularnego, polskiego dziennikarza i prezentera Zygmunta Chajzera.

Życie zawodowe

Filip Chajzer rozpoczynał karierę jako dziennikarz prasowy, współpracując z "Super Expressem", "Życiem Warszawy" oraz pismem "Newsweek". Następnie przeniósł się do telewizji TVN, gdzie zaczął od pracy jako reporter w serwisie informacyjnym "Stolica", a później przeniósł się do "Dzień dobry TVN", prowadząc w okresie wakacji program "Dzień dobry Wakacje". W telewizji tej był prowadzącym również w programie "Mali Giganci" oraz "Dom marzeń" (w odcinkach finałowych). Pracował także w stacji TTV.

Filip Chajzer jest również znany jako dziennikarz radiowy - prowadził z ojcem, Zygmuntem, konkurs "Chajzer kontra Chajzer", a później "Piątek u Chajzerów" w Radiu Złote Przeboje. W radiowej Czwórce zaś w latach 2014-2016 był prowadzącym program "Piątek, piąteczek, piątunio".

Życie prywatne
Filip Chajzer jest synem znanego prezentera i dziennikarza Zygmunta Chajzera oraz jego drugiej małżonki, Doroty. Ma 2 siostry - jedną młodszą, Weronikę Annę, a drugą starszą, Karolinę (urodzoną z pierwszego małżeństwa Zygmunta Chajzera).

Sam dziennikarz związany był od 2003 do 2013 roku z Julią, z którą miał syna Maksymiliana. Chłopiec zginął 16 lipca 2015 roku, w wieku 9 lat. W roku 2015 Filip Chajzer poślubił Małgorzatę Walczak, dziennikarkę. Para doczekała się syna, Aleksandra, który przyszedł na świat 26 października 2017 roku.

filip chajzer

Więcej o:

filip chajzer