fałszywy alarm

Więcej o:

fałszywy alarm

Wypowiedzi na forum o:

fałszywy alarm

 • Fałszywy alarm?

  Na Sienkiewicza prawdopodobnie był fałszywy alarm. Przyjechał trzy jednostki straży pożarnej i karetka. Szukali czegoś. Po 15 min. się rozjechali.

 • Fałszywy alarm

  Jak się pozbyć zawiadomienia,wyskakującego co sek.o fałszywym alarmie-Avast-jestem bezpłatn a uzytkowniczką i sadze ,że tym sposobem,Avast chce na mnie wymóc zakupienie pełnej wersji ochrony,na razie,nie mam na to ochoty,a pojawiający się komunikat jest b.denerwujący.Proszę o pomoc.

 • Fałszywy alarm w ekonomiku

  Ale po cholere o tym pisac ? Zaraz znajdzie sie nastepny "madry" i bedzie kolejny fałszywy alarm.

 • Ostrzeżenie??????Fałszywe alarmy o wirusach!!!!!!!

  Jak rozpoznać fałszywe alarmy rozsyłane e-mailem od prawdziwych?????

 • Fałszywy alarm bombowy

  "Teraz policja szuka winnego fałszywego alarmu. - Korzystamy z najnowszych zdobyczy techniki, postaramy się szybko go znaleźć" A jak dzwonił z budki? Technika nie pomoże. Chyba że wróżby to własnie ta najnowsza zdobycz techniki.

 • Fałszywy alarm bombowy w szpitalu. Bez ewakuacj...

  Nie powinno się informować o takich fałszywych alarmach, chyba że sprawca został już aresztowany. Bo takie pisanie napędza kolejnych idiotów. Było tak przez ostatnich kilka lat i dziennikarze się do tego stosowali, i fałszywych alarmów było znacznie mniej.

 • Fałszywy alarm bombowy

  Około 16.00 na PKP. Na szczęście fałszywy alarm. I już złapali dowcipnisia. Było wszystko jak trzeba policja, straż pożarna karetka pogotowia media. Niemniej czy sądzicie, że Siedlcom coś grozi? Czy jedynie głupie szczeniackie żarty?

 • fałszywy alarm?

  fałszywy alarm ma miejsce kiedy taki Robercik wyśle maila, nastraszy ludzi a potem położy się przed telewizorem i ogląda panikę którą wywołał. W tym przypadku był mail, nastraszenie też było ale Robercik nie zdążył położyć się przed telewizorem zanim go zwineli z CBŚ. To się nazywa "udaremniony

 • Fałszywy alarm bombowy w szpitalu

  Trzeba dokładnie zbadać kto i za czyją namową wywołał ten podejrzany fałszywy alarm akurat w tym szpitalu,gdzie leży PJK i przykładnie ukarać zarówno wykonawców jak i ewentualnych zleceniodawców.Debile ,którzy się z tego cieszą nie zdają sobie sprawy jakie zagrożenie dla życia i zdrowia pacjentów ma

 • Gaz musztardowy - fałszywy alarm

  Gaz musztardowy - fałszywy alarm Informacje, że u amerykańskich żołnierzy, którzy weszli do irackiego składu amunicji, występują objawy zatrucia gazem musztardowym, to fałszywy alarm - podała we wtorek AFP, powołując się na oficera wojsk USA na miejscu. Wcześniej ta sama agencja cytowała kapitana