Prezydent ułaskawił Kaszubskiego [Faktoid]

Prezydent ułaskawił Kaszubskiego [Faktoid] - Prezydencki minister potwierdził, że Andrzej Duda zastosował prawo łaski. - W odczuciu pana prezydenta cała sprawa miała charakter polityczny (...) Tą decyzją pan prezydent uwalnia polski wymiar sprawiedliwości od oceny dotyczącej polityczności - powiedział minister Andrzej Dera (54 l.). To tłumaczy skąd prezydent ma tak biały uśmiech - tłumaczą eksperci. - Faktoid

Faktoid.

Prezydencki minister potwierdził, że Andrzej Duda zastosował prawo łaski. - W odczuciu pana prezydenta cała sprawa miała charakter polityczny (...) Tą decyzją pan prezydent uwalnia polski wymiar sprawiedliwości od oceny dotyczącej polityczności - powiedział minister Andrzej Dera (54 l.). To tłumaczy skąd prezydent ma tak biały uśmiech - tłumaczą eksperci.

Komentarze (213)
Zaloguj się
 • wmc-33

  Oceniono 854 razy 782

  A ja chciałbym podziękować Panu Prezydentowi za ułaskawienie partyjnych kolegów. Ostatnio było mi trochę głupio, że oblewałem go gnojówą i obrzucałem najgorszymi wyzwiskami. Dzisiaj Pan Prezydent Duda udowodnił, że na to wszystko po stokroć zasłużył, że jego ku...two nie ulega najmniejszej wątpliwości.

 • dziadwawelski

  Oceniono 660 razy 622

  A zięć Leszka Kaczyńskiego ciągle w areszcie ... Jędrek działaj ;-))

 • guru133

  Oceniono 459 razy 409

  Maliniak z góry ułaskawi wszystkich pislamskich przestępców, nawet tych, którymi sądy jeszcze nie zdążyły się zająć.

 • mietekkowalski

  Oceniono 410 razy 340

  Kiedy gazeciarze zrozumiecie, że PiS ma teraz swój czas i nawet jak prezydent Duda przejedzie na pasach ciężarną zakonnicę, to nie zmieni poparcia dla tej partii:)

 • rabingoldblatt

  Oceniono 262 razy 244

  a mąż Marty Kaczyńskiej to co???

  po Kaszubowskim?????? degrengolada Faktoidu jest okropna !!!

  taki brak docenienia zięcia PiSdęta Tysionclecia :))))

 • samon34

  Oceniono 244 razy 230

  Pozostaje wielkie poczucie niesmaku. Kaminski przeciez mowil, ze go ulaskawienie nie interesuje tylko uniewinnienie przez sad. Honorowo- pomyslalem.
  Schowal honor w kieszen.

 • kociewiak999

  Oceniono 220 razy 204

  ..prawo i sprawiedliwosc to my !!! pan prezydent wykonal rozkaz pana prezesa !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX