Faktoid: nowe otwarcie w PO

Faktoid: nowe otwarcie w PO - Faktoid: nowe otwarcie w PO -

"Faktoid".

Faktoid: nowe otwarcie w PO

Komentarze (24)
Zaloguj się
 • krzywelustro

  Oceniono 122 razy 82

  Najbiedniejszym człowiekiem w Polsce wcale nie jest żaden pan Artur (47 l.) ze Śląska, ale Ojciec Rasputin (70 l.) z Torunia. Jakiś czas temu ogłosił to publicznie stwierdzając, że nie ma absolutnie nic i nawet majtki, które nosi na świątobliwej szynce, nie należą do niego, tylko do zakonu.

 • rabingoldblatt

  Oceniono 74 razy 54

  Ranking byłby smieszny gdyby nie był prawdziwy....

  A nowy banknot powinien być z jakimś głowonogiem:P))

 • mjunhy

  Oceniono 64 razy 16

  Pieniędzy jest nadmiar ale nie tam gdzie są potrzebna.
  Społeczeństwo ma już dość kłamstw, że na nic niema pieniędzy, na emerytury nie będzie pieniędzy podczas kiedy rząd dzieli się podwyżkami płac, są pieniądze na bardzo wysokie emerytury a właściwie to złodziejski rząd PO-PSL powinien pracować bez wynagrodzenia ze względu na swa nieudolność i powinni pozostać bez pracy, bez rent i emerytur.

 • TIGER BENGAZI

  Oceniono 48 razy 12

  Jak piszą wszem wobec pani KOPACZ swoim nowym członkom wybranym dała już WYSOKIE PREMIE ,,,,,tak brać ile się da nowym marszałkiem ma być zasłużona u KOLESIÓW ,,,Kidawa B....no to pani zasłużyła na odchodne wysoką odprawę i emeryturę z większego stanowiska MARSZAŁKA ,,,,,,takie są układy w ,,,,PO,,,u Kolesiów ,,,,Polacy ,i CBA,,po wyborach musi sprawdzić ile się nie uczciwie się na chapali przez te 8 lat rządów i na ile Polaków zadłużyli pożyczkami ,,,oraz ile pieniędzy zmarnowali swymi nie udolnymi rządami ,,,,Polacy chcieli by jeszcze raz usłyszeć jak Ministrem Sportu była pani MUCHA ,,,co i jak została rozwiązana sprawa Występu ,,MADONNY ,,,I ZAPŁATY ZA JEJ WYSTĘP,,,Na stadionie Narodowym ,,Dlaczego pieniądze przeznaczone na inne dziedziny Sportu Minister Sportu przeznaczyła na gaża dla MADONNY,,,,A inne dziedziny Sportu nie otrzymały funduszy ,,,,,sprawa została wyciszona a Polacy chcieli by wiedzieć czy ta pani poniosła konsekwencje swej decyzji ....KOLESIE MOŻE WYCISZYLI SPRAWĘ ...a teraz znów scena w ,,PO, i nowe wcielenie.....

 • kocurxtr

  Oceniono 17 razy 11

  słabe
  czekam na romans piżmaka Borysa z sarną...

 • supermarjan

  Oceniono 16 razy 6

  nie dawajcie gazety przed skanowaniem do czytania rurkowi i durczokowi.
  uyebali jak kiedys stół.....
  widac na zółtych literkach.....

 • szczepanhaponiuk

  Oceniono 20 razy 4

  I po co były przed wyborami zmiany Ministrów/po co -skok na kasę/ -Sikorski dostał 15 tysięcy odprawy,gdyby jego miejsce zajął Zych-jak zgodził się PIS i inne ugrupowania/PSL-Kłopotek/ to przepis mówi ,że odprawa 2 razy nie przysługuje by jej nie dostał -ale PSL zrozumial,że trzeba teraz pomoc Kidawie-Błońskiej -bo ona po 4 miesiącach/wybory/ też dostanie 15 tysięcy-tak się bierze kasę.Pozostali ministrowie też dostali odprawy powyżej 10 tysięcy -a nowo mianowani po 4 miesiącach też dostaną takie kwoty-a Po mówiła,że będzie dbać o publiczne pieniądze i biednych! Kopacz ma lepszy "bajer" niż Tusk!-oszustka Polaków! Nawet przed wyborami dale odprawy i jeszcze dostaną następcy tych co dymisjonowała!

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 15 razy 3

  jeden z najsłabszych numerów a PO czy PIS tematów dostarczają sporo, można się było bardziej postarać.

 • maamarek

  Oceniono 3 razy 1

  Rzygać mi się chce jak widzę taką obłudę! Zwykli ludzie dojeżdżają często starymi wagonami z lat 70-tych, polikwidowane dziesiątki połączeń kolejowych, autobusowych i PKSu. "Przepłacone kolesiowskie" pendolino dochodowe jedynie na linii Kraków-Warszawa, którym jeżdżą głównie pasożyty obecnego układu. Łapy precz od koryta! Poniżej progu wyborczego w najbliższych wyborach!

 • plastikpiokio

  0

  a ja chcę muche i kima ---dlaczego ich nima ?????

 • jdkonrad

  Oceniono 10 razy -2

  Kaczyński na autobusie? wyszło szydło z autobusu! mogą zamalowywać dudą... szydłem... a i tak wylezie...

 • maria18

  Oceniono 16 razy -10

  Życzę PO i pani premier Kopacz WIELKIEGO ZWYCIĘSTWA. tylko ta partia może dać nam ład spokój. Nie znoszę pustego obiecywania ,rozrabiania i opluwania innych , tak jak to robią z innych partii. Chce spokojnie ŻYĆ I BYĆ DUMNA ZE SWOJEJ OJCZYZNY. Rozrabiakom WON !!!

 • majowyranek2015

  Oceniono 58 razy -12

  Tu masz film brutalny film, 30 sek, jak biurwy ze ZUS traktują podatnika, obejrzyj i zobaczysz czy potrzebny jest skomplikowany program czy tylko wystarczy "Program Narodowego Odbiurwienia"
  www.youtube.com/watch?v=7M3SpSBSnPI

  Czas na Wydarzenia Czerwcowe 2015.
  Czy wiesz, ze Radomski Czewiec 1976 wywołała podwyżka cen żywnosci o 10%?
  mksmf.pl

 • bezportek

  Oceniono 61 razy -13

  Nieważne, co napisano - nikt poważny nie czyta brukowca GW - ale po co ta fizjonomia Kopacz? Przy jedzeniu można się zrzygać.
  Lepiej już Biedroń, ma mniejszego zeza.

 • mietekkowalski

  Oceniono 63 razy -21

  "100 najbiedniejszych Polaków"?! To ma być zabawne?

 • pawlaka12

  Oceniono 101 razy -21

  Faktoid wyraża to, co naprawdę myśli 3/4 redakcji na Czerskiej?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX