Faktoid: Eksperci o wycieku akt

Faktoid: Eksperci o wycieku akt - Faktoid

Faktoid.

Komentarze (44)
Zaloguj się
 • rabingoldblatt

  Oceniono 243 razy 131

  Ośmieszmy, zohydźmy wtedy nikt nie będzie traktował tego co mówi.

  Dobra taktyka.

  Ja przeczytałem większość dostępnych materiałów - oczywiście ujawnienie wszystkich danych wrażliwych ( Pesele, adresy, numery, sytuacja rodzinna ) to był błąd - przeczytałem również zeznania z których wyłania się smutny obraz "elit". Interesiki, kanty, hochsztaplerstwo. Dno. Pojawia się też kilka spraw, za które "szary" obywatel dostałby wyrok a tu cisza. Prokuratura jest wyłącznie zainteresowana tym kto nagrał i kto opublikował. Niczym więcej. Nawet mam odczucie po zapoznaniu się z aktami, że postępowanie jest tak prowadzone żeby nagrani nie mieli poczucia dyskomfortu.

  Ch... dupa i kamieni kupa w pełnej krasie.

 • mietekkowalski

  Oceniono 215 razy 85

  Tego nie jesteście w stanie wyśmiać. Takie zdarzenia to kolejny gwóźdź do trumny PO-PSL.

 • moher75

  Oceniono 196 razy 58

  Kończy się koalicja i kończy się kroplówka z milionami publicznych pieniędzy dla Gazety Wyborczej. Pakujcie się.

 • dihydrogen_monoxide

  Oceniono 74 razy 30

  Obawiam się, droga redakcjo, że popełniacie olbrzymi błąd, próbując ponownie ten temat wyśmiać i w konsekwencji zamieść pod dywan. Pamiętajcie, że zaufanie społeczne jak i władza na pstrym koniu jadą. Wiem, że trudno sobie upadek z tego konia wyobrazić, ale już nie tacy jak Wy z niego spadli.

 • gwmacie

  Oceniono 34 razy 16

  Nie opublikował, tylko udostępnił. Chodzi o dane wrażliwe. Jak prokuratura to oleje, to faktycznie chdikp. Co do reszty "rewalacji".... Wszyscy politycy, włącznie ze "świętym" Dudą Andrzejem mają wiele za uszami.... Każdy orze, kiedy może. Nie wiem, skąd takie oburzenie...

 • yosemitesam

  Oceniono 12 razy 10

  Wymieniliście Sarnę (młodą) na Stonogę ?!

 • basia8.93

  Oceniono 20 razy 8

  właśnie Biernacki Marek mówi, że niedobrze, żeby te kopie były dziełem prokuratora, czy adwokata, bo to podważyłoby zaufanie społeczeństwa do państwa- stawanie sędziego na baczność nie podważa zaufania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX