Faktoid, 25 lutego 2015, nr 8 (210)

Faktoid, 25 lutego 2015, nr 8 (210) - Faktoid

Faktoid.

Komentarze (26)
Zaloguj się
 • wmc-33

  Oceniono 172 razy 144

  Scenariusz Idy 2 bardzo chwytliwy,muszę przyznać. Żeby nie pakować się w kłótnię o prawa do tytułu,można nazwać film Kod Kaczyńskiego (albo dla pewności Kot Kaczyńskiego).

 • mer-llink

  Oceniono 57 razy 41

  do: 123alert:

  - Waść Idiota?
  - Idiota!
  - A jakiekolwiek poczucie swej śmieszności ma, a?

  P.S. Już z litości nie pytam, czy film widział....

 • piotr.grd

  Oceniono 34 razy 32

  Nie rozdaliście kompletnych saren czytelnikom, niektórzy więc kombinowali jak mogli, i teraz macie... sarnokozy to jeszcze mały pikuś, rozmiar i budowa ciała podobna, ale poczekajcie na hybrydy w rodzaju sarnokanczyl, sarnomątwa lub - o zgrozo! - sarnokiełż.

  Ale Pietrzak wyładniał... ; )

 • fodo-modo

  Oceniono 25 razy 19

  Czekamy na superprodukcję patriotyczną o zamachu w Smoleńsku. Czuję, że będzie ubaw kosmiczny.

 • kyrie.eleison

  Oceniono 3 razy -3

  Rozmiar członka ma diametralne znaczenie i żaden pisuar czy platfus tego nie zmieni. Panie wybierają panów z dłuższymi, krótsi to zazwyczaj jelenie lub sponsorzy:) Wysocy faceci którzy maja krótsze niż ich niższi koledzy dlatego właśnie wybierają mniejsze kobiety:) Wystarczy wejść na dowolne forum dla dorosłych i mija ściema, że nie rozmiar a technika robi z kogoś zawodnika:-)))

 • sqlap72

  Oceniono 50 razy -28

  Rosjanie stwierdzili, że jury w przypadku filmów nieanglojęzycznych kandydujących do Oskara miało "ciekawy" dylemat: wybrać film antyruski, czy filosemicki. Zważywszy na układ sił w komisji - pomimo ostatnio panującej mody na rusofobię - wskazano na film, który musiał wygrać.

 • iuncas

  Oceniono 43 razy -35

  jesteście mega, mega żałośni, że publikujecie polewkę z człowieka, który szuka drogi pokojowej, tajemnicą nie jest, że wy kiepskie dziennikarzyny pierwsi posracie się w gacie jak dojdzie do konfliktu zbrojnego - Polska dzisiaj traci szansę na rozwój społeczno-ekonomiczny, któremu żaden Putin nigdy by i tak nie zagroził, ale traci przez nienawiść i głupotę obywatelską, słuchanie takich kanali jak wy śmieszni dziennikarze z posranego faktoidu - za maksymalnie 4 lata przypomnicie sobie te słowa, które tutaj napisałem a ja kończę z gazetą, która ma podwójne oblicze - nawołuje do tolerancji a zarazem do nienawiści...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX