Deutsche Welle

Więcej o:

Deutsche Welle

Wypowiedzi na forum o:

Deutsche Welle

 • Telewizja Deutsche Welle

  W telewizji Deutsche Welle półgodziiny program dyskusyjny Quadriga poświęcony sprawom polskim. Red. Piotr Jędroszczyk walczył jak lew, ale dyskutanci byli znakomicie przygotowani i nie zostawili na naszych władcach suchej nitki. I po co nam to było???

 • Deutsche Welle -Genetyczna Konspiracja Zobacz film

  Deutsche Welle - Genetyczna Konspiracja Zobacz film:

 • TVP Polonia i Deutsche Welle o 1.09.39

  1 wrzesnia TVP Polonia 21:24 przedstawi wspolny film dokumentalny Polonii i Deutsche Welle nt. poczatku II w.s. Film o tyle ciekawy, ze wypowiadaja sie w nim bezposredni swiadkowie wydarzen, nie tylko ze strony polskiej, lecz takze ówczesni zolnierze Wehrmachtu.

 • Gafa w Deutsche Welle

  Deutsche Welle Zbrodnie Wojenne Rosja i Polska składa hołd pomordowanym w Katyniu Rosyjski premier Vladimir Putin i jego polski partner Donald Tusk w środę uczestniczyli w uroczystości żałobnej upamiętniającej 22.000 ludzi zamordowanych przez siły rosyjskie w lesie Katyńskim podczas II Wojny

 • Re: Cholerny Aster !!! Oddajcie Deutsche Welle !!

  Jestem za przywróceniem VOX , SAT1, Deutsche Welle !!!!! Mieszkamy 60 km od granicy z Niemcami !!! Powinno być więcej programów niemieckich. Większość pr. to żenada, nie da sie oglądać !!!!

 • Nauka niemieckiego na Deutsche Welle...

  Nu i znalazłem: Nauka języka niemieckiego po polsku... Deutsche Welle jest rozgłośnią rządu niemieckiego emitującą w kilkudziesięciu językach. Podobnie jak VOA z Waszyngtonu. -- Germans are constitutionally obliged to practice multiculturalism! Ot co!

 • Re: Deutsche Welle

  Gość portalu: Artur napisał(a): > sam mieszkam w Niemczech... i uwierz mnie, z wlasnych oserwacji stwierdzam, ze > malo kto slucha Deutsche Welle. Tylko konsewtywne stare dziady, rewanzysci i in > ne > swiry, reszta spoleczenstwa kladzie laske. Jakos pomieszales radiostacje i lata. DW to nie RWE z

 • Deutsche Welle

  wlasnych oserwacji stwierdzam, ze malo kto slucha Deutsche Welle. Tylko konsewtywne stare dziady, rewanzysci i inne swiry, reszta spoleczenstwa kladzie laske. Czasy zimnej wojny juz minely i malo kogo juz takie tematy interesuje, ale zawsze sie znajda tacy, dla ktorych czas sie zatrzymal. Pozdr.

 • Kase n Radio dla Bialorusi zgarnelo Deutsche Welle

  Konsultacje z UE beda wygladac tak jak w przypadku powstania w Polsce radia ktore mialo nadawac na Bialorus...konsultacje skonczyly sie tym ze kase z UE wzieli Niemcy (Deutsche Welle) i nadaja program po... rosyjsku. Konsultacje z UE-buhahahahaha Otworzcie wreszcie o czy!

 • Deutsche Welle

  przyszłego roku chce wprowadzić PiS. Warszawa, 16.12.2016 Jak zaznacza w swym komentarzu portal Deutsche Welle, ?Jeszcze nigdy od 1989 r. policja nie musiała w Polsce stosować siły, żeby utorować drogę rządzącym, chroniąc ich przed protestującym narodem. Rząd powinien się wstydzić. Zamiast starać