Więcej o:

bulimia

 • Jak rozpoznać zaburzenia odżywiania

  . Obsesyjna kontrola przyjmowanego pożywienia. U kobiet - brak trzech kolejnych miesiączek. W bulimii - epizody objadania się (dwa-trzy razy w tygodniu przez trzy miesiące) i prowokowania wymiotów. Więcej informacji oraz adresy placówek leczniczych: www.psychoterapia-silesia.pl; http://www.ipin.edu.pl/0206

 • Japonki wiecznie młode i szczupłe

  coraz więcej zachodniego jedzenia jak hamburgery i pizza, ale serwowane porcje są dużo mniejsze od zachodnich. Jedną z przyczyn małej liczby otyłych jest również panująca wśród kobiet i mężczyzn obsesja, aby zachować linię. Japonia ma największy na świecie procent osób ciepiących na anoreksję i bulimię.

 • Nielegalne treści w sieci

  treści". Odnosi się ono np. do rad, jak popełnić samobójstwo, skonstruować bombę, czy reklamy bulimii i anoreksji jako stylu życia.

 • Marszałek Jurek odwołał szefową PIP

  . Izabela Jaruga-Nowacka dodała: - PiS choruje na bulimię, pożera wszystko. Na razie PIP podlega Sejmowi, ale PiS chce ją podporządkować bezpośrednio rządowi. Ma to umożliwić wpisana do paktu stabilizacyjnego ustawa o ochronie pracy.

 • Komentarz Ewy Siedleckiej

  , wykonawczej i sądowniczej. Zasadę, którą w demokracji uważa się za gwarancję silnego państwa. Niepohamowany apetyt na władzę - jak bulimia - kończy się przykrymi konsekwencjami. PiS będzie sam sobie winien. Ale co Polska winna?