bliżej

Więcej o:

bliżej

Wypowiedzi na forum o:

bliżej

 • Bo wy zbyt blisko morza jesteście

  Mój wybudował garaż i jest wspaniale. Mysz żyje w kanale, ale i tak chyba sprzedamy (trzeba coś bliżej domu).

 • koniec Belgii jest blisko.

  napisało: koniec jest jeszcze daleko. koniec tfojej Belgii jaka znasz - jest blisko. i nie smec na polskich forach - tylko zajmij sie swoim siedliskiem.

 • Re: Szanse na ciążę bliżej 40?

  Tak, bliżej 40 to już o trumnie wypada myśleć, a nie o ciążach. I, tfu, seksie do nich prowadzącym.

 • Re: Szanse na ciążę bliżej 40?

  Szanse są pewnie duże. Jeżeli 'bliżej 40-tki' to również po 37.r.ż., to ja urodziłam wtedy 3 syna, mąż był po 40-tce. Ciąża nie była planowana, ale zaznaczam, że ja nie miałam i wcześniej żadnych problemów z zajściem. Radości z trzeciego mamy mnóstwo. Powodzenia!

 • Potężna góra lodowa jest już bardzo blisko uderzen

  Potężna góra lodowa jest już bardzo blisko uderzenia w wyspę Kilka dni temu pisaliśmy o potencjalnym zagrożeniu dla wyspy Georgia Południowa, które może stanowić ogromna góra lodowa dryfująca na Atlantyku. Wówczas znajdowała się w odległości 200 km od wyspy. Obecnie dzieli ją już tylko 50 km.

 • Re: Szanse na ciążę bliżej 40?

  angazetka napisała: > Tak, bliżej 40 to już o trumnie wypada myśleć, a nie o ciążach. I, tfu, seksie > do nich prowadzącym. Nie no, jeśli ktoś nie marzy o ciąży tu i teraz, to musi brzydzi się seksem i gotuje do trumny ? -- "George, while his intelligence was way above normal (...) was required by

 • Nowa Skoda Octavia - niebezpiecznie blisko Passata

  Nowa Skoda Octavia - niebezpiecznie blisko Passata - tak przynajmniej twierdzi poniższy artykuł ;) co o tym sądzicie? :)

 • Blisko, bliżej, co raz bliżej...

  w tej chwili o 6 lat bliżej i ciągle tak samo bliżej, ale czeka nas jeszcze długa walka, moze nawet i bardzo długa, ale przyjdzie czas, ze będziemy jeszcze bliżej niż najbliżej-można powiedzić. -- Dzielna walka wybitnego stratega: Niestety nie dał

 • Emigracja czy mieszkanie blisko dzieci?

  sobie wyjechać od nich tak daleko. Nawet na drugi koniec Polski. A czy dla Was stanowiłoby to problem? Co by przeważyło. Chęć zamieszkania w wymarzonym miejscu czy mieszkanie blisko dzieci.

 • Wybieracie szkoły blisko domu?

  Ponieważ ematki często przekonują, że dla licealisty dojazd komunikacją ok.45 minut w jedna stronę to norma i warto to robić aby uczęszczać do tzw. lepszej szkoły - zastanawiam się, czy epidemia zmieni to stanowisko. Czy komuś przychodzi na myśl, by wybrać dla tegorocznego ósmoklasisty szkołę blisko