arkusze maturalne

Więcej o:

arkusze maturalne

 • MATURA 2014 MATEMATYKA poziom rozszerzony - ARKUSZ MATURALNY

  Matura 2014 - matematyka, poziom podstawowy - pobierz plik z arkuszami (plik waży 0,47 MB) Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2013" bez tajemnic.

 • MATURA 2014: JĘZYK ANGIELSKI, poziom rozszerzony - ARKUSZE MATURALNE

  Dzisiaj o godzinie 14 około 333 700 maturzystów przystąpiło do egzaminu z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, który był podzielony na dwie części. Pierwsza trwała 120 minut, a druga 70 minut. Matura 2014 - język angielski, poziom rozszerzony, cześć I - pobierz plik z arkuszami (waga pliku

 • Matematyka, poziom podstawowy - arkusz maturalny 2016

  mt Matura 2014 - matematyka, poziom podstawowy - pobierz plik z arkuszami Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2014" bez tajemnic.

 • Geografia, poziom rozszerzony - arkusze maturalne 2014

  Matura 2014 - geografia, poziom rozszerzony - pobierz plik z arkuszami Matura 2014 - geografia, poziom podstawowy - pobierz plik z mapą Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2014" bez

 • Geografia, poziom podstawowy - arkusz maturalny 2014

  Matura 2014 - geografia, poziom podstawowy - pobierz plik z arkuszami Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2014" bez tajemnic.

 • Biologia, poziom rozszerzony - arkusz maturalny 2014

  Matura 2014 - matematyka, poziom rozszerzony - pobierz plik z arkuszami (plik waży 0,47 MB) Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2014" bez tajemnic.

 • Błąd na arkuszu maturalnym z biologii

  Polecenie zadania brzmiało: Uzupełnij poniższą tabelę, podając optymalne pH działania każdego z enzymów (I, II i III) oraz nazwy makrocząsteczek, które są trawione przez te enzymy w żołądku lub dwunastnicy człowieka. Na wykresie pokazano trzy enzymy - jeden działa w pH=2, drugi w pH=8, trzeci w

 • WOS, poziom rozszerzony, arkusz maturalny 2014

  Matura 2014 - wos, poziom rozszerzony - pobierz plik z arkuszami Zdajesz w tym roku maturę? Bądź z nami na Facebooku! Ożeż w maturę, to już?! Powtórki, arkusze, panika, wróżby, rady, podpowiedzi, chillout, czyli "Matura 2014" bez tajemnic.