Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Czy gwiazdy będą Ci sprzyjać?

Czy w kolejnych dniach los się do Ciebie uśmiechnie? Co mówią gwiazdy na temat Twojego życia zawodowego, uczuciowego i zdrowotnego? Przeczytaj krótki horoskop tygodniowy i dowiedz się, co Cię czeka.

Horoskop tygodniowy na gazeta.pl to wróżba, która wskaże Ci szanse i niebezpieczeństwa czekające na Ciebie w najbliższym tygodniu.

Horoskop tygodniowy - Baran 

W ciągu kilku najbliższych dni będziesz musiał skupić się na pracy, bo zmusi Cię do tego sytuacja. Dużo czasu spędzanego nad obowiązkami zawodowymi nie będzie wpływać dobrze ani na Ciebie, ani na Twoich kolegów z pracy, bo w Twoim najbliższym otoczeniu pojawi się sporo krzywdzących plotek. Nie powtarzaj ich, a być może sprawa szybko ucichnie.

Horoskop tygodniowy - Byk 

Najbliższy tydzień będzie sprzyjał podejmowaniu zawodowych wyzwań, ale także inwestycjom. Twoja intuicja będzie Ci bezbłędnie podpowiadać, czym warto się zająć, a czym nie. W życiu towarzyskim czeka Cię ocieplenie. Gwiazdy sprzyjają poznawaniu nowych osób, romansom i randkom. Uważaj jednak na sprawy zdrowotne.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Najwyższy czas na odpoczynek! Znajdź dla siebie chwilę i odpocznij od stresu oraz domowych i zawodowych obowiązków, które w ostatnim czasie zajmowały Twoją uwagę bez reszty. Ten tydzień warto poświęcić przyjaciołom, rodzinie i rozwijaniu zainteresowań.

Horoskop tygodniowy - Rak

To będzie niezwykle aktywny tydzień. Przypływ energii sprawi, że będziesz miał ochotę na uprawianie sportu i podróżowanie, ale także poznawanie nowych ludzi, szukanie nowego hobby, a nawet pracy. Pamiętaj jednak, że lepsze jest wrogiem dobrego. Zauważ, że niektórych budowanych latami relacji nie warto poświęcać na rzecz nowych.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: