Synowie Beaty Szydło wystosowali oficjalne pismo. Sprzeciwiają się "wykorzystywaniu ich prywatnego życia"

- Chcemy po prostu spokojnie pracować, żyć i nie stanowić zainteresowania dla świata mediów oraz opinii publicznej. Zdajemy sobie sprawę, że nigdy do końca nie będzie to możliwe, jednakże ostatnie liczne publikacje medialne zmusiły nas do podjęcia bardziej zdecydowanych działań w imię ochrony sfery prywatności naszej oraz naszych najbliższych - tłumaczą w oświadczeniu Błażej, Tymoteusz i Beata Szydło (żona Błażeja Szydło).

Synowie premier Beaty Szydło (wspólnie z żoną jednego z nich) zdecydowali się opublikować oficjalne pismo w odpowiedzi na - jak piszą - "wzmożone zainteresowanie licznych ogólnopolskich i lokalnych mediów oraz portali internetowych" ich prywatnym życiem. "Informacje te, a niejednokrotnie także plotki, dotyczą szczegółów m.in. tak doniosłych dla nas wydarzeń jak ślub czy inne ważne uroczystości rodzinne. Powyższym artykułom prasowym niejednokrotnie towarzyszy także publikacja zdjęć z naszym wizerunkiem, na którą nigdy nie wyrażaliśmy zgody" - tłumaczą w liście, który cytuje natemat.pl.

"Niechciana sława" rodziny Szydło

Błażej, Tymoteusz i Beata Szydło piszą, że choć "zdecydowana większość artykułów nas opisujących ma wydźwięk pozytywny", nie chcą oni atencji mediów.

Niechciana "sława" powoduje poczucie znacznego dyskomfortu psychicznego, a nasze działania stanowią przedmiot komentarzy i ocen dedykowanych m.in. przed internautów, w tym niejednokrotnie w bardzo obraźliwej formie. To wszystko odbija się negatywnie na naszym życiu prywatnym

- wyjaśniają. Jak podkreślają, sprzeciwiają się "instrumentalnemu wykorzystywaniu ich prywatnego życia". Pismo przygotowali wspólnie z prawnikiem. 

W minionych tygodniach, po informacji o niespodziewanym urlopie ks. Tymoteusza Szydło, pojawiły się pytania o jego powód oraz niepotwierdzone plotki na ten temat.

Więcej o:
Komentarze (75)
Synowie Beaty Szydło wystosowali oficjalne pismo. Sprzeciwiają się "wykorzystywaniu ich prywatnego życia"
Zaloguj się
 • czechy11

  Oceniono 50 razy 46

  My tez chcielibyśmy żyć spokojnie bez atencji polityków. Niestety Szydło i mafiaPiS skutecznie nam to uniemożliwia.

 • czechy11

  Oceniono 36 razy 32

  Sebastiana Oświęcimia tez chciał spokojnie żyć zanim stał się obiektem krętactw towarzyszki szydło i mafijnego państwa PiS.

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 34 razy 30

  Ten wnuk się jej po prostu należał.

 • jxl82

  Oceniono 34 razy 30

  Brzmi to jak Uwertura do ogłoszenia przyjścia na świat "Dzieciątka" wnuczka Beci.

 • czechy11

  Oceniono 33 razy 29

  Doprawdy hejterzy Ziobry nie mieli problemów z niszczeniem sędziów i wyciąganiem i h spraw rodzinnych na wierzch.

 • Jan Winnicki

  Oceniono 30 razy 28

  Jak się ma głupią, tępą i bezczelnie pazerną mamuśkę i teściową, będącą wzorcowym przykładem pismendostwa, to trzeba się niestety liczyć z większym zainteresowaniem ze strony mediów

 • jerz1444

  Oceniono 32 razy 28

  Przecież im się to po prostu należy. Jak mamusi, która ukradła pieniądze które jej się nigdy nie należały.

 • krotkizzoliborza

  Oceniono 30 razy 26

  Należy dać spokój księdzu wychowującemu dziecko. Czy to takie ciężkie do zrozumienia?

 • pieknyjaro69

  Oceniono 24 razy 20

  Chcemy w ciszy i spokoju zapładniać kolejne nastolatki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX