Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Jaki czeka Cię los?

Czy najbliższe dni będą szczęśliwe? Jaki kos zapisano dla Ciebie w gwiazdach? Odpowiedź na te pytania poznasz, czytając nasz horoskop tygodniowy!

Horoskop tygodniowy podpowie Ci, czy najbliższy tydzień przyniesie Ci szczęście w miłości i pracy, czy może wręcz przeciwnie - będzie pasmem niepowodzeń i porażek. Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się więcej.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

To będzie tydzień pełen towarzyskich spotkań. Twój telefon, mail i komunikatory będą wypełnione ciekawymi zaproszeniami. Przez wszystkie te wypady będziesz mieć problem z tym, aby sprostać domowym i zawodowym obowiązkom. Z tego powodu ktoś może mieć do Ciebie pretensje...

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

W ciągu kolejnych kilku dni będziesz niezwykle empatyczny i pomocny, ale sam także będziesz potrzebował uwagi i wrażliwości. Najbardziej będą Cię interesować rozmowy z przyjaciółmi i miłosne spotkania, a nie praca i obowiązki. Dobrze się składa, bo tych ostatnich nie będziesz mieć zbyt wiele.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

Przed Tobą kilka przyjemnych dni. Twoje plany mogą nagle ulec zmianie, ale będzie to zmiana na lepsze. Będziesz mieć okazję, by odpocząć, porządnie się zrelaksować i zapomnieć o nawale pracy. Szczęście będzie Ci sprzyjać także w miłości. Jeżeli wciąż szukasz drugiej połówki, miej oczy szeroko otwarte.

Horoskop tygodniowy - Ryby

Najbliższe dni będą spokojne. Nie będziesz mieć więcej pracy niż zazwyczaj i będziesz czuć się pewnie w tym, co robisz, dzięki czemu będziesz zrelaksowany i wyciszony. W domu również nie czeka na Ciebie żadna przykra niespodzianka. To dobry moment, aby skupić swoją uwagę na rodzinie i własnych przyjemnościach.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: