Wybory parlamentarne 2019. Kandydaci do Sejmu - listy PiS, KO, PSL, Lewicy i Konferederacji [cała Polska]

Wybory parlamentarne 2019 obędą się już w najbliższą niedzielę, 13 października. Tego dnia Polacy wybiorą 460 posłów oraz 100 senatorów. Kto kandyduje w wyborach do Sejmu z list ogólnopolskich komitetów wyborczych? Prezentujemy listy.

Przypomnijmy, że w najbliższą niedzielę lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21. W tych godzinach każdy uprawniony do głosowania może oddać głos na jednego kandydata na posła i jednego kandydata na senatora. Ważny głos oddaje się, stawiając znak "X" w kratce obok nazwiska wybranego kandydata. 

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 1 (Legnica). Listy kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Adam Lipiński, Elżbieta Witek, Marzena Machałek, Krzysztof Kubów, Wojciech Zubowski, Ewa Szymańska, Teresa Zembik, Adam Babuśka, Józef Rypiński, Szymon Pogoda, Wojciech Marciniak, Jacek Karwan, Andrzej Kredkowski, Jadwiga Buciuto, Dagmara Gęborys, Kamila Brzozowska, Agnieszka Badzińska, Aurelia Sadowska-Kowalska, Eurydyka Czyrko, Ewa Kwiatkowska, Łukasz Urbanowicz, Dawid Sarbak, Dorota Bojakowska, Wojciech Leszczyk.

Koalicja Obywatelska: Piotr Borys, Zofia Czernow, Robert Kropiwnicki, Iwona Krawczyk, Ewa Drozd, Jarosław Dudkowiak, Dorota Baranowska, Michał Bander, Konrad Sikora, Konrad Rowiński, Anna Pichała, Ksenia Dowhań-Domańska, Beata Rolska, Zbigniew Grześków, Krystyna Barcik, Urszula Magryś, Jakub Jagiełło, Barbara Skórzewska, Joanna Strączek, Małgorzata Surwiło, Anna Brok, Grzegorz Zieliński, Mirosław Graf, Włodzimierz Bartkowiak. 

Polskie Stronnictwo Ludowe - Koalicja Polska: Stanisław Żuk, Tadeusz Samborski, Mariola Szczęsna, Andrzej Rojek, Stanisław Laskowski, Artur Jurkowski, Zofia Rak, Wiktor Piotrowski, Bożena Brzozowska, Olga Burdyna, Maria Wrona, Cecylia Stankiewicz, Roman Sadowski, Stanisław Grzyb, Waldemar Matys, Romuald Salata, Marcin Krasowski, Kazimiera Tuchowska, Mariusz Imielski, Bartosz Łasica, Barbara Otrociuk, Eugenia Bukat, Stanisław Gnat, Leszek Supierz. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Małgorzata Sekuła-Szmajdzińska, Robert Obaz, Kaja Filaczyńska, Ryszard Zbrzyzny, Damian Piątek, Krystyna Burakowska, Piotr Paczóski, Joanna Orzechowska, Paweł Gryć, Rafał Miara, Magdalena Jankowska, Dominika Królewiecka-Wala, Przemysław Majewicz, Mikołaj Bidnyk, Piotr Kohlman, Rafał Głuszko, Paweł Baczmański, Edyta Płaneta-Siewierska, Leszek Grzyb, Alicja Rakszewska, Magdalena Jóźwik, Inez Bryczkowska, Daniel Koko, Sławomir Gadek.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Waldemar Utecht, Krzysztof Jasiński, Anna Potocka-Kaczyk, Krzysztof Mistoń, Dominik Gudowski, Marcin Bustowski, Krystian Sosiński, Remigiusz Burdziński, Kacper Korwin-Mikke, Paweł Paszyn, Jakub Malicki, Andrzej Gryf-Tomaszewski, Małgorzata Świerzowska, Sabina Karpiej, Emilia Solarek-Strumińska, Sebastian Sprysak, Regina Winnicka, Małgorzata Burdzińska, Jarosław Hoszowski, Agnieszka Paszyn, Joanna Niciejewska, Paweł Majewicz.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 2 (Wałbrzych). Listy kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Michał Dworczyk, Ireneusz Zyska, Wojciech Murdzek, Maciej Badora, Marcin Gwóźdź, Zuzanna Bielawska, Renata Surma, Beata Mucha, Jerzy Dec, Jarosław Węgłowski, Bogusław Szpytma, Małgorzata Greiner, Marek Tarnacki, Ewelina Szydłowska, Renata Wierzbicka, Grzegorz Grzegorzewicz.

Koalicja Obywatelska: Tomasz Siemoniak, Izabela Mrzygłocka, Monika Wielichowska, Tomasz Szuszwalak, Tomasz Mitraszewski, Teresa Świło, Rafał Glapiński, Andrzej Inglot, Mateusz Rosiak, Paweł Onyśków, Zbigniew Szczygieł, Jędrzej Świerczyński, Małgorzata Beślerzewska, Jacek Iwancz, Joanna Ben Amara, Marta Tumidalska.

Polskie Stronnictwo Ludowe - Koalicja Polska: Paweł Gancarz, Józef Kołt, Ewa Kwiatkowska, Magdalena Kuczek, Jarosław Rudnicki, Joanna Boniecka, Maria Sokołowska, Wacław Dziendziel, Paweł Mazur, Jarosław Ubik, Danuta Wierzbicka-Bara, Sylwia Kowalska, Izabela Karch, Natalia Sulikowska, Radosław Kycia, Stanisław Longawa.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Marek Dyduch, Mariusz Kotarba, Kornelia Lech, Adam Łącki, Małgorzata Musiałek, Wiktor Zaleński, Cecylia Chojnacka, Tomasz Wolak, Renata Chuć, Jolanta Słabicka, Agnieszka Habiera-Górska, Dominik Hüpner, Robert Czajkowski, Janusz Sołtysik, Maciej Zaboronek, Anna Stabrowska.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Roman Łambucki, Karol Michalik, Damian Danielak, Krzysztof Krystyniak, Anna Prześlica-Martynowska, Krystyna Susłowska, Angelika Wieliczko, Przemysław Szachniewicz, Marzena Oleksy-Sarysz, Kamil Łosiak, Damian Gomółka, Piotr Ludkowski, Katarzyna Nowak, Andrzej Mokra, Ewa Okarmus, Stanisław Pokrywka.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 3 (Wrocław). Lista kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Mirosława Stachowia-Różecka, Paweł Hreniak, Jacek Świat, Przemysław Czarnecki, Małgorzata Calińska-Mayer, Andrzej Jaroch, Mariusz Jędrysek, Agnieszka Soin, Piotr Dytko, Artur Adamski, Zdzisław Brezdeń, Wojciech Bartnik, Krzysztof Domagała, Roman Kowalczyk, Robert Pieńkowski, Urszula Stopa, Wiesław Zając, Agnieszka Brząkała, Adrian Wawrzyniak, Karolina Wojewódka, Michał Piechel, Marzanna Strumecka, Zofia Leszczyńska-Ner, Marek Harasny, Magdalena Maksymiak, Karolina Mrozowska, Cezary Kempa, Tytus Czartoryski.

Koalicja Obywatelska: Grzegorz Schetyna, Małgorzata Tracz, Michał Jaros, Sławomir Piechota, Aldona Młyńczak, Joanna Augustynowska, Krzysztof Mieszkowski, Anna Horodyska, Krystyna Wójcik, Michał Górski, Zdzisław Żmiejewski, Wojciech Adamczak, Anna Leszczyńska, Jarosław Polański, Sebastian Burdzy, Kacper Mędygrał, Marek Sierpiński, Marek Zalewski, Waldemar Staszewski, Radosław Mołoń, Anna Sobolak, Jacek Makówka, Katarzyna Piwko, Katarzyna Staniów, Ryszard Zelinka, Łukasz Kropski, Daria Gilar, Marek Łapiński. 

PSL-Koalicja Polska: Jacek Protasiewicz, Maciej Zegan, Joanna Bronowicka, Grzegorz Duda, Jan Socha, Tomasz Malec, Ryszard Lech, Witold Szydełko, Ewa Litwin, Hieronim Kuryś, Marek Warcholiński, Janina Kwiatkowska-Korczak, Aleksandra Kucharska, Łukasz Kuźmicz, Bartosz Grocholski, Łukasz Macała, Joanna Szulc, Jolanta Furdyna, Karol Zalewski, Barbara Bubnicka, Arkadiusz Kowalski, Elżbieta Majocha, Jacek Sołtys, Bożena Adamczyk-Pogorzelec, Urszula Bartoszewicz, Emilia Pawnuk, Joanna Mróz-Możdżonek, Mirosław Łopatka.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Krzysztof Śmiszek, Marta Stożek, Arkadiusz Sikora, Katarzyna Lubiniecka-Różyło, Iwo Augustyński, Marlena Joks, Piotr Kozdrowicki, Anna Łagowska, Wincenty Elsner, Maciej Pilny, Anna Gajdzińska, Stanisław Wicha, Robert Maślak, Katarzyna Dąbrowska, Danuta Śmiałek, Irena Terpiłowska, Tadeusz Mincer, Agnieszka Kordek-Chmielewska, Waldemar Olik, Agnieszka Chłódek, Krzysztof Markowski, Andrzej Hodowany, Jan Niemiec, Maria Banach, Małgorzata Warzycha, Mateusz Pelwecki, Grzegorz Bobiński, Agnieszka Dziemianowicz-Bąk. 

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Krzysztof Tuduj, Robert Iwaszkiewicz, Łukasz Poźniak, Miłosz Tamulewicz, Krzysztof Szokalski, Michał Fabisiak, Katarzyna Walczyk, Marta Czech, Halszka Bielecka, Stanisław Zapotoczny, Wojciech Rączyński, Bogdan Ludkowski, Paweł Jagiełło, Ewa Szloser, Piotr Chmura, Ryszard Marszałek, Wojciech Jabłoński, Ewa Wróblewska, Jadwiga Ziółkowska, Adam Nowak, Agnieszka Malara, Tomasz Zieliński, Patrycja Zarzycka, Krzysztof Chrobot, Olga Brzezińska, Paweł Chemielewski, Maria Ludkowska, Piotr Żurek.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 4 (Bydgoszcz). Listy kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Tomasz Latos, Łukasz Schreiber, Piotr Król, Bartosz Kownacki, Ewa Kozanecka, Marek Witkowski, Marcin Wroński, Ireneusz Stachowiak, Jerzy Kowalik, Michał Krzemkowska, Grażyna Szabelska, Anna Falkowska, Tomasz Szamocki, Jolanta Kołodziej, Elżbieta Gogola, Krzysztof Napieralski, Stanisława Kuffel, Kamila Jabłońska, Antoni Lewandowski, Paulina Wenderlich, Danuta Pilarska, Żaneta Śrubkowska, Maria Warda, Dariusz Ciesielczyk. 

Koalicja Obywatelska: Tadeusz Zwiefka, Paweł Olszewski, Iwona Kozłowska, Ireneusz Nitkiewicz, Magdalena Łośko, Michał Stasiński, Tadeusz Pogoda, Marian Mikołajczak, Olga Brzezińska, Mirosław Królewicz, Juliusz Młodecki, Robert Baranowski, Stanisław Gliszczyński, Bashar Al-Shaer, Nicole Pietryga, Jarosław Katulski, Monika Bielińska, Paulina Popa, Danuta Woźniak, Dariusz Wądołowski, Radosława Staszak-Kowalska, Martyna Galińska, Piotr Malich, Wojciech Szczęsny. 

PSL - Koalicja Polska: Dariusz Kurzawa, Krzysztof Sikora, Klaudia Śmigielska, Zofia Kozłowska, Jadwiga Nawrot, Jan Biernacki, Franciszek Koszowski, Ewa Ankiewicz-Jasińska, Zbigniew Kapusta, Tomasz Miłowski, Hanna Sobiechowska, Aleksandra Pazderska, Krzysztof Różański, Tomasz Bagnerowski, Paweł Sankowski, Aleksandra Stanek, Łukasz Urbański, Wiesława Prochownik, Grzegorz Rowiński, Henryk Pawlina, Jarosław Słoma, Kamila Łączna, Jacek Superczyński, Ewa Mes. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Krzysztof Gawkowski, Jan Szopiński, Michał Wysocki, Izabela Nowak, Anna Ludwisiak-Kawecka, Marek Jeleniewski, Danuta Kończak, Damian Skałecki, Karolina Kozłowska, Magdalena Knioła, Elżbieta Budzińska, Sławomir Ginter, Aleksandra Smolaga, Wiesław Menard, Katarzyna Osuch, Teresa Warsicka, Mateusz Fręś, Joanna Piaskowska, Piotr Jarosz, Artur Grupa, Sebastian Skaja, Michał Pisarek, Tomasz Krzesiński.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Marcin Sypniewski, Filip Strzemkowski, Radosław Ginther, Luiza Kubacka, Krystyna Jarocka, Mateusz Stachowiak, Łukasz Jawornik, Grzegorz Kluczyński, Natalia Popławska, Joanna Geisler-Grygrowicz, Marcin Pilarski, Maciej Borkowski, Marek Stankiewicz, Dominik Kalinowski, Krzysztof Pastuszka, Marek Lewandowski, KURLANDT-OŚWIECIŃSKA Maja Kurlandt-Oświecińska, Agnieszka Bocian, Magdalena Ćwiklińska, Klaudia Kalinowska, Sławomir Liss, Małgorzata Łusiak, Dariusz Gnyszek, Cyprian Sajna.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 5 (Toruń). Listy kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Jan Ardanowski, Krzysztof Czabański, Iwona Michałek, Joanna Borowiak, Anna Sobecka, Anna Gembicka, Maria Mazurkiewicz, Mariusz Kałużny, Wojciech Jaranowski, Zbigniew Girzyński, Arkadiusz Stefaniak, Marcin Strych, Krzysztof Kosiński, Jacek Tyburski, Anna Szwed, Arkadiusz Orłowski, Edyta Jaszczak, Piotr Sadurski, Łukasz Klimek, Ewa Klimaszewska-Antos, Ziemowit Kłosowski, Paweł Komorowski, Alina Kaliszewska, Zbigniew Warnel, Izabela Ratyńska-Drabczak, Marzenna Drab.

Koalicja Obywatelska: Tomasz Lenz, Arkadiusz Myrcha, Iwona Hartwich, Tomasz Szymański, Krystian Łuczak, Przemysław Termiński, Dariusz Alabrudziński, Katarzyna Lubańska, Wojciech Czerwiński, Sylwester Jankowski, Jerzy Kowalski, Lidia Zwierzchowska, Alicja Stańco-Wawrzyńska, Emilia Jaskólska, Barbara Zalewska, Grażyna Ziółkowska, Mirosław Graczyk, Sławomir Bogucki, Aneta Wojtkowska, Halina Kowalkowska, Danuta Rak, Paweł Montowski, Wacław Szramowski, Mariusz Gralak, Dominika Piotrowska, Marcin Skonieczka.

PSL-Koalicja Polska: Paweł Szramka, Zbigniew Sosnowski, Janusz Dzięcioł, Edyta Zakrzewska, Ewa Kierzkowska, Damian Kaczan, Marcin Okruciński, Magdalena Kiciak-Kucharska, Andrzej Gross, Jarosław Najberg, Sławomir Staniszewski, Anna Kubczak-Kosicka, Bartosz Kubacki, Marzena Rachubińska, Sławomir Słowik, Angelika Baryło, Andrzej Owczarz, Danuta Warszawska, Przemysław Mamrot, Marika Matuszewska, Tomasz Łuczak, Anna Pastuszka, Witold Kwapiński, Joanna Budzińska, Krzysztof Czarnecki, Krzysztof Baranowski. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Robert Kwiatkowski, Joanna Scheuring-Wielgus, Marek Rozpłoch, Piotr Kowal, Kazimiera Janiszewska, Maria Rumińska, Czesława Augustinowicz, Krzysztof Małecki, Zofia Kuczmarska, Sebastian Olewiński, Jolanta Maćkiewicz, Andrzej Krzyżanowski, Andrzej Krajewski, Tomasz Matraszek, Katarzyna Czernic, Jerzy Zawadzki, Inez Szczurowska, Artur Eichhorst, Paweł Bytner, Anna Turska, Julia Pokorska, Stanisław Olejnik, Dorota Bielska, Łukasz Kowarowski. 

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Sławomir Mentzen, Piotr Czajkowski, Marcin Łasiński, Grzegorz Buczek, Jarosław Romanowski, Leszek Zieliński, Artur Jackowski, Anna Malendowicz, Tomasz Walczuk, Joanna Sewerynowicz, Jakub Lisiecki, Przemysław Szczech, Remigiusz Lipiński, Justyna Kuk, Paweł Zwoliński, Maria Krzywińska, Anna Czarnecka, Ewa Tarazewicz, Andrzej Gontarek, Tomasz Sikorowski, Lucyna Toczyska, Klaudyna Kulińska, Rafał Błażejowski, Karolina Domańska, Agata Cybuchowska, Paweł Januszewski. 

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 6 (Lublin). Lista kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Sylwester Tułajew, Przemysław Czarnek, Gabriela Masłowska, Artur Soboń, Lech Sprawka, Krzysztof Szulowski, Krzysztof Głuchowski, Sławomir Skwarek, Adam Kałaska, Jerzy Bielecki, Teresa Bogacka, Magdalena Filipek-Sobczak, Leszek Kowalczyk, Kazimierz Choma, Marek Wojciechowski, Tomasz Pitucha, Arkadiusz Jurek, Piotr Patkowski, Jolanta Szałas, Andrzej Pruszkowski, Ewa Zybała, Krzysztof Podkański, Renata Szczypa, Dorota Baranowska, Ewa Szałachwiej, Dorota Skrzat, Magdalena Udrycka, Radosław Śpiewak, Ilona Duda, Jan Kanthak.

Koalicja Obywatelska: Joanna Mucha, Michał Krawczyk, Marta Wcisło, Paweł Nakonieczny, Bożena Lisowska, Krzysztof Babisz, Krzysztof Komorski, Krzysztof Bojarski, Lucjan Orgasiński, Bożenna Wasilewska, Waldemar Białowąs, Józef Juchnikowski, Sylwia Guz, Paweł Kurek, Magdalena Szabała, Maciej Tryboń, Małgorzata Dunecka, Adam Kalbarczyk, Tomasz Buczek, Joanna Hołda, Katarzyna Fatyga, Krzysztof Gładysz, Magdalena Wojciechowska-Jędrzejczyk, Michał Miłosz, Mariusz Ausz, Anna Pado, Piotr Szczucki, Marek Rak, Katarzyna Więcek, Zbigniew Jurkowski. 

PSL-Koalicja Polska: Jan Łopata, Marek Kos, Henryk Smolarz, Grzegorz Kapusta, Dariusz Krzęcio, Piotr Rzetelski, Zenon Rodzik, Grzegorz Szyszko, Marek Kopeć, Dariusz Kołodziejczyk, Marceli Niezgoda, Karolina Kucharczyk, Edyta Dudzińska, Jerzy Bednarski, Anna Grzywaczewska, Anna Szmidt, Eliza Franczak, Krzysztof Chochowski, Daniel Stanibuła, Marlena Piątek, Magdalena Misiaszek, Renata Kasprzak, Urszula Drążyk-Świtaj, Małgorzata Bujak, Magdalena Wdowiak, Jacek Wilk, Henryk Rudnik, Barbara Kot, Aneta Odrobińska, Daniel Słowik.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Jacek Czerniak, Magdalena Długosz, Tomasz Kitliński, Marek Mazurek, Katarzyna Zabratańska, Marek Kołodziejczyk, Robert Lachowski, Agnieszka Lenart, Paulina Skiba, Agnieszka Marcinkowska-Kozak, Władysław Maszkowski, Jolanta Rebejko, Beata Wicha, Andrzej Banaś, Adrian Stępniak, Jarosław Iwan, Patryk Stolarski, Karolina Słomka, Barbara Kowalska, Gabriel Kaczyński, Anna Łabarewicz, Grażyna Rojek, Dariusz Figura, Walenty Kułago, Monika Mikita-Skiba, Grzegorz Nowicki, Joanna Kasza, Emilia Skubis, Szymon Furmaniak, Jacek Gallant. 

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Jakub Kulesza, Rafał Mekler, Jacek Tomasiak, Małgorzata Tylus, Mateusz Gryz, Zbigniew Wach, Anna Zajączkowska, Michał Wypych, Arkadiusz Gajda, Rafał Kulicki, Piotr Zduńczyk, Piotr Marek, Ryszard Milewski, Andrzej Więcławski, Alicja Wieczorek-Kabat, Paweł Kusiak, Anna Reja, Anna Skwarek, Ewa Krawczyk, Marek Skarżyński, Monika Augustynowicz, Waldemar Czerniec, Dorota Mazek, Damian Łazowski, Olga Drozd, Anna Kabasa, Anna Flis, Szczepan Kupisz, Piotr Panasiuk. 

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 7 (Chełm). Lista kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Jacek Sasin, Sławomir Zawiślak, Marcin Duszek, Teresa Hałas, Tomasz Zieliński, Dariusz Stefaniuk, Marcin Romanowski, Lucjan Cichosz, Zdzisław Szwed, Leszek Skiba, Maria Gmyz, Robert Gmitruczuk, Beata Strzałka, Krzysztof Gałaszkiewicz, Konrad Sawicki, Anna Kusiak-Janiec, Jerzy Szwaj, Barbara Barszczewska, Iwona Chmielewska, Mariusz Zańko, Halina Czarnecka, Stanisław Misztal, Agnieszka Piekarska, Anna Dąbrowska-Banaszek. 

Koalicja Obywatelska: Riad Haidar, Stanisław Żmijan, Kornelia Wróblewska, Krzysztof Grabczuk, Małgorzata Gromadzka, Rafał Zwolak, Mariusz Grad, Tomasz Antoniuk, Tomasz Pańczyk, Kamil Jóźwik, Magdalena Zając, Grażyna Lamczyk, Mariusz Kowalewski, Bożena Kieliszek-Wasiołek, Katarzyna Pietraszkiewicz, Barbara Żbikowska, Karolina Hukiewicz, Kamila Ćwiklińska, Katarzyna Pelc, Anna Kolasińska, Wioleta Zarębska, Antoni Rusinek, Jan Musolf, Piotr Zygarski. 

PSL-Koalicja Polska: Jarosław Sachajko, Arkadiusz Bratkowski, Przemysław Litwiniuk, Wiesław Różyński, Kazimierz Smal, Andrzej Romańczuk, Anna Szymala, Jan Kowalczyk, Anna Wiśniewska, Sławomir Suszczyński, Marzena Malesa,  Agnieszka Czuba, Karolina Piwko, Teodora Wypych, Ryszard Stanibuła, Mirosław Fornal, Irena Kamińska, Teresa Nowak, Bartosz Koczkodaj, Anna Dziuba, Grzegorz Siemakowicz, Marek Wilbik, Sławomir Nosek, Janusz Zieliński. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Monika Pawłowska, Piotr Szeląg, Bolesław Borysiuk, Sławomir Rogala, Michał Gołoś, Anna Czobodzińska-Przybysławska, Gerard Waszkiewicz, Łucja Pamulska, Patrycja Dobosz-Furman, Magdalena Kamola, Ewa Bartoszewska-Wic, Grażyna Maceroni, Aldona Trojniel-Goździołko, Zbigniew Litwiniec, Jacek Malczewski, Justyna Jasek-Kosobucka, Monika Kapłon, Jacek Chęc, Magdalena Tabor, Jan Kurowski, Stanisław Żukowski, Katarzyna Kozicka, Mateusz Roczon, Bogdan Kiełbasa. 

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Witold Tumanowicz, Wiktor Kasprzak, Marcin Iwanowski, Stanisław Bąk, Agnieszka Gocel, Beata Bielecka, Agnieszka Marciniuk, Kamil Kubica,  Ewelina Kupisz, Michał Mazurek, Łukasz Banaszczuk, Kamil Czerwieniec, Agnieszka Pawlak, Agnieszka Nagrodzka, Dorota Wójcik, Zbigniew Sadocha, Daniel Rekuta, Anna Mekler, Justyna Mulawa, Kamil Kędzierawski, Edyta Tarnowska, Łukasz Bataliński, Bartłomiej Witkowski, Artur Sobich.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 8 (Zielona Góra). Lista kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Marek Ast, Władysław Dajczak, Jerzy Materna, Elżbieta Płonka, Jacek Kurzępa, Stanisław Iwan, Andrzej Wieczorek,  Ewa Gancarz, Piotr Barczak, Małgorzata Gośniowska-Kola, Joanna Werstler-Wojtaszek, Anita Molicka, Tomasz Rafalski, Gabriela Trzpis, Jarosław Porwich, Grzegorz Grabarek, Alicja Szułcik, Mieczysław Jaszcz, Bożena Ronowicz, Anna Górska, Marzanna Kujtkowska, Urszula Słomińska, Krzysztof Czerniawski, Sebastian Pieńkowski. 

Koalicja Obywatelska: Tomasz Aniśko, Waldemar Sługocki, Krystyna Sibińska, Katarzyna Osos, Jerzy Wierchowicz, Tomasz Kucharski, Marcin Jabłoński, Witold Pahl, Grzegorz Potęga, Cecylia Brodzińska, Olaf Napiórkowski, Krystyna Magdziarek, Radosław Sujak, Agata Wdowiak, Krzysztof Kola, Alina Jągowska, Piotr Kowalski, Danuta Malinowska, Miłosz Brodzikowski, Marcin Pabierowski, Marek Kraśny, Elżbieta Kozak, Jolanta Kaniewska, Bogusław Zaborowski. 

PSL-Koalicja Polska: Jolanta Fedak, Jan Świrepo, Artur Groc, Roman Król, Wioleta Haręźlak,  Stanisław Tomczyszyn, Zofia Plewa, Jarosław Kaczmarek, Zbigniew Kołodziej, Iwona Czerepko, Anna Chinalska, Anna Dębicka, Izabela Kumor-Pilarczyk, Marek Halasz, Sławomir Kulczyński, Mirosław Olejniczak, Dariusz Wróblewski, Andrzej Gembara, Antoni Sołtys, Waldemar Starosta, Wanda Szumna, Anna Komar, Krystyna Bryszewska, Łukasz Mejza. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Anita Kucharska-Dziedzic, Bogusław Wontor, Adrianna Ruszkowska, Artur Stojanowski, Anna Gargul, Wojciech Starszak, Ewa Och, Bernard Łysiak, Irena Buzarewicz-Kowal, Damian Hałabura, Iwona Raksa, Waldemar Włodek, Monika Bąk, Eugeniusz Rożek, Julita Szkudlarek, Tomasz Walczak, Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka, Paweł Wita, Natalia Komajda, Leszek Sokołowski, Julieta Grande, Wacław Wiśniewski, Monika Drubkowska, Michał Szmytkowski. 

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Krystian Kamiński, Beata Pachnik-Łodzińska, Marcin Sygutkowski, Piotr Szymański, Michał Paluch, Paweł Kamrad, Marek Banyś, Marta Srebniak-Buszewska, Rafał Borkowski, Karol Waszczuk, Grzegorz Rutkowski, Urszula Cantemir, Piotr Wasylciów, Karolina Ladra, Agnieszka Masternak, Krzysztof Kieszewicz, Danuta Karowska, Anna Kosicka-Dombek, Andrzej Domaradzki, Emilia Kopacka, Maciej Kościelny, Karolina Piątkowska, Henryk Jabłoński, Krzysztof Łopatowski.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 9 (Łódź). Listy kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Piotr Gliński, Zbigniew Rau, Waldemar Buda, Piotr Adamczyk, Włodzimierz Fisiak, Alicja Kaczorowska, Roman Sasin, Piotr Cieplucha, Renata Kobiera, Jacek Jakubowski, Halina Węcław, Tomasz Anielak, Justyna Łuczyńska, Sławomir Pietrzak, Krzysztof Lik, Anna Przybył, Barbara Lewandowska, Sławomir Emanuel, Paulina Kardas, Włodzimierz Tomaszewski.  

Koalicja Obywatelska: Tomasz Zimoch, Krzysztof Piątkowski, Iwona Śledzińska-Katarasińska, Małgorzata Niemczyk, Marcin Gołaszewski, Tomasz Kacprzak, Agata Kobylińska, Magdalena Gałkiewicz, Krzysztof Makowski, Marcin Hencz, Justyna Chojnacka-Duraj,  Monika Mamulska, Antonina Majchrzak, Katarzyna Caban-Piaskowska, Renata Nowak, Radosław Stępień, Mateusz Karwowski, Niloufar Rahnema-Baj, Maria Krawczyk, Ryszard Bonisławski.

PSL-Koalicja Polska: Elżbieta Bińczycka, Henryk Siemiński, Eugeniusz Majewski, Ewa Gładysz, Irena Gralewska-Jagiełło, Klaudia Zaborowska-Gorzkiewicz, Marcin Piontek, Agata Kuleszka, Maksymilian Bednarek, Adam Kacprzycki, Bartłomiej Lipski, Sylwia Tomasik, Jerzy Jackiewicz, Monika Oleksiewicz, Michał Matysiak, Adam Wojciechowski, Witold Mielczarek, Anna Kasprzyk-Kostrzewa, Piotr Piekelny, Krzysztof Jędrasik.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Tomasz Trela, Hanna Gill-Piątek, Michał Kwiatkowski, Sylwester Pawłowski, Tomasz Frączak, Martyna Urbańczyk, Agnieszka Wieteska, Maria Markowska-Kurc, Michał Rachalewski, Michał Olejniczak, Patrycja Melaniuk, Igor Wojciechowski, Beata Świderska, Mariusz Sokołowicz, Adam Wojciech, Tomasz Minkiewicz, Jakub Kołaciński, Wioleta Pawlik-Nowacka,  Elżbieta Pędziwiatr, Piotr Bors.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Tomasz Grabarczyk, Adrian Antoniak, Krzysztof Lipczyk, Michał Kamiński, Dawid Lutomski, Ryszard Stangreciak, Piotr Jawornik, Tomasz Słota, Joanna Mazur, Dariusz Ziemba, Klaudia Domagała, Patryk Granisz, Wojciech Górski, Anna Korwin-Mikke, Anna Cieślak, Bogusław Ciupka, Marzena Szczesek, Justyna Modrzejewska, Aleksandra Gacek, Przemysław Kicowski.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 10 (Piotrków Trybunalski). Listy kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Antoni Macierewicz, Grzegorz Wojciechowski, Robert Telus, Anna Milczanowska, Beata Dróżdż, Grzegorz Lorek, Dariusz Kubiak, Ewa Wendrowska, Krzysztof Maciejewski, Małgorzata Janowska, Beata Ozga-Flejszer, Waldemar Wyczachowski, Martyna Wojciechowska, Paweł Sałek, Agnieszka Wysocka, Dariusz Misztal, Zbigniew Ziemba, Krzysztof Ciecióra.

Koalicja Obywatelska: Cezary Grabarczyk, Magdalena Spólnicka, Dorota Rutkowska, Barbara Klatka, Jacek Sokalski, Arkadiusz Różniatowski, Robert Telus, Elżbieta Kuba, Roman Janiec, Andrzej Senejko, Anna Listwoń, Roman Siedlecki, Kuba Bilski, Piotr Tokarski, Sylwia Wolińska, Jan Kowalczyk, Ewa Poniatowska, Marlena Wężyk-Głowacka. 

PSL-Koalicja Polska: Dariusz Klimczak, Tomasz Łuczkowski, Teresa Jędraszek, Elżbieta Ościk, Henryk Majewski, Bogdan Kącki, Krystyna Czechowska, Agnieszka First, Zbigniew Wyszogrodzki, Bożena Grałek, Alicja Górska, Grażyna Olszewska, Jacek Walczyk, Stanisław Łoś, Barbara Robak, Damian Pazurek, Ewelina Skorupa, Marek Mazur. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Anita Sowińska, Artur Ostrowski, Marta Panak, Tadeusz Rozpara, Małgorzata Ptak, Małgorzata Wałach, Andrzej Pawelczyk, Julia Klemba, Tomasz Lewandowski, Paweł Zięba, Agnieszka Bienias, Paweł Rochmiński, Joanna Mandat, Mariusz Podpora, Monika Sulka, Elżbieta Żuraw, Marek Jabłoński, Mariusz Kowalczyk.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Patryk Marjan, Jacek Rak, Andrzej Fąk, Piotr Zaborny, Alicja Heinzel, Paweł Wychowałek, Bernadeta Florczyk, Marcin Budkiewicz, Wiesława Madejska, Adrian Sęk, Anna Chmielarska, Kamil Sypka, Katarzyna Kleska, Ewa Liszewska, Mirosław Kostrzewa, Jadwiga Gajda, Krzysztof Grabowski.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 11 (Sieradz). Listy kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Joanna Lichocka, Piotr Polak, Tadeusz Woźniak, Beata Mateusiak-Pielucha, Krzysztof Ciebiada, Tomasz Rzymkowski, Paweł Rychlik, Marek Matuszewski, Iwona Wieczorek, Andrzej Górczyński, Ewa Rzymkowska, Krzysztof Nowak, Michał Krzak, Olga Kołoszczyk, Katarzyna Paprota, Mariusz Gałka, Sławomir Walczak, Iwona Chadryś, Monika Twardowska, Elżbieta Ratyńska, Sylwia Wrzała, Wieńczysław Kaźmierczak, Paweł Kaleta, Waldemar Wojciechowski. 

Koalicja Obywatelska: Cezary Tomczyk, Dariusz Joński, Agnieszka Hanajczyk, Krzysztof Rąkowski, Andrzej Owczarek, Artur Gierula, Michał Pabich, Jacek Lewera, Piotr Seweryn, Iwona Lewandowska, Katarzyna Wróbel, Edyta Strumian, Zbigniew Wójcik, Michał Kowalczyk, Anna Lipińska, Karolina Matusiak, Beata Zielińska, Tomasz Kącki, Barbara Jesionowska, Marcin Sieradzki, Katarzyna Wolna, Nina Okoń-Wyder, Marek Jachimek, Małgorzata Grabarczyk. 

PSL-Koalicja Polska: Paweł Bejda, Jolanta Zięba-Gzik, Adam Nowak, Elżbieta Nawrocka, Bogdan Jarota, Tomasz Woźniak, Zbigniew Stasiak, Michał Pacholski, Marek Krawczyk, Ewa Bednarek, Marek Jankowski, Andrzej Karniszewski, Paweł Plewiński, Michał Terka, Maria Kaczorowska, Marcin Łabędzki, Alina Błach, Andrzej Żóraw, Ewa Krawczyk, Justyna Romanow-Przybylak, Agnieszka Morga, Danuta Czupryniak, Adam Grzegory, Andrzej Stępień. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Paulina Matysiak, Cezary Olejniczak, Wiktor Idzikowski, Iwona Kaźmierska-Małyska, Henryk Waluda, Anna Sikora, Michał Pietrzak, Zdzisława Lewicka, Patryk Lorenc, Marcin Karpiński, Anna Błaszczyk, Sebastian Walczak, Monika Kościan, Przemysław Raj, Agnieszka Bundzylak-Dąbrowska, Anna Wolska, Piotr Zięba, Piotr Ciuborski, Olga Jędrysiak-Urbańska, Marek Płóciennik, Adrian Skoczylas, Kinga Borkiewicz, Rafał Grabski, Marek Gryglewski. 

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Izabela Walczak, Łukasz Owczarek, Andrzej Kaniewski, Łukasz Ożadowicz, Dariusz Dyoniziak, Ewelina Matusiak, Joanna Kędziak, Justyna Sobczak, Wojciech Nowak, Malwina Gogulska, Adam Wolniewicz, Angelika Skowronek, Konrad Kociński, Weronika Gackowska, Sebastian Hejniak, Katarzyna Szcześniak, Rafał Kardas, Magdalena Wasiewicz, Mateusz Zając, Natalia Rosińska, Aleksandra Ziemba, Rafał Gierowski.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 12 (powiaty: chrzanowski, myślenicki, oświęcimski, suski, wadowicki). Listy kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Rafał Bochenek, Marek Polak, Zbigniew Biernat, Ewa Filipiak, Krzysztof Kozik, Sławomir Hajos, Władysław Kurowski, Zbigniew Starzec, Iwona Gibas, Wojciech Kasprowski, Jolanta Majka, Filip Kaczyński, Grażyna Świerkosz, Stanisława Kasprzycka, Grażyna Trojanowska, Roman Duda. 

Koalicja Obywatelska: Dorota Niedziela, Marek Sowa, Adam Potocki, Adam Styczeń, Mateusz Klinowski, Ewa Wątroba, Michał Chowaniec, Adam Lubański, Ewa Wincenciak-Walas, Kinga Skowrońska, Marcin Brózda, Katarzyna Bliźniak, Szymon Arkit, Tomasz Klaja, Maria Miranowicz, Tadeusz Żaba. 

PSL-Koalicja Polska: Józef Brynkus, Józef Kała, Dawid Herbut, Grzegorz Zawadzki, Maria Dębińska, Katarzyna Gołąb, Magdalena Bolek, Renata Bedra, Sylwia Michalec, Marek Sikora, Ewa Hyjek, Dorota Pająk, Tomasz Jakubowski, Daniel Kierpiec, Andrzej Górecki, Miłosz Motyka. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Ryszard Śmiałek, Katarzyna Wójtowicz, Tomasz Zawada, Dominika Brożek, Paweł Jezierski, Michał Kowalówka, Jan Rauch, Iwona Stasik, Magdalena Filipek, Maria Kuc, Władysław Januszyk, Natalia Legoń, Jarosław Gugulski, Agnieszka Tyman, Dorota Kajdas, Jakub Jaglarz. 

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Bartosz Wilczyński, Emil Krawczyk, Dariusz Chmiel, Grzegorz Kumanek, Marcin Bajer, Jerzy Curzydło, Marta Salawa, Adam Czachur, Sylwia Siłuszyk, Anna Urbańska, Tomasz Mreńca, Piotr Banet, Katarzyna Skwarczyńska, Sylwia Jastrzębska, Katarzyna Zasłona-Polak, Tomasz Kłeczek. 

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 13 (Kraków). Listy kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Małgorzata Wassermann, Ryszard Terlecki, Andrzej Adamczyk, Barbara Bubula, Jacek Osuch, Piotr Ćwik, Elżbieta Duda, Krzysztof Świerczek, Piotr Gamrot, Jan Ziobro, Adam Podosek, Ewa Danioł, Bogusław Dopart, Piotr Serafin, Stanisław Nowak, Bogusława Stanowska-Cichoń, Rafał Kuś, Krystyna Frankiewicz, Anna Budkowska, Szymon Kałuża, Magdalena Kaczmarczyk, Paweł Firlej, Bogdan Pęk, Justyna Kosecka, Zbigniew Gęgotek, Stanisław Gruszka, Monika Bętkowska, Jarosław Gowin. 

Koalicja Obywatelska: Paweł Kowal, Grzegorz Lipiec, Aleksander Miszalski, Lidia Gądek, Dorota Marek, Ireneusz Raś, Józef Lassota, Bogusław Sonik, Marta Wodyńska, Artur Mazur, Alicja Szczepańska, Władysław Dyna, Dariusz Szczotkowski, Edyta Nowak, Zbigniew Ulmaniec, Andrzej Buczkowski, Michał Znamirowski, Sebastian Piekarek, Urszula Majcher-Legawiec, Janusz Bartyzel, Piotr Grabarczyk, Ewelina Węgrzyn, Marzena Pilch-Kocjan, Andrzej Domański, Emil Bajorek, Maria Iwanicka, Maria Strzelecka, Jerzy Meysztowicz. 

PSL-Koalicja Polska: Agnieszka Ścigaj, Piotr Kempf, Marta Patena, Łukasz Wantuch, Jerzy Pułka, Beata Stach, Bartłomiej Szczoczarz, Joanna Zielnik-Pielka, Elżbieta Lęcznarowicz, Jolanta Gajęcka, Przemysław Klempa, Marzena Paszkot, Marian Apostoł, Włodzimierz Okrajek, Czesław Pobędza, Katarzyna Mitka, Marcin Florek, Halina Kurtyka, Radosław Sławomirski, Łukasz Strutyński, Krzysztof Sosenko, Janusz Pasternak, Dawid Drwal, Barbara Szwed, Grzegorz Machnik, Adam Wójcik, Stanisław Dziedzic, Anna Prokop-Staszecka. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Maciej Gdula, Daria Gosek-Popiołek, Joanna Lipińska-Piekarska, Józef Król, Magdalena Dropek, Magdalena Kubańska, Barbara Bielawska, Marek Trzybiński, Monika Szymańska, Piotr Plebańczyk, Joanna Hańderek, Piotr Środa, Alicja Beryt, Monika Frenkiel, Dorota Kawęcka, Mateusz Burzawa, Katarzyna Wolańska, Olesia Ivchenko, Tomasz Idzik, Anna Gulińska, Bartłomiej Modzelewski, Piotr Grobler, Rafał Zieleniewski, Adam Jaśkow, Marcin Galent, Paulina Tekiel, Kinga Gałka, Tomasz Leśniak. 

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Konrad Berkowicz, Kamil Kupiec, Jakub Krzysztonek, Bartosz Bocheńczak, Wojciech Golonka, Tomasz Moszkowicz, Gabriela Masztafiak, Józef Woch, Stanisław Papież, Joanna Łukaszewska-Bauman, Piotr Bartosz, Michał Walkiewicz, Bartłomiej Drozd, Tomasz Trzajna, Barbara Łopacińska, Aleksandra Czosnowska, Krzysztof Monticelli, Grzegorz Zając, Miłosz Sobieniowski, Anna Smoroń, Jakub Adamczyk, Jagoda Dziadosz, Janina Pęczek, Iwona Hojda,  Aldona Dymanus, Grzegorz Pędziwiatr, Lucyna Kulińska. 

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 14 (Nowy Sącz). Lista kandydatów do Sejmu:

Prawo i Sprawiedliwość: Arkadiusz Mularczyk, Anna Paluch, Barbara Bartuś, Wiesław Janczyk, Edward Siarka, Józef Leśniak, Jan Duda, Jan Piczura, Andrzej Gut-Mostowy, Grzegorz Biedroń, Patryk Wicher, Elżbieta Zielińska, Zofia Nika, Ewa Filipiak, Grażyna Tylka, Tomasz Walicki, Marta Adamczyk, Zygmunt Paruch, Bartosz Leksander, Marcin Zubek. 

Koalicja Obywatelska: Jagna Marczułajtis-Walczak, Andrzej Czerwiński, Marta Fogler, Witold Kochan,Elżbieta Ruchała, Piotr Musiał, Waldemar Olszyński, Sylwia Lehner, Marek Janczak, Jan Karpiel, Janusz Cymer, Maria Sprawka-Bazydło, Halina Wąsowska-Schirmer, Bogusław Pachniowski, Barbara Cichańska, Andrzej Lorek, Stanisław Pater, Danuta Balcerzyk, Jacek Gwóźdź, Jerzy Majka. 

PSL-Koalicja Polska: Urszula Nowogórska, Józefa Kolbrecka, Iwona Tumidajewicz, Anatol Krygowski, Małgorzata Półchłopek, Katarzyna Kiełbasa, Grzegorz Baran, Przemysław Paluch, Maria Białoń, Andrzej Barna, Mirosław Janus, Maria Bąk, Irena Popławska, Wioletta Grabska, Krzysztof Filas, Maria Tylka, Hubert Rapciak, Małgorzata Wójciak, Rafał Czarnecki, Stanisław Pasoń. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Jakub Bocheński, Barbara Żytkowicz, Zuzanna Jakowicka, Henryk Plato, Beata Czerska, Marzena Drzewińska, Eugeniusz Orzechowski, Grażyna Cempa-Pulit, Jolanta Reichert, Stanisław Gąsienica-Daniel, Maria Alchowśka, Iwona Smoleń, Łukasz Kołodziej, Bartosz Kęska, Jolanta Żylińska, Krzysztof Długosz, Danuta Piotrowska, Magdalena Majerczak-Kieszkowska, Dorota Szlagowska-Budacz.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Andrzej Skupień, Rafał Głąb, Marzena Matonog, Kamil Wojtyczka, Halina Maślanka, Krystian Lachner, Alicja Balcerak, Radosław Lazar, Ryszard Wilk, Radosław Czosnowski, Mariusz Bożyk, Sylwester Matusik, Marcin Mazgaj, Marcin Król, Wojciech Jaskółka, Karolina Florek, Maria Lis, Małgorzata Taliszczak-Słyś, Barbara Szterleja-Belda, Stanisław Dobrowolski.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 15 (Tarnów). Lista kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Anna Pieczarka, Józefa Szczurek-Żelazko, Michał Wojtkiewicz, Urszula Rusecka, Wiesław Krajewski, Piotr Sak, Anna Czech, Stanisław Bukowiec, Mariusz Zając, Norbert Kaczmarczyk, Jarosław Sorys, Piotr Wajda, Celina Jacewicz, Małgorzata Jaśko, Magdalena Kopczyńska, Kazimierz Żurowski, Dariusz Pietruszka, Wojciech Skruch.

Koalicja Obywatelska: Urszula Augustyn, Robert Wardzała, Jacek Pająk, Lech Pankiewicz, Barbara Krupa, Grzegorz Cygonik, Jolanta Kramarczyk, Krzysztof Janas, Anna Polańska, Adam Kramarczyk, Rafał Rojewski, Łukasz Sadkiewicz, Piotr Szklarski, Magdalena Łacna, Oliwia Błeszyńska, Tomasz Kluza, Dominika Gondek-Podosek, Bogusław Sambor.

PSL-Koalicja Polska: Władysław Kosiniak-Kamysz, Joanna Kordula, Stanisław Sorys, Ryszard Drożdżak, Marcin Gaweł, Bogusław Kamiński, Grzegorz Duda, Anna Skalak, Adam Biedroń, Maria Łakoma, Marian Zalewski, Stella Dąbroś, Tadeusz Żak, Magdalena Powroźnik, Artur Chmiela, Beata Myśków-Skoczek, Małgorzata Tokarczyk-Kozioł, Marcin Mikos. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Jacek Jabłoński, Jerzy Woźniak, Ewa Skowrońska, Dorota Kocoń, Stanisław Piwowarski, Agnieszka Sienicka, Antoni Czapkiewicz, Maria Wilczyńska, Przemysław Dańda, Przemysław Węgrzyn, Romana Jewuła, Renata Niziołek, Liliana Konopka, Artur Borowicz, Justyna Małek, Maciej Mrozowski, Alicja Sewin, Andrzej Sztorc. 

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Czesław Kwaśniak, Radosław Macoń, Konrad Wójcikiewicz, Barbara Łach, Grzegorz Pocięgiel, Andrzej Szuba, Agata Smoła, Ewelina Jeziorek, Marta Mucha, Maria Lechowicz, Kamil Stachowicz, Alina Boryczka, Karol Serafin, Maciej Sosin, Jadwiga Nowak, Bartłomiej Niedziułka, Krzysztof Gagatek. 

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 16 (Płock). Lista kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Łukasz Szumowski, Maciej Małecki, Maciej Wąsik, Marek Opioła, Anna Cicholska, Waldemar Olejniczak, Robert Kołakowski, Rafał Romanowski, Jacek Ozdoba, Krzysztof Bieńkowski, Maria Gajewska, Marlena Mazurska, Marek Kiełbiński, Wioletta Kulpa, Ewa Leśniewska, Łukasz Choiński, Beata Marzęda-Przybysz, Elżbieta Kuźniewska, Jolanta Karpińska, Waldemar Humięcki. 

Koalicja Obywatelska: Marcin Kierwiński, Elżbieta Gapińska, Beata Rusinowska, Adam Krzemiński, Agnieszka Korajczyk-Szyperska, Dariusz Zielski, Marcin Baczewski, Arkadiusz Gmurczyk, Małgorzata Rzeplińska, Rafał Ciesielski, Kinga Legięć-Doroba, Rafał Woźniowski, Katarzyna Kwarcińska-Kulis, Urszula Pawlak, Wiktor Oniszk, Paulina Adamiak, Marcin Piotrowski, Mariusz Pogonowski, Stanisław Pietraszek, Wiesław Raboszuk. 

PSL-Koalicja Polska: Piotr Zgorzelski, Mirosław Orliński, Konrad Wojnarowski, Zenon Szczepankowski, Maria Wróblewska, Jerzy Rzymowski, Iwona Sierocka, Łukasz Lewandowski, Jacek Ryziński, Michał Sosnowski, Wojciech Szustakiewicz, Katarzyna Durczak Kuźmińska, Anna Derlukiewicz, Karolina  Koper, Piotr Rzeszotarski, Nina Mirgos-Kilanowska, Agata Sosińska-Osiecka, Elżbieta Aptewicz, Anna Smolińska, Tomasz Kominek. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Arkadiusz Iwaniak, Adrian Brudnicki, Zbigniew Augustyński, Małgorzata Linowska, Krzysztof Kwasiborski, Janina Antoszkiewicz, Piotr Kaniewski, Dariusz Łuczak, Renata Jasińska, Eugeniusz Nowak, Renata Głuskowska, Anna Welenc, Olga Górecka, Sebastian Andrzejczak, Mateusz Dobrowolski, Wioletta Kujawa, Zbigniew Królikowski, Jerzy Piórowicz, Jan Staniszewski, Marek Kiwit. 

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Paweł Usiądek, Dorota Smosarska, Grzegorz Ciechanowski, Tomasz Stelmach, Krzysztof Sękowski, Paweł Rzeczkowski, Katarzyna Szadkowska, Mirosława Florysiak, Beata Szydłowska, Bartosz Zadrożny, Agnieszka Dłutowska, Adrian Zagórski, Marek Makara, Monika Bartosewicz, Joanna Grotkowska-Puścikowska, Krzysztof Spaliński, Anna Dłutowska, Anna Adamska, Krzysztof Kowalski, Jerzy Wałkuski. 

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 17 (Radom). Lista kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Marek Suski, Radosław Fogiel, Anna Kwiecień, Andrzej Kosztowniak, Dariusz Bąk, Ewa Białecka, Agnieszka Górska, Jan Rejczak, Ewa Markowska-Bzducha, Leszek Margas, Aurelia Michałowska, Dorota Paczyńska, Karol Burek, Kinga Kołaga, Mariusz Dziuba, Łukasz Mierzejewski, Marcin Łukasiewicz, Jan Strzeżek.

Koalicja Obywatelska: Joanna Kluzik-Rostkowska, Leszek Ruszczyk, Anna Białkowska, Konrad Frysztak, Andrzej Oziębło, Magdalena Nowacka, Mieczysław Maciąg, Iwona Łukasiewicz, Bartłomiej Majcher, Marek Warchoł, Adam Pałgan, Barbara Kwiatkowska, Agnieszka Denkiewicz, Mariola Szymczyk, Wojciech Kutyła, Elżbieta Szczepaniak, Tomasz Śmietanka.

PSL-Koalicja Polska: Mirosław Maliszewski, Dariusz Grabowski, Bogusława Jaworska, Adam Duszyk, Robert Fidos, Robert Dobosz, Ewa Malec, Irena Nalewajko, Ilona Jaroszek-Nowak, Jadwiga Dudek, Mirosław Ślifirczyk, Agnieszka Stolarczyk, Maria Węgrzecka, Barbara Gąsiorowska, Karolina Siniarska, Krzysztof Rejczak, Ireneusz Gumowski, Zbigniew Gołąbek. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Patryk Fajdek, Ireneusz Sitarski, Anna Żytkowska-Prus, Daniel Oliszewski, Małgorzata Ziemnicka, Ewa Figurska, Judyta Perczak, Kalina Szewczyk, Iwona Jagiełło, Piotr Szmigiel, DRELA Beata, Karol Wicik, Bartosz Giziński, Edyta Malec-Ćwiek, Zygmunt Gorycki, Sławomir Grychtal, Justyna Kosiec, Jolanta Sokołowska.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Marek Szewczyk, Dawid Nowak, Marzena Paduch, Krystian Amanowicz, Rafał Foryś, Krzysztof Lechowski, Alina Drabik, Miłosz Anduła, Ewelina Lagner, Bartłomiej Kuchcik, Bożena Rodziewicz, Mateusz Konopski, Martyna Araszkiewicz, Dorota Szydło, Maksymilian Kaca, Dominika Szymanowska, Marcin Błaszczyk, Władysław Kumorek.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 18 (Siedlce). Lista kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Krzysztof Tchórzewski, Henryk Kowalczyk, Arkadiusz Czartoryski, Marek Zagórski, Teresa Wargocka, Grzegorz Woźniak, Anna Siarkowska, Maciej Górski, Dorota Skrzypek, Jerzy Żukowski, Bartosz Pawelczyk, Marek Gromadzki, Bartłomiej Kurkus, Iwona Kurowska, Bartłomiej Pieńkowski, Barbara Rogalska, Grzegorz Makowiecki, Anna Kaszuba, Anna Śniadach, Ewa Runo, Zygmunt Żyluk, Urszula Hawryluk, Agnieszka Gaś, Daniel Milewski.

Koalicja Obywatelska: Kamila Gasiuk-Pihowicz, Czesław Mroczek, Krzysztof Chaberski, Mariusz Popielarz, Jarosław Grenda, Zbigniew Kamiński, Alicja Cichoń, Wiesław Kalicki, Daniel Ryjewski, Dariusz Żochowski, Ryszard Dziadak, Grzegorz Kobyliński, Bożena Sawicka, Robert Sobiech, Klaudia Prusaczyk, Bartosz Truszkowski, Mateusz Obłudka, Agnieszka Wnorowska, Maciej Wójcik, Dorota Jastrzębska, Katarzyna Falkowska, Emilia Kozioł, Marta Kawka, Sybilla Daniluk. 

PSL-Koalicja Polska: Marek Sawicki, Krzysztof Borkowski, Beata Jóźwiak, Rafał Kowalczyk, Dariusz Stopa, Paweł Natkowski, Marian Krupiński, Stanisław Jastrzębski, Marek Chciałowski, Bartłomiej Bodio, Anna Tarkowska, Dorota Czyż, Mariusz Kozera, Justyna Zembrowska, Lidia Sopel-Sereja, Kamil Nalewka, Marcin Zawistowski, Ewa Szurnicka, Beata Kaczyńska, Krystian Kania, Magdalena Sałata, Cezary Kołodziejski, Hanna Kelleher, Michał Postek. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Dorota Olko, Anna Piasecka, Maria Parzychowska-Kurpiewska, Michał Skrzyniarz, Tomasz Kardacz, Jacek Kuźniarski, Izabela Trzpil, Beata Zygmunt, Radosław Komor, Maciej Karwowski, Maria Pawlak, Maciej Prandota, Krzysztof Grochowski, Tomasz Oleksy, Grzegorz Lis, Justyna Kasparek, Małgorzata Adamczyk, Rafał Chojecki, Małgorzata Wojtowicz, Marta Gastoł, Tomasz Pniewski, Delfina Haszczyńska, Grzegorz Guz, Henryk Krasucki.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Krzysztof Tołwiński, Jakub Gągol, Dariusz Pastor, Edyta Radzikowska, Krzysztof Mulawa, Roman Składanowski, Anna Krupińska, Ewa Dłuska-Redes, Paweł Więckowski, Izabela Reduch, Rafał Wielądek, Mariusz Woźniak, Marek Jasiński, Hanna Socharska, Ada Kasjaniuk, Paweł Bala, Anna Usiądek, Grzegorz Ignaciuk, Maria Tobiasz, Marcin Krassowski, Bartłomiej Bryk, Jakub Żmudziński, Michał Harasim, Beata Jończyk. 

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 19. Listy kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Jarosław Kaczyński, Mariusz Kamiński, Małgorzata Gosiewska, Piotr Naimski, Jarosław Krajewski, Paweł Lisiecki, Zbigniew Gryglas, Ewa Tomaszewska, Sebastian Kaleta, Małgorzata Wypych, Andrzej Melak, Olga Semeniuk, Patryk Górski, Adam Borowski, Filip Frąckowiak, Wojciech Chojnowski, Mirosława Terlecka, Piotr Gozdek, Ewa Peret, Krzysztof Górski, Krzysztof Bosak, Bożena Kolasińska, Marek Cackowski, Katarzyna Polak, Sławomir Kacprowicz, Ewa Smalcerz, Teresa Mioduszewska, Stefan Kulesza, Izabela Czartoryska-Plutecka, Paweł Terlecki, Krzysztof Wysocki, Anna Kęzik, Irena Gajewska, Paweł Szymański, Aneta Paluszek, Agnieszka Jakubowska, Maciej Molicki, Paweł Księżąk, Grzegorz Rejowski, Wojciech Zabłocki. 

Koalicja Obywatelska: Małgorzata Kidawa-Błońska, Katarzyna Lubnauer, Dariusz Rosati, Joanna Fabisiak, Jarosław Szostakowski, Katarzyna Piekarska, Michał Szczerba, Sławomir Potapowicz, Urszula Zielińska, Roman Kosecki, Paweł Potroczyn, Alicja Dąbrowska, Klaudia Jachira, Krzysztof Skolimowski, Dorota Łoboda, Bożena Manarczyk, Wojciech Borkowski, Sylwia Krajewska, Dawid Kacprzyk, Jolanta Miśkiewicz, Krzysztof Luft, Bogusław Łobacz, Jerzy Skrzecz, Marta Turska, Arkadiusz Piotrowski, Agnieszka Wyrwał, Anna Rudziak, Anna Samczyk, Lilianna Lach, Ilona Łącka, Igor Rogulski, Edyta Leśniak, Aleksander Wasyluk, Patrycja Chmiel, Tadeusz Ross, Paweł Wojda, Anna Stelmaszyk, Myroslawa Keryk, Łukasz Krasoń, Aleksandra Gajewska.

PSL-Koalicja Polska: Władysław Bartoszewski, Anna Ojer, Joanna Staniszkis, Stanisław Helwing, Michał Wąsowicz, Walentyna Rakiel-Czarnecka, Halina Flis-Kuczyńska, Juliusz Zawłocki, Emil Sawicki, Michał Strąk, Teresa Bogiel, Wiktor Masłowski, Adam Łukasiewicz, Lucyna Wasilewska, Marcin Płowicz, Karol Bielski, Janusz Dyduch, Tatiana Garstka, Roman Łazarski, Anna Panas, Teresa Wyszyńska, Agata Grudowska, Mirosława Rutkowska, Marek Marecki, Aleksander Mazurek, Piotr Owczarski, Elżbieta Kozubek, Karolina Misiejko, Małgorzata Pastewka, Kamil Nowosielski, Katarzyna Wieczorek, Bożenna Gołota, Zbigniew Czaplicki, Andrzej Wróblewski, Jerzy Mazurek, Alicja Choińska, Piotr Szymanek, Sebastian Tyszczuk.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Adrian Zandberg, Anna Żukowska, Anna Tarczyńska, Magdalena Agnieszka Biejat, Krzysztof Liedel, Filip Pelc, Bożena Przyłuska, Hanna Brózda, Katarzyna Duda, Mateusz Stępień, Sebastian Liszka, Danuta Postnikoff, Joanna Wicha, Jacek Kubiak, Mateusz Goździkowski, Urszula Kuczyńska, Łukasz Mycka, Joanna Kelles-Krauz, Wojciech Ożdżeński, Dariusz Rozenek, Joanna Bronowicka, Maciej Dunin-Borkowski, Inga Domańska, Jerzy Rytel, Andrzej Wróblewski, Anna Pajęcka, Anna Jagodzińska, Daniel Meniewski, Agnieszka Lutostańska, Małgorzata Gąsiorowska, Cezary Żurawski, Anna Sadowska, Krzysztof Mierzwiński, Katarzyna Kowalska-Ziętara, Joanna Godlewska, Karol Szustakiewicz, Grzegorz Janiczak, Patryk Utowka, Marta Sayed, Piotr Gadzinowski. 

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Janusz Korwin-Mikke, Bartłomiej Pejo, Paweł Skutecki, Mirosława Modelska-Creech, Wiesław Magiera, Aleksander Kowaliński, Ewa Nitecka, Jan Borowski, Krystyna Krzekotowska, Gabriela Jurkiewicz, Alina Wawer, Sławomir Tumanowicz, Andrzej Kumór, Justyna Kranas, Krystian Żelazny, Sebastian Ross, Magdalena Ziętek-Wielomska, Antoni Urbanek, Wojciech Ziółkowski, Jan Bodakowski, Jarosław Kowalski, Łukasz Jarząbek, Agnieszka Kowalska, Izabela Kessling, Andrzej Babiak, Jacek Florysiak, Piotr Sterkowski, Rafał Dmowski, Angelika Pokojska, Martyna Utecht, Urszula Kreller-Stanisławek, Paulina Nieznańska, Rafał Kłos, Marcin Kuśmierczyk, Rajmund Kasprzak, Adam Kasjaniuk, Jakub Rumiński, Włodzimierz Rosowski, Katarzyna Ziółkowska, Mariusz Krogulski.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 20. Listy kandydatów do Sejmu

Prawo i Sprawiedliwość: Mariusz Błaszczak, Anita Czerwińska, Andrzej Smirnow, Jan Szyszko, Zdzisław Sipiera, Piotr Uściński, Andrzej Bittel, Dariusz Olszewski, Marcel Klinowski, Michał Prószyński, Monika Kwiek, Robert Szydlik, Stefan Traczyk, Tomasz Laskus, Dorota Bojemska, Jolanta Madziar, Grzegorz Pruszczyk, Zbigniew Niezabitowski, Aurelia Zalewska, Renata Mirosław, Piotr Choroś, Małgorzata Szymańska-Suchecka, Anna Rudzka, Dominika Chorosińska. 

Koalicja Obywatelska: Jan Grabiec, Paweł Zalewski, Kinga Gajewska, Maciej Lasek, Jacek Wiśniewski, Piotr Niemczyk, Katarzyna Szostak, Jolanta Koczorowska, Krzysztof Rzyman, Artur Kołosowski, Ewa Krawczyk-Dębiec, Wojciech Herner, Halina Bonecka, Tomasz Szturo, Grażyna Orzechowska-Mikulska, Piotr Wasilewski, Magdalena Mierzejewska-Was, Patryk Luboiński, Olga Wierzbicka, Patryk Wydurski, Maja Winiarska-Czajkowska, Karol Bielec, Grzegorz Kamiński, Piotr Kandyba. 

PSL-Koalicja Polska: Robert Mordak, Bożena Żelazowska, Jakub Stefaniak, Agnieszka Petelicka, Artur Świercz, Magdalena Biernacka, Emilia Oleksiak, Dariusz Grajda, Piotr Galiński, Karol Małolepszy, Artur Pozorek, Krystian Buszta, Marek Sudomirski, Ewa Szynkiewicz, Zdzisław Litwińczuk, Ilona Nasiadka, Joanna Ciepielewska, Michał Dominiak, Maryla Łukasińska, Małgorzata Okurowska, Daniel Sosin, Damian Piekut, Erwina Ryś-Ferens, Łukasz Borkowski. 

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Andrzej Rozenek, Julia Zimmermann, Sylwia Buźniak, Leszek Poniewierka, Marcin Górski, Andrzej Radzikowski, Konrad Gołota, Ewa Skórska, Katarzyna Braiter, Bartosz Gawkowski, Joanna Cieplińska-Kowalska, Małgorzata Starzyńska, Katarzyna Kowalska, Remigiusz Mazur-Hanaj, Liliana Kozielska, Andrzej Wojcieski, Robert Urbanek, Monika Błaszczak, Sławomir Miłow, Mateusz Szymański, Ewa Wróblewska, Wiesław Tomaszewski, Mateusz Stefankowski, Marek Papuga. 

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Michał Wawer, Rafał Pazio, Michał Nieznański, Jacek Korwin-Mikke, Bogdan Chmielecki, Tomasz Cynkier, Anna Śliwa, Beata Trochanowska, Piotr Filipek, Zbigniew Witaszek, Teresa Lech-Rączka, Julia Żołek, Michał Janik, Edyta Luty, Adam Skwarski, Anna Pintara, Rafał Bajkowski, Piotr Dróżdż, Sebastian Puławski, Anna Rumińska, Ewelina Sterkowska, Karol Tott, Grażyna Chojnacka, Konrad Smuniewski. 

Okręg 21 Opole (województwo opolskie) - listy kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Violetta Porowska, Katarzyna Czochara, Janusz Kowalski, Kamil Bortniczuk, Antoni Duda, Sławomir Kłosowski, Jerzy Naszkiewicz, Andrzej Chrzanowski, Teresa Barańska, Damian Buła, Wojciech Komarzyński, Zbigniew Kitajgrodzki, Marko Markowski, Tomasz Ognisty, Dariusz Kolbek, Zbigniew Bratosiewicz, Anna Chabraszewska, Izabela Majerska, Anna Stasiorowska, Adam Deptuła, Martyna Kolemba-Gaschka, Anna Grzebińska, Maria Żukowska-Jacykowska, Marcin Ociepa.

Koalicja Obywatelska: Witold Zembaczyński, Tomasz Kostuś, Elżbieta Bień, Ryszard Wilczyński, Leonarda Płoszaj, Rajmund Miller, Robert Węgrzyn, Zbigniew Ziółko, Monika Jurek, Tadeusz Goc, Janusz Trzepizur, Barbara Kamińska, Artur Nowak, Barbara Kamińska, Artur Nowak, Monika Ożóg, Adrian Sulikowski, Leokadia Kubalańca, Henryk Małek, Grażyna Grabowska, Dragomir Rudy, Ewa Muc-Klimek, Adam Raczyński, Rafał Kampa, Dariusz Gajewski.

PSL-Koalicja Polska: Paweł Kukiz, Stanisław Rakoczy, Paweł Grabowski, Antoni Konopka, Piotr Pośpiech, Marcin Oszańca, Agnieszka Zagola, Wojciech Jagiełło, Kazimierz Głowacki, Tomasz Wiciak, Barbara Zając, Jan Krzesiński, Katarzyna Malik-Mendelska, Jolanta Markiewicz, Leszek Kalwak, Danuta Kupny, Alicja Zawiślak, Ryszard Gajda, Bożena Lewińska, Milosz Krok, Agnieszka Wieczorek-Griner, Maria Śmigielska, Mirosław Hankus, Grzegorz Sawicki.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Marcelina Zawisza, Piotr Woźniak, Jarosław Pilc, Anna Jurczyk-Miżejewska, Malgorzata Olińska-Bieg, Maciej Kaczor, Andrzej Drost, Grażyna Juszczyk, Stanisław Nowak, Anna Baryłowicz, Adam Świtlik, Iwona Gałązka, Paweł Mucha, Agata Gąsowska-Kramarz, Andrzej Zębala, Katarzyna Paprota, Grzegorz Bednarek, Anna Kycia, Michał Sorgowicki, Alina Mientus, Piotr Osiadły, Natalia Podmostka, Jerzy Przystajko.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Jacek Wilk, Łukasz Fomicz, Daniel Szkapurski, Longin Bartnik, Jakub Bedrunka, Ewa Sienkiewicz, Bartosz Puk, Anna Jastrzębska, Kamila Sekieta, Anna Dziony, Teresa Przełożna, Genowefa Wojnar, Marcin Pękalski, Jarosław Górny, Jolanta Kwiecińska, Zbigniew Zaręba, Tomasz Jarecki, Zbigniew Dzięgielewski, Bartosz Romanowicz.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 22 Krosno - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Marek Kuchciński, Anna Schmidt-Rodziewicz, Piotr Uruski, Piotr Babinetz, Stanisław Piotrowicz, Adam Śnieżek, Piotr Pilch, Teresa Pamuła, Adam Pawluś, Tadeusz Chrzan, Lucyna Podhalicz, Dorota Łukaszyk, Adam Drozd, Alicja Pocałuń, Joanna Burbeło, Ryszard Jędruch, Joanna Brill, Grzegorz Pers, Robert Pieszczoch, Andrzej Guzik. Maria Kurowska, Daniel Krawiec.

Koalicja Obywatelska: Joanna Frydrych, Marek Rząsa, Wojciech Blecharczyk, Józef Szkoła, Adam Woś, Ewa Sawicka, Antoni Pikul, Barbara Balon, Jan Zych, Iwona Holcman, Roman Karaś, Szczepan Łąka, Krzysztof Kłak, Maria Słowik, Michał Jurek, Krzysztof Wota, Dorota Kostka, Marzena Knap, Tomasz Biały, Iwona Zawojska, Dariusz Wojakowski, Waldemar Zadworny.

PSL-Koalicja Polska: Mieczysław Kasprzak, Aleksander Mercik, Zdzisław Zadworny, Małgorzata Dachnowicz, Janusz Hołyszko, Zbigniew Kiszka, Zbigniew Bojko, Barbara Małecka, Marek Konopka, Krzysztof Sawiński, Anna Zaleszczuk, Sabina Fal, Iwona Baradziej, Bogumiła Hołowacz, Janusz Barański, Emilia Kobiałka-Banyś, Ryszard Zarychta, Malgorzata Horbacz, Maria Fedaczyńska, Marek Pastuszczak Marek Sokół, Stanisław Franczak.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Łukasz Rydzik, Gabriel Zajdel, Kamila Mackiewicz-Rossmanith, Janusz Jagustyn, Kamila Piotrowska, Patryk Fic, Marzena Ciwoniuk, Dominik Ryczan, Iwona Gorczyca, Adam Bogusz, Dagmara Kuropatwa, Zbigniew Wełyczko, Ewa Baran, Wiesław Woś, Grzegorz Żółkoś, Radosław Krukar, Monika Świeboda, Mirosław Piela, Halina Itner, Sebastian Świeboda, Łukasz Stebnicki, Piotr Wojnarowski.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Andrzej Zapałowski, Adam Berkowicz, Kazimierz Krężałek, Robert Stadnicki, Małgorzata Zych, Jan Krzanowski, Michał Szwed, Janusz Zieliński, Tomasz Filip, Grażyna Dudzińska-Sobolewska, Ryszard Wojtuch, Jadwiga Nadbrzeska, Aleksandra Sikora, Marlena Hrysio, Aleksander Dyguła, Anna Perżyło, Witold Dulęba, Joanna Antochów, Zdzisław Sobolewski, Paweł Golba, Ewelina Bochnia, Jan Maria Zuchowski.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 23 Rzeszów - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Krzysztof Sobolewski, Ewa Leniart, Józefa Hrynkiewicz, Andrzej Szlachta, Krystyna Wróblewska, Kazimierz Moskal, Wojciech Buczak, Kazimierz Gołojuch, Zbigniew Chmielowiec, Rafał Weber, Jan Warzecha, Jerzy Paul, Mieczysław Miazga, Halina Szydełko, Stanisław Kruczek, Fryderyk Kapinos, Kamil Kalinka, Robert Bednarz, Robert Godek, Bernadeta Frysztak, Czesław Łączak, Magdalena Bartkowicz, Helena Tłusta, Marcin Fijołek, Agata Krzek, Anna Trawińska, Ewelina Kuś, Ewa Fołta, Zbigniew Tymuła, Marcin Warchoł.

Koalicja Obywatelska: Paweł Poncyliusz, Zdzisław Gawlik, Krystyna Skowrońska, Renata Butryn, Teresa Kubas-Hul, Józef Gdański, Krzysztof Pitra, Marek Ustrobiński, Jakub Karyś, Barbara Zych, Marcin Jurzysta, Aneta Krajewska, Marcin Deręgowski, Krzysztof Feret, Krzysztof Ożóg, Jakub Kopyto, Krzysztof Lipczyński, Bogusław Potański, Tomasz Kamiński, Jolanta Kolano, Artur Olchawa, Przemysław Przybył, Ewa Sawic, Augustyna Kaniszewska, Urszula Owsiany, Janusz Płodzień, Katarzyna Paluch, Anna Rogowska, Dariusz Żmuda, Paweł Pazdan.

PSL-Koalicja Polska: Stanisław Tyszka, Jan Tarapata, Wiesław Lada, Zbigniew Micał, Paweł Bartoszek, Maria Golenia, Błażej Borowiec, Sławomir Guzek, Paweł Cieśla, Stanisław Lonczak, Andrzej Reguła, Małgorzata Leja, Monika Skowrońska-Ziomek, Jan Magoń, Tadeusz Kaszyca, Celina Gumińska, Małgorzata Kudyba, Dorota Koczur, Janusz Włodyka, Krzysztof Kosiński, Joanna Stojańska, Maria Wicher, Henryk Tutka, Kazimierz Błoński, Jan Bartman, Barbara Opioła, Marzena Kotlińska, Marek Zaręba, Krystyna Paryś, Henryk Nicpoń.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Wiesław Buż, Michał Sztuk, Agnieszka Inter, Julian Ozimek, Jerzy Filipek, Bożena Krasnopolska, Bronisław Teofil, Krzysztof Jasiński, Natalia Kacała, Kamil Łuczaj, Stanisław Skawiński, Wiesław Jeleń, Kamil Krzemiński, Martin Irzyk, Marzena Zając, Janusz Stącel, Ireneusz Fietko, Ala Zych, Damian Winiarski, Teresa Lubera, Monika Rżany, Józef Przyboś, Barbara Ożóg, Marek Kuźmicz, Patrycja Brzykowska, Andrzej Noga, Krystyna Dziągwa, Mateusz Cichy, Anna Ostrowska, Kazimierz Gacek.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Grzegorz Braun, Tomasz Buczek, Piotr Żygadło, Witold Zych, Gabriel Kroll, Kamil Kusz, Dariusz Kumorek, Zbigniew Lipiński, Dominika Korwin-Mikke, Tomasz Wołoszyn, Waldemar Zarębski, Katarzyna Ochał, Tomasz Zięba, Teresa Pracownik, Małgorzata Salwa, Mariola Kotowicz, Damian Dąbek, Albert Strzałka, Aleksandra Lis, Dariusz Jedynak, Paulina Wacyra, Piotr Fila, Monika Środoń, Monika Zapałowska, Marcin Batora, Robert Broż, Karolina Bielecka, Michał Flis, Krzysztof Mazur.

Okręg 24 Białystok (województwo podlaskie) - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Dariusz Piontkowski, Jarosław Zieliński, Bohdan Paszkowski, Kazimierz Gwiazdowski, Jacek Żalek, Mieczysław Baszko, Lech Kołakowski, Bernadetta Krynicka, Henryk Wnorowski, Adam Andruszkiewicz, Agnieszka Muzyk, Łukasz Siekierko, Roman Czepe, Piotr Modzelewski, Tomasz Madras, Bożena Jolanta Jelska-Jaroś, Elżbieta Puczyłowska, Grzegorz Kucharewicz, Rafał Supiński, Alicja Biały, Andrzej Mioduszewski, Bożena Nienałtowska, Marek Dziatkowski, Henryk Łukaszewicz, Bożena Teresa Bujno, Agnieszka Zduńczyk, Izabela Wasilewska, Aleksandra Szczudło.

Koalicja Obywatelska: Robert Tyszkiewicz, Krzysztof Truskolaski, Bożena Kamińska, Maciej Borysewicz, Eugeniusz Czykwin, Jolanta Den, Krzysztof Bil-Jaruzelski, Leszek Cieślik, Agnieszka Sitarska, Tadeusz Nowak, Katarzyna Bagan-Kurluta, Jacek Piorunek, Mateusz Gutowski, Andrzej Raś, Halina Roszkowska, Danuta Kaszyńska, Adam Doliwa, Dorota Sasinowska, Katarzyna Karaszewska, Marek Samul, Dorota Ławrowska, Bronisław Talkowski, Joalnta Szczygieł-Rogowska, Łukasz Targoński, Alicja Łepkowska-Gołaś, Wioletta Karczewska, Franciszek Zero, Tomasz Cimoszewicz.

PSL-Koalicja Polska: Stefan Krajewski, Mirosław Lech, Wojciech Grochowski, Jerzy Leszczyński, Cezary Cieślukowski, Agnieszka Zawistowska, Ewa Kulikowska, Wiesława Płońska, Bożena Krzyżanowska, Bogdan Dyjuk, Krzysztof Rafałowski, Maciej Bobel, Marian Magnuszewski, Andrzej Koronkiewicz, Ewa Jakubiak, Agnieszka Szczygielska, Magdalena Nowak, Marta Aleksiejczuk-Szotko, Sławomir Sawicki, Tadeusz Chołko, Tomasz Jakacki, Joanna Jędzul, Małgorzata Kaźmierczak, Michał Zarzecki, Małgorzata Karczewska, Grzegorz Rykowski, Irena Przybylak, Mikołaj Janowski.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Paweł Krutul, Piotr Kusznieruk, Katarzyna Rosińska, Seweryn Prokopiuk, Tomasz Mańczuk, Janusz Borowik, Justyna Rembiszewska, Elżbieta Murawko, Renata Arasimowicz, Izabela Czerniawska, Joanna Deoniziak, Jakub Popławski, Marcin Birgiel, Jolanta Matwiejczuk, Mieczysław Śniadach, Grzegorz Janoszka, Adrian Skowroński, Mikołaj Mironowicz, Michalina Artysiewicz, Aleksandra Andrukiewicz, Anna Krawczyk, Dariusz Janicki, Jakub Osiejewski, Kamila Wysocka, Anna Jasionek, Grzegorz Drobek, Magdalena Sielawa, Wojciech Koronkiewicz.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Robert Winnicki, Adam Kiełczewski, Krzysztof Krasowski, Stanisław Nicewicz, Barbara Majewska, Krzysztof Jabłoński, Marzanna Gontarska, Wiesław Bielawski, Jolanta Daniluk, Katarzyna Kołosowska, Zenon Dziedzic, Paweł Prokopowicz, Adam Kołakowski, Katarzyna Zajko, Mariusz Rokicki, Adrianna Iwanowska, Michał Wais, Monika Grabowska, Jakub Sadowski, Hubert Baranowski, Izabela Przanowska, Marcin Lewoniewski, Anna Prokopowicz, Łukasz Karwowski, Andrzej Jędrzejewski, Mariusz Kossakowski, Karina Zaborowska, Maciej Stypka.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 25 Gdańsk - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Jarosław Sellin, Kacper Płażyński, Arwid Żebrowski, Jan Kilian, Tadeusz Cymański, Kazimierz Smoliński, Karol Rabenda, Sylwia Celmer, Kazimierz Koralewski, Tomasz Rakowski, Paweł Petkowski, Anna Kempa, Katarzyna Sulewska, Jan Wieczorek, Sonia Górniak, Marcin Wittner, Grażyna Stolc, Joanna Cabaj, Mirosław Jasiński, Katarzyna Wanczyk-Kulpińska, Anna Brożek, Barbara Imianowska, Filip Stankiewicz, Grzegorz Raczak.

Koalicja Obywatelska: Sławomir Neumann, Jarosław Wałęsa, Agnieszka Pomaska, Piotr Adamowicz, Małgorzata Chmiel, Józef Sarnowski, Jerzy Borowczak, Piotr Widz, Piotr Bauć, Piotr Bagiński, Małgorzata Wójcik, Monika Gancarewicz, Maciej Rusek, Stefan Skonieczny, Jacek Michalski, Anita Czarniecka, Jan Kulas, Alicja Hantke-Owsiak, Agata Czyżewska, Natalia Pobłocka, Mariusz Śledź, Lucyna Maj, Roman Rezmerowski, Ewa Lieder.

PSL-Koalicja Polska: Andrzej Kobylarz, Krzysztof Trawicki, Maria Pawłowska, Adam Kucharek, Leszek Kaczyński, Wojciech Sarnowski, Paweł Biernacki, Wojciech Cymerys, Lucyna Tusk, Maria Daszkiewicz, Małgorzata Kłos, Bartosz Weroniecki, Marianna Grahn, Leszek Michalak, Paweł Kamiński, Beata Dombrowska-Grubba, Bartosz Hołubowski, Małgorzata Rybakowska, Andrzej Młot, Krystyna Paszek, Janina Dąbek-Stobierska, Zbigniew Grajoszek, Tomasz Dorniak.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Beata Maciejewska, Jolanta Banach, Łukasz Kowalczuk, Andrzej Śnieg, Michał Piękoś, Iwona Ochocka, Olga Strojny, Edward Gwóźdź, Wojciech Hryniewski, Karolina Nowak, Judyta Król, Igor Pacek, Adam Hoderny, Ksenia Grekulak, Wojciech Kłos, Mirosław Cygan, Anna Stażewska, Lucyna Wadlewska, Bartosz Bylica, Dorota Markiewicz, Marcin Wichert, Anna Żochowska, Joanna Szkudlarek, Romuald Koperski.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Michał Urbaniak, Sylwester Pruś, Wojciech Mojzesowicz, Arkadiusz Zaborowski, Michał Welka, Andrzej Ochał, Monika Wysokińska, Krzysztof Rabęda, Anna Czarnecka, Barnaba Pawełczak, Małgorzata Paprocka, Dorota Piasecka, Dagmara Paszko, Katarzyna Labuda, Konrad Seredyński, Kamila Brodnicka, Urszula Falińska, Agnieszka Landowska, Joanna Szablewska, Piotr Wilk, Emilia Adamowicz, Izabela Chojnacka, Adrian Stępkowski, Marcin Krzywkowski.

Wybory parlamentarne 2019. Okręg 26 Gdynia - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Marcin Horała, Aleksander Mrówczyński, Piotr Müller, Janusz Śniadek, Małgorzata Zwiercan, Ryszard Zarudzki, Magdalena Sroka, Mariusz Łuczyk, Piotr Karczewski, Roman Dambek, Adam Treder, Marcin Drewa, Krzysztof Wetta, Violetta Mackiewicz-Sasiak, Paweł Stolarczyk, Andrzej Leyk, Wiesława Buniowska, Anna Lis, Danuta Białooka-Kostenecka, Jan Kużownik, Mariusz Birosz, Monika Tobolska, Anna Wańtuchowicz, Andrzej Bystroń. Urszula Krygier-Nowak, Arleta Kurzelewska, Michał Kowalski, Kazimierz Klawitter.

Koalicja Obywatelska: Barbara Nowacka, Kazimierz Plocke, Zbigniew Konwiński, Henryka Krzywonos-Strycharska, Leszek Bonna, Tadeusz Aziewicz, Grzegorz Furgo, Radomir Szumełda, Janina Kwiecień, Danuta Wawrowska, Piotr Wittbrodt, Arkadiusz Dzierżyński, Krystyna Łuczycka, Marika Domozych, Andrzej Struk, Karolina Szczygieł, Iwona Mielewczyk, Jaromir Szroeder, Michał Orfin, Anna Wojtunik, Elżbieta Singer, Iwona Ryckiewicz, Adam Bondarenko, Rafał Szlas, Tomasz Sopyłło, Igor Skórzybót, Zdzisław Czucha, Marek Dąbkowski.

PSL-Koalicja Polska: Marek Biernacki, Marek Toczek, Radosław Szatkowski, Czesław Elzanowski, Jerzy Tkaczyk, Łukasz Lesner, Mirosław Maszluch, Michał Gruchała, Elżbieta Gniazdowska, Krzysztof Bujanowicz, Krzysztof Pruszak, Aldona Szostakiewicz, Leszek Zawadzki, Anna Mikołajczyk, Tadeusz Keliński, Irena Markowska, Krzysztof Zarzecki, Danuta Zielińska, Anita Lubczyńska-Kiełpińska, Marta Kamrowska, Bogusława Konczanin, Jarosław Krzekotowski, Bożena Piankowska, Jacek Kaczmarek, Wojciech Przybylski, Krystyna Dorniak, Janusz Kupcewicz, Dariusz Męczykowski.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Joanna Senyszyn, Marek Rutka, Karolina Haska, Anna Łukaszewicz, Adam Lubiewski, Bożena Szubińska, Jan Ponulak, Marzena Kutwa, Katarzyna Wirkus, Jacek Lampart, Beata Gajewska, Ryszard Kwiatkowski, Jakub Żynis, Krzysztof Kozioł, Maciej Jarosz, Beata Stencel, Michał Kowalewski, Rafał Marciak, Anna Zajączkowska, Grażyna Czubala, Wojciech Lamentowicz, Andrzej Szczotkowski, Magdalena Drywa, Paweł Wekwert, Magdalena Strzelecka, Jacek Słupecki, Dominika Nowak, Marcin Strzelczyk.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Artur Dziambor, Andrzej Kozieł, Marcin Wałdoch, Tomasz Kłeczek, Adam Lotkowski, Michał Truszkowski, Wiesława Szymczak, Jarosław Gryń, STUPKIEWICZ Magdalena Stupkiewicz, Piotr Sławomir Bruc, Arkadiusz Świeczkowski, Łukasz Wieczorek, Agnieszka Sypniewska-Marczyk, Bartłomiej Głowacki, Michał Dyszer, Krzysztof Kozłowski, Damian Jarzębiński, Edyta Kubiak, Paulina Szynaka, Katarzyna Warcikowska, Paweł Pokryfka, Agnieszka Szczepaniak, Małgorzata Paprocka, Gabriela Duda, Zuzanna Trela, Sylwia Sugier, Maria Zblewska, Przemysław Lipski.

Okręg 27 Bielsko-Biała - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Stanisław Szwed, Grzegorz Puda, Kazimierz Matuszny, Przemysław Drabek, Magdalena Wójcik, Grzegorz Gaża, Ryszard Macura, Marcela Kanafek-Lewandowska, Barbara Adamska, Konrad Łoś, Adrian Midor, Jarosław Gowin, Janusz Dziedzic, Agnieszka Biegun, Magdalena Wawrzeczko, Renata Michnik, Łukasz Pasierbek, Beata Białowąs.

Koalicja Obywatelska: Mirosława Nykiel, Małgorzata Pępek, Mirosław Suchoń, Renata Dyrda, Gabriela Lazarek, Dariusz Michasiów, Bogusław Stolarczyk, Łukasz Giertler, Marcin Ślęk, Aleksandra Prochot-Karnaś, Sławomir Masny, Karolina Krzyżak, Beata Łukowicz, Bogdan Deroń, Bronisław Jafernik, Zbigniew Faruga.

PSL-Koalicja Polska: Mirosław Szemla, Marian Ormaniec, Małgorzata Kiereś, Alicja Ogiegło, Przemysław Major, Waldemar Szendera, Dawid Jarco, Ryszard Wójcik, Halina Wenglorz, Tadeusz Żyła, Edward Kućka, Magdalena Szczepańczyk-Chrobak, Justyna Sosnowska, Brygida Brzoska-Krawczyk, Andrzej Grzyb, Grzegorz Gawęda, Lucyna Butor, Danuta Kożusznik.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Przemysław Koperski, Agnieszka Lamek-Kochanowska, Leszek Czylok, Henryk Satława, Leszek Tyrna, Anna Czaicka, Magdalena Madzia, Aleksandra Banot, Barbara Słonka-Gibas, Władysław Pindel, Katarzyna Gasparska, Alicja Zalewska, Aleksandra Hasior, Paulina Grzybek, Michał Brudny, Paweł Miech, Artur Siąkała, Zbigniew Noskowski.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Bronisław Foltyn, Robert Grajny, Wojciech Bielewicz, Maria Starzyńska, Artur Skłodowski, Magdalena Milczanowska-Szweda, Paweł Małysz, Marlena Wiewióra-Błachut, Cezary Czapiga, Patrycja Kula, Andrzej Polański, Jolanta Cieślar, Ronald Michnik, Grażyna Strzałkowska, Dawid Rudnicki, Katarzyna Śnieżek, Paweł Waliczek.

Okręg 28 Częstochowa - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Szymon Giżyński, Lidia Burzyńska, Mariusz Trepka, Andrzej Gawron, Monika Fajer, Piotr Derejczyk, Anna Kaptacz, Tomasz Maj, Łukasz Lange, Paweł Ruksza, Magdalena Pietrulewicz, Danuta Służałek, Andrzej Sowa, Urszula Zaleska.

Koalicja Obywatelska: Izabela Leszczyna, Andrzej Szewiński, Marta Salwierak, Halina Rozpondek, Gabriel Podbioł, Jolanta Urbańska, Dominik Kabus, Marzena Maniszewska, Marek Pinkas, Marcin Biernat, Renata Stasiak-Betlejewska, Marcin Świtała, Edyta Ciura, Jarosław Lasecki.

PSL-Koalicja Polska: Henryk Kiepura, Krzysztof Smela, Stanisław Gmitruk, Bartłomiej Dobrzyniewicz, Andrzej Kubat, Anna Socha-Korendo, Anna Grus, Monika Kumor, Edyta Młyńska, Krystian Kotynia, Jerzy Cyrulik, Iwona Lisek, Anna Nowicka, Michał Dzwonnik.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Zdzisław Wolski, Zbigniew Niesmaczny, Rafał Kępski, Ewelina Kotkowska, Małgorzata Iżyńska, Łukasz Kot, Ewa Książek, Rafał Jureczko, Ewa Lewandowska, Paweł Łapeta, Joanna Górna, Emilia Skrzypczyńska, Marlena Karewicz, Marcin Gołda.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Włodzimierz Skalik, Jacek Pawlikowski, Bogusław Adamowicz, Bartłomiej Biegas, Paweł Klimczak, Zofia Surowiec, Władysława Rynkiewicz, Agata Polak, Barbara Piątek, Cecylia Musialik, Grażyna Matusiak, Katarzyna Ermer, Rafał Gawenda.

Okręg 29 Gliwice - lista kandydatów:

Prawo i Sprawiedliwość: Bożena Borys-Szopa, Wojciech Szarama, Piotr Pyzik, Jarosław Gonciarz, Tomasz Olszewski, Józef Kubica, Barbara Dziuk, Zbigniew Przedpełski, Anna Borówka, Bartłomiej Kowalski, Paweł Żak, Dorota Siebiata-Tomczyk, Adam Ilewski, Krystyna Kołodziej-Ptak, Ferdynand Reiss, Ewelina Cebula, Piotr Patoń, Elżbieta Kogowska-Piasecka.

Koalicja Obywatelska: Marta Golbik, Krystyna Szumilas, Tomasz Głogowski, Paweł Kobyliński, Tomasz Olichwer, Krzysztof Gawenda, Jarosław Marciniak, Kamil Żbikowski, Norbert Rozpondek, Tomasz Rewkowski, Natalia Juszczak, Krzysztof Szczechowski, Ewa Nierychło, Przemysław Szczukiewicz, Justyna Kronstedt, Ewa Potocka, Jolanta Dziuk, Leszek Jodliński.

PSL-Koalicja Polska: Andrzej Pilot, Anna Karwot, Wojciech Kocuj, Mirosława Świtała, Zygmunt Wilk, Andrzej Baran, Agnieszka Jarzyńska, Agnieszka Stefańska, Łukasz Sitarski, Krystyna Pocheć, Agnieszka Piłat-Gruszka, Claudio Salmeri, Krzysztof Matuszek, Małgorzata Zapiór, Józef Kruczek, Dawid Jasiura, Krzysztof Joniec, Joanna Krupa.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Wanda Nowicka, Rafał Witasik, Barbara Słania, Wacław Kroczek, Andrzej Filipek, Aleksander Gwiazda, Konrad Mrozowski, Paweł Mrachacz, Dorota Michalska, Joanna Paul, Teresa Skrzypulec-Sitek, Marek Lipczyk, Ksymena Matysek, Barbara Przybylska-Czajkowska, Leszek Kraszyna, Jan Miodek, Kasper Piechatzek, Jan Czubak.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Sebastian Dziębowski, Cezary Milczyński, Maciej Kandzior, Ewa Toczek, Jacek Jagiełka, Dominika Hawryluk, Bogusława Zapotoczna, Bartłomiej Truś, Jarosław Żmuda, Janusz Krzywoszyński, Maria Dziuba, Robert Teodorczak, Danuta Tuzinek, Bożena Kamińska-Trus, Jolanta Janiszewska, Karolina Chaber, Dominik Ćwikliński, Waldemar Bartosik.

Okręg 30 Rybnik - lista kandydatów:

Prawo i Sprawiedliwość: Bolesław Piecha, Michał Woś, Czesław Sobierajski, Adam Gawęda, Grzegorz Matusiak, Katarzyna Dutkiewicz, Teresa Glenc, Cezary Rajca, Mirela Szutka, Jarosław Szczęsny, Anna Szymik-Wojciechowska, Karol Szymura, Alojzy Szymiczek, Angelika Garus, Wiesława Ciurko, Maria Kodura, Jerzy Lazar, Daniel Wawrzyczek.

Koalicja Obywatelska: Marek Krząkała, Krzysztof Gadowski, Gabriela Lenartowicz, Anna Gaszka, Bartłomiej Gabryś, Marek Profaska, Izabella Kozielska, Grzegorz Serwatka, Mirosław Duży, Ryszard Zawadzki, Wojciech Kiljańczyk, Beata Rzaczek, Halina Kantor, Jerzy Jelonek, Weronika Piekoszowska, Gabriela Własiewicz, Krzysztof Dybiec.

PSL-Koalicja Polska: Grzegorz Piliszek, Wiesława Hulim, Bogdan Myśliwiec, Sylwia Machnik, Adam Smyczek, Grażyna Bortlik, Henryk Postawka, Jacek Szymura, Piotr Rychły, Kazimierz Adamczyk, Artur Oleksiński, Maria Waliszewska, Aleksander Pojda, Stanisław Rduch, Barbara Nyczka, Elżbieta Kulawik, Janina Dąbrowska, Bronisław Karasek.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Maciej Kopiec, Mirosław Nowak, Zdzisław Smoliński, Hanna Kustra, Piotr Urbańczyk, Ilona Witala-Sługa, Andrzej Pożarowczyk, Izabela Nosiadek, Patrycja Sieńko, Tomasz leonarski, Roman Graniczka, Agnieszka Gonsior, Agnieszka Korbel, Piotr Kwaśny, Zofia Sobik, Agnieszka Ryczkowska, Iwona Kalinowska, Jarosław Ligas.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Roman Fritz, Adam Kurpas, Konrad Makarewicz, Tadeusz Maron, Małgorzata Tomecka, Grzegorz Gorzoch, Joanna Burkacka, Justyna Pyszny, Mirosław Lech, Paweł Piechoczek, Aneta Antonik-Faikis, Alan Szatyło, Aneta Maciaś, Jarosław Grabiec, Justyna Kucharczyk, Paulina Ilnicka, Jacek Lanuszny, Hanna Cofalik.

Okręg 31 Katowice - lista kandydatów:

Prawo i Sprawiedliwość: Mateusz Morawiecki, Michał Wójcik, Jerzy Polaczek, Andrzej Sośnierz, Maria Nowak, Leszek Piechota, Marek Wesoły, Anita Skapczyk, Mariusz Skiba, Paweł Jabłoński, Janusz Freitag, Zbigniew Augustyn, Wioletta Koper-Staszowska, Bernadetta Biskup, Krystyna Panek, Beata Grobel, Łukasz Rosicki, Maria Durska, Janina Zięba, Marek Urbańczyk, Agnieszka Stępień, Agnieszka Skotarek, Mirosław Kiczman, Wojciech Ahnert.

Koalicja Obywatelska: Borys Budka, Ewa Kołodziej, Marek Wójcik, Monika Rosa, Wojciech Król, Urszula Koszutska, Michał Gramatyka, Marek Kopel, Marta Bainka, Sandra Jędzrzejas, Łukasz Ściebiorowski, Anna Zasada-Chorab, Bartosz Karcz, Michał Palka, Elżbieta Pierzchała, Karina Siwiec Magielnicka, Alina Bednarz, Małgorzata Gościniak, Grażyna Kulik, Ilona Kanclerz.

PSL-Koalicja Polska: Aleksandra Jelonek, Jolanta Milas, Bernard Pastuszka, Andrzej krowiak, Kamil Krzysiński, Piotr Suchanek, Andrzej Sojka, Jerzy Mercik, Henryk Nycz, Mateusz Jamka, Małgorzata Handermander-Lewicka, Ireneusz Synowiec, Gabriela Rychter-Bogacka, Dionizy Kolanko, Jadwiga Stalmach, Ewelina Trajgiel, Justyna Płonka, Krystyna Palej, Janusz Redełkiewicz, Jadwiga Chodun, Dariusz Maciąg, Aneta Łakota, Piotr Gleba, Jacek Matusiewicz.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Maciej Konieczny, Andrzej Lekston, Katarzyna Majchrzak, Gabriela Tomala-Bogacka, Edward Duliński, Jakub Nowak, Małgorzata Groniewska, Emilia Makówka, Adrian Szymura, Piotr Zemelka, Katarzyna Zelwor, Anna Ładowska, Krzysztof Makieła, Jarosław Bogocz, Bogdan Bubała, Marek Wiśniewski, Bartłomiej Brzozowiec, Włodzimierz Krzemiński, Sara Wójcik, Natalia Nowak-Trojnar, Ahsan Barakeh, Michał Buchta, Ewa Machura.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Dobromir Sośnierz, Tomasz Dorosz, Bożena Modzelewska, Paweł Trytko, Piotr Saczywko, Michał Markiewka, Jowita Kowszyn-Sumara, Kamil Jabloński, Małgorzata Major, Dawid Szóstak, Agata Sikora-Wójcik, Mateusz Ożóg, Mateusz Fiedorowicz, Tomasz Bomba, Grzegorz Budnik, Paweł Kałuża, Piotr Sygiet, Ewa Zaniewska, Urszula Kufel, Anna Jankowiak, Krzysztof Krajewski, Magdalena Szajko vel Masterczuk, Anita Zawisz, Tomasz Brzezina.

Okręg 32 Sosnowiec - lista kandydatów:

Prawo i Sprawiedliwość: Ewa Malik, Waldemar Andzel, Robert Warwas, Danuta Nowicka, Maria Materla, Marcin Kozik, Małgorzata Zarychta-Surówka, Zbigniew Piątek, Bożena Szydlik, Michał Potoczny, Lena Wardenga, Maciej Derela, Beata Cieślik, Krzysztof Fijałkowski, Paweł Szopa, Ewa Trawczyńska, Zenon Głąb, Łukasz Curyło.

Koalicja Obywatelska: Wojciech Saługa, Barbara Dolniak, Mateusz Bochenek, Anna Nemś, Krzysztof Dudziński, Marek Węgrzynowicz, Maciej Klimek, Paweł Kubica, Adam Szydłowski, Paweł Szczepanek, Bożena Łapaj, Barbara Kozioł, Artur Wieczorek, Marcin Janeczek, Małgorzata Ochęduszko-Ludwik, Jolanta Moćko.

PSL-Koalicja Polska: Barbara Chrobak, Krzysztof Markowski, Janusz Ciołczyk, Krzysztof Peroń, Jan Boska, Anna Sporyszkiewicz, Andrzej Duda, Paweł Dratwa, Stanisław Borówka, Marcin Góralczyk, Anna Kałuża, Ewa Paradzińska, Ewa Janik, Cezary Dobrowolski, Agata Babeńca, Eliza Labocha, Tomasz Kmita, Stanisław Dąbrowa.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Włodzimierz Czarzasty, Rafał Adamczyk, Anita Ziegler-Chamielec, Wojciech Nitwinko, Łukasz Litewka, Magdalena Kot, Wacław Chudzikiewicz, Marta Dziubka, Adrian Kuźnicki, Ewa Półtorak, Małgorzata Łubek, Marcin Gładkowski, Anna Filik, Aleksandra Granat, Damian Łukasik, Urszula Czajer, Janina Gierek, Łukasz Ciastoń.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Jerzy Janoska, Marcin Kolczyk, Waldemar Sikora, Grzegorz Oleksiewicz, Artur Jakóbik, Olga Klarczyńska, Monika Krzyżak, Jagoda Koclęga, Renata Cygan, Ryszard Mizdra, Wojciech Grabowski, Dominika Surmik, Robert Cieślik, Małgorzata Dąbrowska, Magdalena Lorek, Ewelina Gorel, Sylwia Osial, Krzysztof Pałka.

Okręg 33 Kielce (województwo świętokrzyskie) - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Zbigniew Ziobro, Anna Krupka, Krzysztof Lipiec, Michał Cieślak, Marek Kwitek, Piotr Wawrzyk, Agata Wojtyszek, Maria Zuba, Bogdan Latosiński, Andrzej Kryj, Mariusz Gosek, Krzysztof Bielecki, Artur Konarski, Tomasz Puchrowicz, Dominik Tarczyński, Zbigniew Koniusz, Dorota Stępień-Zając, Grzegorz Piec, Monika Słoniewska, Bartłomiej Orzeł, Agnieszka Buras, Marek Strzała, Małgorzata Jalowska, Hubert Przybyszewski, Maksymilian Ślusarczyk, Patrycja Iwańska-Bęben, Urszula Przygodzka, Sylwester Chrzuszcz, Danuta Krępa, Magdalena Zieleń, Agnieszka Kuś, Bartłomiej Dorywalski.

Koalicja Obywatelska: Bartłomiej Sienkiewicz, Adam Cyrański, Marzena Okła-Drewnowicz, Artur Gierada, Agata Wojda, Jerzy Materek, Lucjan Pietrzczyk, Michał Braun, Maciej Kmita, Edyta Handze, Michał Cichocki, Józef Adamczak, Andrzej Zoch, Łukasz Maderak, Józef Bryk, Eugeniusz Łata, Anna Sioja, Gabriela Pustuł, Sławomir Gierada, Avetsi Mnoyan, Dorota Gruszka, Mirsław Dziarek, Katarzyna German-Szczukiewicz, Norbert Krzystanek, Teresa Dziopa, Anna Dziewanowska, Piotr Herman, Jakub Dajczer, Dorota Łukawska, Zofia Jaroszek, Izabela Buszewicz, Sławomir Gągorowski.

PSL-Koalicja Polska: Czesław Siekierski, Piotr Apel, Kazimierz Kotowski, Andrzej Swajda, Grzegorz Gałuszka, Jolanta Tyjas, Leszek Wawrzyła, Stanisława Barańska, Łukasz Świerczyński, Ewelina Bień, Mirosław Fucia, Sylwia Bętkowska, Krzysztof Marwicki, Aleksandra Szulc, Sebastian Nowaczkiewicz, Katarzyna Michnowska-Małek, Anna Golik, Anna Gabryś, Mateusz Karliński, Piotr Żołądek, Jerzy Żyła, Paweł Garbuzik, Adam Żebrowski, Krystyna Zdonek, Michał Skotnicki, Joanna Brzeszcz, Zofia Kruk, Robert Bodo, Jan Myszka, Danuta Pawlik, Katol Kliś, Krystian Jarubas.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Andrzej Szejna, Paulina Piechna-Więckiewicz, Aron Pietruszka, Iwona Wielgus, Jan Gajda, Marcin Chłodnicki, Alicja Lisiak, Arkadiusz Chyla, Bogusława Dlugosz, Józef Grabowski, Krzysztof Arendarski, Adrian Bieluń, Anna Lisowska, Stanisław Karpiński, Jacek Krupa, Dariusz Łosin, Halina Kosecka, Anna Tarapacz, Mirosława Marenin, Irena Kowalczyk-Kwiecień, Iga Komar, Piotr Kasperkiewicz, Beata Borowiecka, Marek Walo, Agata Pawłowska, Anna Mentel-Walkiewicz, Ewa Koper, Marlena Zimnicka, Dobrosława Sojka-Głuszak, Robert Jurek, Jan Klamczyński.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Krzysztof Bosak, Mateusz Iwan, Damian Milczuszek, Łukasz Wilczyński, Michał Sokolnicki, Łukasz Ospara, Mariola Piasecka-Leydo, Juliusz Bilski, Dawid Kurowski, Roksana Oraniec, Aneta Szczęsna, Kinga Symela, Mateusz Śliwa, Artur Kopacz, Przemysław Długosz, Katarzyna Wieczorek, Krzysztof Pająk, Kinga Rusin, Barbara Leżańska, Sebastian Tkacz, Danuta Zapart, Marceli Małkiewicz, Piotr Burzawa, Dorota Tomczyk, Łukasz Świstak, Mikołaj Obiedziński, Maria Kozieł, Monika Głodek, Krzysztof Tyrała, Dominika Wilczyńska, Andrzej Bugajski, Krzysztof Kasza.

Okręg 34 Elbląg (województwo warmińsko-mazurskie) - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Leonard Krasulski, Jerzy Wilk, Zbigniew Babalski, Marcin Kazimierczuk, Monika Modzelewska-Kozioł, Damian Godziński, Paweł Kowszyński, Adam Ołdakowski, Anna Węgłowska, Karolina Goik, Agnieszka Kobryń, Grażyna Kamińska, Jolanta Wiesława Andruszkiewicz, Robert Gontarz, Grzegorz Kierozalski, Jacek Pawlik.

Koalicja Obywatelska: Jacek Protas, Bernadeta Hordejuk, Elżbieta Gelert, Piotr Cieśliński, Ewa Dembek, Katarzyna Królak, Marian Janicki, Leszek Dziąg, Elżbieta Zabłocka, Antoni Czyżyk, Ryszard Kowalski, Krystyna Janczewska, Marek Borkowski, Angelika Domańska, Łukasz Piśkiewicz, Miron Sycz.

PSL-Koalicja Polska: Zbigniew Ziejewski, Piotr Żuchowski, Dariusz Frejnik, Edward Pietrulewicz, Paweł Szakiewicz, Małgorzata Sowicka, Monika Marchalewska, Robert Huszcza, Katarzyna Granacka, Andrzej Wiśniewski, Anetta Słomczyńska-Kądziołka, Wioletta Jaskólska, Adam Żyliński, Ewa Nisiewicz, Krzysztof Groblewski, Stanisław Żelichowski.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Monika Falej, Andrzej Zielonka, Emilia Bartkowska, Ryszard Klim, Daniel Zdanowski, Sylwia Piekart, Janusz Pasjak, Jakub Gierej, Robert Koliński, Milena Falkowska-Hojan, Piotr Pacyno, Urszula Pągowska, Wincenty Przyborowski, Mirosław Szulc, Paweł Wójcik.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Andrzej Wyrębek, Kaja Szynkielewska, Krystian Łożyński, Tomasz Kaczkowski, Marek Hul, Agnieszka Połeć, Teresa Ruksztełło, Marika Zenowicz, Genowefa Szczepańska, Marek Chrapan.

Okręg 35 Olsztyn (województwo warmińsko-mazurskie) - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Wojciech Maksymowicz, Iwona Arent, Artur Chojecki, Wojciech Kossakowski, Jerzy Małecki, Jerzy Antoni Gosiewski, Patryk Kozłowski, Robert Nowacki, Henryk Żuchowski, Dariusz Rudnik, Beata Bukowska, Izabela Szostak, Karol Marchel, Zdzisława Tołwińska, Andrzej Juchniewicz, Jolanta Michalska, Agnieszka Suchocka, Tomasz Szostkowski, Ewa Mieszkowska, Michał Wypij.

Koalicja Obywatelska: Janusz Cichoń, Anna Wasilewska, Mirosław Pampuch, Paweł Papke, Anna Wojciechowska, Artur Wrochna, Igor Chmieliński, Marek Konopka, Małgorzata Czopińska, Edmund Lipnicki, Elżbieta Góralska, Małgorzata Ofierska, Ewa Maksymowicz, Zbigniew Mieruński, Bartłomiej Kłoczko, Tadeusz Ciborski, Adam Ramotowski, Magdalena Lewkowicz, Marcin Kuchciński.

PSL-Koalicja Polska: Urszula Pasławska, Henryk Falkowski, Krzysztof Hećman, Radosław Król, Sylwia Jaskulska, Marcin Piwowarczyk, Andrzej Kurzątkowski, Grażyna Licznerska, Mirosław Stegienko, Emilia Urbanowicz, Alicja Eidtner, Agnieszka Szałko, Jarosław Andrzejewski, Mateusz Sieroński, Iwona Kropiwnicka, Jarosław Franczuk Józef Jamroga, Beata Harań, Jaromir Krajewski, Wioletta Śląska-Zyśk.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Marcin Kulasek, Małgorzata Matuszewska-Boruc, Hubert Górski, Łukasz Michnik, Lucyna Kobylińska, Sława Tarasiewicz, Malwina Pyszna, Krzysztof Rumiński, Monika Chmielewska-Sujata, Jarosław Pieniak, Bartłomiej Rutkowski, Krzysztof Maliszewski, Marcin Gulczyński, Ewa Litman, Daniel Jakubas, Małgorzata Olkowska, Janina Nadolna, Anna Piotrowska, Beata Dalkowska, Bartosz Grucela.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Piotr Lisiecki, Tomasz Pitura, Joanna Michalewicz, Jerzy Tytz, Paweł Borysowski, Radosław Michalski, Justyna Zielińska, Cezary Dębkowski, Anna Markowska, Martyna Lichacz, Danuta Adamska, Paulina Gołębiewska, Kamil Wysocki

Okręg 36 Kalisz - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Jan Dziedziczak, Tomasz Ławniczak, Jan Mosiński, Marlena Maląg, Piotr Kaleta, Lidia Czechak, Leszek Bierła, Marek Sowa, Roman Michniewicz, Katarzyna Sójka, Agnieszka Kubiak, Jerzy Kozłowski, Piotr Januszkiewicz, Krzysztof Dziedzic, Czesław Szymoniak, Alicja Śniegocka, Sławomira Kalak, Dorota Słowińska, Maciej Jagodziński, Teresa Andrzejewska, Joanna Nawrot, Jan Szczerbań, Marek Bąkowski, Andrzej Plichta.

Koalicja Obywatelska: Mariusz Witczak, Jarosław Urbaniak, Bożena Henczyca, Grzegorz Rusiecki, Marzena Budnik, Milena Kowalska, Szymon Jakubowski, Piotr Kusiakiewicz, Daniel Moeglich, Stanisław Martuzalski, Aleksander Sowa, Marcin Gagatek, Marzena Wodzińska, Sławomir Szymański, Anna Koniewicz-Kruk, Marcin Barczyk, Aleksander Kołodziej, Mariusz Chojnacki, Magdalena Walczak, Ewa Dziubka, Urszula Balcer, Adrianna Machowiak, Zuzanna Mocek, Alicja Łuczak.

PSL-Koalicja Polska: Andrzej Grzyb, Piotr Walkowski, Bartosz Korbus, Agnieszka Góralczyk, Franciszek Marszałek, Wiesława Małycha, Jan Grzesiek, Grzegorz Martyn, Małgorzata Banaś, Piotr Pierzchlewicz, Jacek Konopka, Janusz Perski, Beata Kucharska, Karolina Piekarska-Nowak, Agnieszka Rybacka, Alojzy Motylewski, Małgorzata Krakowiak, Kinga Kożańska, Bożena Wysota, Dorota Kinal, Maciej Wasilewski, Joanna Kobus-Marczak, Andrzej Kubiak, Krzysztof Grabowski.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Wisław Szczepański, Marek Mazur, Karolina Pawliczak, Beata Błażejczak-Kleczewska, Józef Wajs, Zbigniew Słodowy, Krzysztof Kłosowski, Krzysztof Synoracki, Zbigniew Zalesiński, Ewa Kędzia, Bożena Humelt, Sławomir Trąbka, Arkadiusz Stachowiak, Alina Szymańska, Elżbieta Cieślak, Violetta Witczak, Grzegorz Stępniak, Monika Gurdek, Angelika Machowska, Karol Hibner, Bernardyna Kaźmierczak, Grażyna Jaszczyk, Konrad Nowacki.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Witold Stoch, Ireneusz Czech, Dominik Idkowiak, Antoni Wieczorek, Piotr Kois, Dominik Dolata, Michał Pasek, Mariusz Skrobała, Mikołaj Fiebich, Rafał Welke, Julia Kurzawska, Lucyna Krośniewska, Mikołaj Mąka, Joanna Oszmian, Anna Stoch, Danuta Skorupińska, Janina Spieszalska, Arkadiusz Maślak, Marta Kordylas, Andrzej Kuświk.

Okręg 37 Konin - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Zbigniew Hoffmann, Witold Czarnecki, Zbigniew Dolata, Ryszard Bartosik, Leszek Galemba, Krzysztof Ostrowski, Marek Waszkowiak, Robert Popkowski, Anna Woźniak, Paweł Wojna, Anita Szykowna, Małgorzata Wiśniewska-Zabłocka, Emilia Derucka-Kolata, Łukasz Grabowski, Małgorzata Cichacka, Jacek Bartkowiak, Halina Musiałek, Zofia Itman.

Koalicja Obywatelska: Tomasz Nowak, Miłosława Stępień, Paulina Hennig-Kloska, Artur Mokracki, Ireneusz Niewiarowski, Grzegorz Ciesielski, Andrzej Szurgot, Barbara Kubiak, Piotr Gałan, Edmund Derwich, Danuta Winiarska, Inez Niszczak, Piotr Kubisiak, Alicja Marek, Dariusz Młynarczyk, Żanetta Matlewska, Dariusz Pilak.

PSL-Koalicja Polska: Jacek Tomczak, Anna Majda, Mirosława Kaźmierczak, Władysław Kocaj, Marek Tomicki, Piotr Łykowski, Teodor Stępa, Marek Wesołowski, Michał Pyrzyk, Paweł Guzik, Barbara Zielińska, Izabela Stajkowska, Urszula Remisz, Krzysztof Czajkowski, Bożena Frankowska, Irena Maciejewska, Bernard Brzoski, Jerzy Berlik.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Paulina Nowak, Tadeusz Tomaszewski, Andrzej Wnuk, Ryszard Nawrocki, Robert Galęba, Joanna Maciejewska, Paweł Kleczewski, Krystyna Kubicka-Sztul, Jadwiga Jaroniewska, Marek Sikorski, Kacper Parol, Leszek Stawicki, Sylwia Przybyła, Martyna Bunalska, Paweł Bartkowiak, Tomasz Czapczyk, Anna Bąk, Dariusz Wilczewski.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Anna Bryłka, Maciej Jóźwiak, Eryk Korzeniewski, Paweł Rusin, Przemysław Gronek, Łukasz Jankowiak, Karolina Wiśniewska, Andrzej Smolarek, Kinga Wiśniewska, Jolanta Nowicka, Monika Podolska, Katarzyna Sadzisz, Izabela Głowacka, Jakub Rakowski, Mirosław Strzelecki, Anna Pinińska, Jakub Talent-Dominiak, Wojciech Ziętkowski.

Okręg 38 Piła - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Krzysztof Czarnecki, Marta Kubiak, Grzegorz Piechowiak, Marcin Porzucek, Michał Zieliński, Dorota Banaś, Bogdan Fleming, Danuta Nijaka, Maja Jankowska, Józef Felcyn, Maria Miler, Robert Kasprzyk, Andrzej Okpisz, Rafał Prętkowski, Wiesław Pietruczuk, Emilia Muzyka, Anna Hoffman, Krzysztof Błaszczyk.

Koalicja Obywatelska: Małgorzata Janyska, Jakub Rutnicki, Iwona Kamińska-Lech, Zbigniew Ajchler, Kilion Munyama, Henryk Szopiński, Dorota Tułodziecka-Adams, Janusz Mrozkowiak, Karolina Uryzaj, Krzysztof Poszwa, Artur Wróblewski, Tomasz Wojciechowski, Lidia Nowakowska, Arkadiusz Dolecki, Magdalena Sroka, Agnieszka Kowalska, Maria Jewszeł-Bogunia, Rafał Lipski.

PSL-Koalicja Polska: Krzysztof Paszyk, Błażej Parda, Tadeusz Teterus, Jarosław Maciejewski, Tomasz Kranc, Marcin Piszczek, Agnieszka Linkiewicz-Mendel, Józef Kwaśniewicz, Anna Korpik, Julian Hermaszczuk, Jolanta Lubińska, Małgorzata Bejma, Lucyna Nawrot, Sławomira Król, Daniel Sztych, Maria Galas, Radosław Łanoszka, Bartłomiej Górny.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Dariusz Standerski, Romuald Ajchler, Kamil Bocian, Agnieszka Grzechowiak, Katarzyna Józefowska, Anna Wilk-Baran, Jacek Flieger, Karolina Smykowska, Stanisław Śliwak, Paulina Birula, Andrzej Meliński, Natalia Minge, Maksym Kaplanskyy, Patrycja Buśko, Marta Bilon, Jakub Mięsikowski, Hanna Mańkowska, Adam Cukier.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Adam Urbański, Jerzy Moeglich, Patrycja Stempniak, Małgorzata Jędrych, Agata Ostaszewska, Radosław Musiał, Justyna Wiatr, Marcin Mahsel, Radosław Kos, Weronika Domagała, Daniel Włudarczak, Adam Feldmann.

Okręg 39 Poznań - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Jadwiga Emilewicz, Tadeusz Dziuba, Szymon Szynkowski vel Sęk, Małgorzata Stryjska, Tadeusz Zysk, Bartłomiej Wróblewski, Jacek Sommerfeld, Zbigniew Czerwiński, Mateusz Raczkowski, Filip Żelazny, Anna Stachowiak-Gauden, Iwona Brzozowska, Ewa Krzyżanowska-Walaszczyk, Piotr Szelągowski, Wojciech Bratkowski, Ewa Kuleczka-Drzewiecka, Marian Markiewicz, Marta Daleszyńska, Katarzyna Włodarczyk, Krzysztof Dembiński.

Koalicja Obywatelska: Joanna Jaśkowiak, Rafał Grupiński, Adam Szłapka, Waldy Dzikowski, Agata Gutorska, Szymon Ziółkowski, Izabela Janicka, Marta Mazurek, Maciej Wituski, Arkady Fiedler, Karolina Fabiś-Szulc, MarekPankowski, Magdalena Kosakowska, Nina Wieczorek, Bartłomiej Ignaszewski, Dawid Murawa, Beata Karczewska-Krzemińska, Wioletta Cybulska, Izabela Sadyś, Franciszek Sterczewski.

PSL-Koalicja Polska: Wojciech Jankowiak, Włodzimierz Zydorczak, Julia Krakowiak, Marcin Kalemba, Marek Baumgart, Agnieszka Brzezińska, Arkadiusz Błochowiak, Grażyna Manikowska-Krawiec, Sylwester Pawłowski, Wojciech Wośkowiak, Aneta Wicher, Szymon Frąckowiak, Urszula Kaczmarek, Miranda Pawłowska, Rafał Klimek, Michał Tomczak, Martyna Włodarczyk, Olga Kostaniak, Marek Beer, Paweł Siemiński.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Katarzyna Ueberhan, Anna Wachowska-Kucharska, Katarzyna Kretkowska, Henryk Kania, Beata Urbańska, Maciej Szlinder, Magdalena Wojciechowska, Daniel Majewski, Marek Mondry, Halina Owsianna, Renata Borusińska, Zuzanna Lewandowska, Łukasz Dylewicz, Adrianna Palus, Maciej Wróbleski, Grzegorz Krystek, Dariusz Jóźwik, Marcin Staniewski, Jakub Skurzyński, Agnieszka Ziółkowska.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Jakub Mierzejewski, Ryszard Oszmian, Paweł Mączka, Paweł Zimmer, Grzegorz Sakowicz, Aldona Muszak, Justyna Socha, Sylwia Szczesiak, Michał Andrzejewski, Marcin Dombkowski, Katarzyna Andrzejczak, Jan Paech, Alicja Dudziak, Michał Frankowski, Ewa Heidrych, Jędrzej Spieszalski, Szymon Świergiel, Krystyna Pulik, Radosław Karbowski, Paweł Malicki.

Okręg 40 Koszalin - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Czesław Hoc, Paweł Szefernaker, Małgorzata Golińska, Stefan Strzałkowski, Marek Subocz, Artur Wiśniewski, Jan Owsiak, Izabela Sozańska-Majchrzak, Jakub Pyżanowski, Ryszard Chróściel, Barbara Nagórska, Grzegorz Błaszczyk, Barbara Kędzior, Halina Sztreja, Jacek Szadewicz, Emilia Niemyt.

Koalicja Obywatelska: Sławomir Nitras, Tomasz Czuczak, Marek Hok, Barbara Grygorcewicz, Paweł Suski, Adam Ostaszewski, Elżbieta Karlińska, Tomasz Strząbała, Wioletta Kaszak, Jacek Kozłowski, Marek Firkowski, Małgorzata Leśniewska, Danuta Butrym, Marcin Urbaniak, Anna Bańkowska, Jerzy Hardie-Douglas.

PSL-Koalicja Polska: Radosław Lubczyk, Stefan Romecki, Elżbieta Gumińska-Wasiak, Lech Bany, JerzyHarłacz, Agnieszka Brodowska, Stanisław Kuczyński, Aldona Piaskowska, Adam Drapała, Roman Wiśniewski, Sylwia Halama, Agata Słodkowska, Piotr Iwat, Halina Samek, Marcin Majczyna, Ryszard Mićko.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Małgorzata Prokop-Paczkowska, Jerzy Kotlęga, Jacek Wezgraj, Andrzej Lewandowski, Agnieszka Szuba, Lech Fabiańczyk, Agnieszka Mastalerz, Józef Szkandera, Ewa Kokot, Katarzyna Paprocka, Magdalena Kusiakiewicz, Hanna Kujath, Marcin Adamczyk, Łukasz Olszewski, Maciej Bock, Małgorzata Chyła.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Krzysztof Chmielewski, Aleksandra Zadencka, Monika Tkaczyk, Edyta Belka, Piotr Karpiński, Mieczysław Arciuszkiewicz, Małgorzata Kotwicka, Mateusz Wojtaszewski, Agata Radek, Kamil Wąwoźny, Kamilla Czerwińska, Łukasz Kurek, Artur Szulganiuk, Michał Rawdanowicz, Artur Głowacki, Dariusz Kot.

Okręg 41 Szczecin - lista kandydatów

Prawo i Sprawiedliwość: Marek Gróbarczyk, Leszek Dobrzyński, Artur Szałabawka, Michał Jach, Stefania Biernat, Krzysztof Zaremba, Rafał Mucha, Kazimierz Drzazga, Arkadiusz Litwiński, Marek Posobkiewicz, Andrzej Szelążek, Monika Kuźmińska, Justyna Łyjak, Magdalena Zarębska-Kulesza, Dariusz Matecki, Zbigniew Bogucki, Maria Brzozowska, Anna Pawlak, Jolanta Toboła, Michał Kamiński, Katarzyna Dyczyńska, Agnieszka Stój, Agnieszka Kurzawa, Maciej Kopeć.

Koalicja Obywatelska: Arkadiusz Marchewka, Norbert Obrycki, Zofia Ławrynowicz, Artur Łącki, Magdalena Filiks, Grzegorz Napieralski, Elżbieta Jabłońska, Michał Marcinkiewicz, Robert Sucharzewski, Wojciech Łebiński, Marek Stankiewicz, Zbigniew Chojecki, Zygmunt Siarkiewicz, Lidia Lalak-Szawiel, Hubert Andrych, Joanna Napiwodzka, Wiktor Tołoczko, Piotr Rębacz, Wioletta Drzewińska, Damian Walczak, Dorota Schrammek, Izabela Grabowska, Edyta Łongiewska-Wijas, Piotr Misiło.

PSL-Koalicja Polska: Jarosław Rzepa, Piotr Słomski, Anna Kusy-Kłos, Tomasz Kulinicz, Stanisława Bodnar, Paweł Marek, Damiana Nowak, Waldemar Wawrzyniak, Anna Gibas, Arkadiusz Janowicz, Magdalena Demkowska, Jarosław Żuk, Joanna Chudzik, Andrzej Durka, Dorota Kalinowska, Remigiusz Pajor-Kubicki, Anna Glińska, Jacek Liwak, Justyna Jakubowicz-Dziduch, Eugeniusz Jasiewicz, Renata Korek, Bartlomiej Toszek, Adam Chrałowicz, Olgierd Kustosz.

KW Sojusz Lewicy Demokratycznej: Dariusz Wieczorek, Arkadiusz Czarnecki, Sebastian Bednarski, Katarzyna Kotula, Dawid Krystek, Czesława Christowa, Wojciech Długoborski, Katarzyna Kosno, Cezary Pakulski, Jagoda Gmachowska, Amadou Sy, Danuta Leszczyńska, Wiktoria Arbaros, Małgorzata Piotrowska, Teresa Szymańska, Jerzy Maćkowiak, Zofia Malisz, Dorota Maślana, Maria Serafinowicz, Tymoteusz Kochan, Sasza Kordzielewski, Naralia Kostuś, Piotr Sobolewski, Joanna Agatowska.

KW Konfederacja Wolność i Niepodległość: Marcin Bedka, Ewa Rzeuska, Magdalena Sosnowska, Klaudia Szenderowicz, Grzegorz Piątkowski, Iwona Wawruszczak, Beata Kozłowska, Dariusz Gapys, Piotr Matusiak, Krzysztof Olszewski, Przemysław Korus, Piotr Myśliwiec, Dariusz Olech, Konrad Słodowicz, Jakub Bętkowski, Beata Rawdanowicz, Tomasz Postół, Marcin Siniecki, Anna Gawrońska, Józef Lewandowski, Małgorzata Figas, Mieczysław Parobiec, Natalia Pluta, Jan Gładkow.

Więcej o:
Skomentuj:
Wybory parlamentarne 2019. Kandydaci do Sejmu - listy PiS, KO, PSL, Lewicy i Konferederacji [cała Polska]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX