Wypadek na A4 przy węźle Złotoryja. Na drodze w stronę Zgorzelca spłonęła laweta

Dramatyczny wypadek na autostradzie A4 niedaleko węzła Złotoryja. Na pasie w stronę Zgorzelca zderzyły się trzy pojazdy, w tym laweta. Trzy osoby są ranne. Droga została zablokowana.

Do wypadku doszło na 84. kilometrze autostrady A4, po godzinie 10:00. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy - samochód osobowy, ciężarówka i laweta. Ta ostatnia stanęła w płomieniach i doszczętnie spłonęła. Trzy osoby są ranne - pisze Gazeta Wrocławska

Wypadek na A4. Laweta stanęła w ogniu. Jej kierowca został przewieziony do szpitala

Ze wstępnych ustaleń służb wynika, że kierowca lawety uderzył w tira. Po chwili w lawetę wjechał kierowca samochodu osobowego marki Volkswagen - w rozmowie z radiem Legnica FM powiedział Marcin Swenderski z legnickiej straży pożarnej. Wiadomo, że w pojeździe, który stanął w płomieniach, była zamontowana instalacja gazowa. Kierowca lawety został przetransportowany do szpitala.

Droga do Zgorzelca została zablokowana. Na miejscu pracują służby. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14:00.  

Wypadek na A4 przy węźle Złotoryja. Na drodze w stronę Zgorzelca spłonęła lawetaWypadek na A4 przy węźle Złotoryja. Na drodze w stronę Zgorzelca spłonęła laweta Fot. Google Maps

Więcej o:
Komentarze (2)
Wypadek na A4 przy węźle Złotoryja. Na drodze w stronę Zgorzelca spłonęła laweta
Zaloguj się
  • kurdupel_zoliborski

    Oceniono 1 raz 1

    Dzien jak codzien w katopolandzie, byle szybciej - piekne z tego wyniki... de.bile sie samoeliminuja...

  • rstipes

    Oceniono 1 raz 1

    Ledwie odwieźli ludzi z 54 km a teraz 30km dalej następni. Maja dzisiaj ratownicy Legniccy pracowitą niedzielę... zbieranie trupów i rannych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX