Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Czy kolejne dni przyniosą Ci szczęście?

Czy trzeci tydzień lipca będzie dla Ciebie szczęśliwy? Dowiedz się tego, czytając krótki horoskop na najbliższe kilka dni!

Horoskop tygodniowy powie Ci, czy w najbliższym czasie czeka Cię powodzenie w miłości, w pracy, czy może przed Tobą pasmo niepowodzeń.

Horoskop tygodniowy - Strzelec (od 22 listopada do 21 grudnia)

To będzie tydzień pełen emocji, przede wszystkim tych związanych z miłością! Strzelce będące w stałym związku poczują, że ich relacja znowu nabiera rumieńców, z kolei Strzelce, których wciąż nie ugodziła strzała amora, poznają kogoś naprawdę wyjątkowego. W sferze zawodowej szykuje się sporo wyzwań. Będziesz musiał wykazać się elastycznością i zostać w pracy po godzinach.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec (od 22 grudnia do 19 stycznia)

Życiowa sytuacja zmusi Cię do tego, abyś nauczył się prosić innych o pomoc. Zrozumiesz, że nie jest to oznaka słabości i zobaczysz, na kim naprawdę możesz polegać. Wokół Ciebie jest wielu życzliwych osób, które z chęcią podadzą Ci pomocną dłoń. Nie brakuje jednak i takich, którzy w obliczu kryzysu zostawią Cię na pastwę losu. Nie ma sensu ronić łez. Podziękuj dobrym ludziom za pomoc, a z toksycznych relacji jak najszybciej się wykaraskaj.

Horoskop tygodniowy - Wodnik (od 20 stycznia do 18 lutego)

To nie będzie dobry tydzień. W pracy powinie Ci się noga, a koledzy nie okażą się w tej sytuacji pomocni. Stres i nerwy związane z zawodowymi niepowodzeniami będziesz przynosił do domu, co sprawi, że sytuacja w Twojej rodzinie również się zaogni. Na szczęście pod koniec przyszłego tygodnia Twój los się odmieni i uda Ci się załagodzić większość konfliktów z krewnymi oraz przyjaciółmi.

Horoskop tygodniowy - Ryby (od 19 lutego do 20 marca)

W ciągu kilku najbliższych ni pochłoną Cię sprawy rodzinne, a praca, zdrowie i miłość zejdą na dalszy plan. Będziesz musiał poświęcić dużo czasu i energii bliskiej Ci osobie, która znajdzie się w kryzysowej sytuacji. Nie będzie łatwo, ale kiedy w końcu uda Ci się jej pomóc wyjść z kłopotów, będziesz mieć ogromną satysfakcję. Pamiętaj jednak także o swoich potrzebach. Jeżeli zaniedbasz własne zdrowie, wkrótce się to na Tobie odbije.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: