Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Czy kolejne dni przyniosą Ci szczęście?

Czy kolejny tydzień będzie dla Ciebie łaskawy, czy los będzie podkładał Ci kłody pod nogi? Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy i dowiedz się, co czeka Cię w ciągu najbliższych dni.

Horoskop tygodniowy podpowie Ci, czy wkrótce poznasz kogoś wyjątkowego, czy może czekają Cię sukcesy w pracy. Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj krótką wróżbę ze wskazówkami na najbliższe kilka dni

Horoskop tygodniowy - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Ten tydzień będzie obfitował w niespodzianki. Na Twojej drodze znajdzie się ktoś, kto Cię zauroczy. Przyglądaj się czujnie zarówno tej osobie, jak i własnym uczuciom. Mimo szczęścia w miłości, w życiu prywatnym czeka Cię także rozczarowanie, bo Twój bliski nie postąpi tak, jakbyś się tego spodziewał. W pracy spodziewaj się stabilizacji.

Horoskop tygodniowy - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

W ciągu najbliższych kilku dni będziesz stawiał na sprawdzone rozwiązania i nie w głowie będą Ci ryzyko oraz szaleństwa. To dobry czas na leniwy odpoczynek w domu lub krótki wyjazd w Twoje ulubione miejsce, który pomoże Ci zregenerować siły. Uważaj jednak na sprawy rodzinne. W powietrzu wisi konflikt ze starszym od Ciebie członkiem Twojej familii. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta (od 23 maja do 21 czerwca)

Najbliższe dni to dla Bliźniąt fantastyczny czas na wyjazd lub na jego planowanie. W tym tygodniu poczujesz zmęczenie zawodowymi i domowymi obowiązkami, dlatego warto pomyśleć o czymś tak przyjemnym jak zasłużone wakacje i zająć się ich organizacją. Ten tydzień będzie dla Ciebie dobry ze względu na finanse - w Twoim portfelu może pojawić się zaskakująco wysoka kwota.

Horoskop tygodniowy - Rak (od 22 czerwca do 22 lipca)

Kolejne siedem dni to dobry czas na wszelkie negocjacje i zawieranie nowych umów. Jeżeli uważasz, że zasługujesz na podwyżkę, to dobry moment, żeby porozmawiać o tym ze swoim przełożonym, bo los będzie Ci sprzyjać. Powodzeniem zakończą się też wszelkie większe inwestycje. Szczęścia zaznasz także  w miłości. Na horyzoncie maluje się gorący romans.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: