Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Czy kolejne siedem dni przyniesie Ci szczęście?

Jesteś ciekaw, czy w najbliższym tygodniu czeka Cię szczęście? Twój los został zapisany w gwiazdach! Przeczytaj krótki horoskop tygodniowy i dowiedz się, czy najbliższe dni będą radosne, czy może wręcz przeciwnie.

Przygotowany dla Ciebie horoskop tygodniowy, to krótka wróżba, z której dowiesz się, w jakich dziedzinach będzie Ci się dobrze wiodło, a w których warto powstrzymać się od ryzyka. 

Horoskop tygodniowy - Lew (od 23 lipca do 23 sierpnia)

W najbliższym tygodniu poczujesz zew przygody i zadbasz o to, aby choć na chwilę wyjechać ze znanych Ci stron. Posłuchaj tego wewnętrznego głosu i zorganizuj sobie wycieczkę. Będzie to doskonała okazja do odpoczynku, ale także dobry moment, aby poznać kogoś nowego. Otwórz się na ludzi - przypadkowa znajomość może okazać się początkiem czegoś ekscytującego.

Horoskop tygodniowy - Panna (od 24 sierpnia do 22 września)

W ciągu kolejnych kilku dni będziesz wrażliwy na słowa krytyki. Niewinna uwaga czy niepochlebny komentarz będą w stanie doprowadzić Cię do łez. Spróbuj nie brać wszystkiego do siebie i nie ulegaj próbującemu Cię dopaść smutkowi. W wolnych chwilach otaczaj się przyjaciółmi i rodziną - to poprawi Ci nastrój. 

Horoskop tygodniowy - Waga (od 23 września do 22 października)

Przed Tobą bardzo burzliwy czas. W Twoim miejscu pracy będzie roić się od intryg i plotek,a w domu łatwo będzie o kłótnie. Znajdź czas tylko dla siebie i postaraj się ukoić skołatane nerwy. Pamiętaj, aby nie reagować gwałtownie na słowne zaczepki - jedno nieostrożne słowo może przerodzić się w długi i trudny do wygaszenia konflikt.

Horoskop tygodniowy - Skorpion (od 23 października do 21 listopada)

Jeżeli zadbasz o swoje interesy, najbliższe dni będą dla Ciebie szczęśliwe. Po trudnym czasie w pracy należy Ci się nagroda, ale będziesz musiał się o nią upomnieć. Również w życiu towarzyskim będziesz musiał powalczyć o swoje, jednak warto to zrobić, bo Twój wysiłek zostanie doceniony i nagrodzony z nawiązką. 

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę horoskopy.gazeta.pl!

Więcej o:
Komentarze (1)
Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Czy kolejne siedem dni przyniesie Ci szczęście?
Zaloguj się
  • justynaszymczak1

    0

    Niestety taki horoskop napisany dla wszystkich nie jest skuteczny. Jeśli komuś zależy na sprawdzonej wróżbie to niech się uda do.sorawdzonej wróżki. Taka wróżba może pomóc uniknąć przykrych zdarzeń. Jeśli nie znacie takiej wróżki to polecam Elżbiete Sobczyk - znajdziecie ją w google. Wykonuje wróżby przez internet pytania zadajemy jej przez e-mail. Polecam bo mi pomogła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX