Dzień Dziecka 2019. Pomysły na prezent dla dziecka

Dzień Dziecka w Polsce obchodzony jest 1 czerwca. W najbliższą sobotę swoje prezenty otrzymają od rodziców wszystkie dzieci w Polsce. Jaki prezent kupić dla swojej pociechy?

1 czerwca wypada Dzień Dziecka. W Polsce i wielu innych krajach z okazji tego święta organizowanych jest wiele dodatkowych atrakcji. Ze swojej strony także rodzice chcą podarować swojemu dziecku prezent lub drobny upominek. Poniżej zebraliśmy najlepsze propozycje na prezenty, które sprawią radość każdemu dziecku.

Dzień Dziecka 2019. Pomysły na prezent i drobne upominki dla dziecka

Od kilku lat najbardziej popularnymi prezentami dla dzieci są gadżety elektroniczne. Dzieci z okazji swoich urodzin i innych świąt zazwyczaj proszą o konsole do gier, nowe telefony czy elektryczne deskorolki. Na Dzień Dziecka rodzice zazwyczaj kupują swoim pociechom drobne upominki. Wśród prezentów na Dzień Dziecka bardzo często wybierane są książki. Rodzice starają się w tej sposób zachęcić swoje dzieci do czytania.

Kolejnym dobrym pomysłem jest zakup personalizowanych zabawek. Rodzice mogą kupić m.in. pluszaki, zabawkowy zestaw narzędzi oraz inne zabawki, które odpowiadają ich zainteresowaniom. Częstym podarunkiem są także gry planszowe, dzięki którym można wspólnie spędzić czas. Ze względu na zbliżające się wakacje bardzo często dzieci otrzymują tego dnia wrotki, piłki, rowery, deskorolki lub hulajnogi, dzięki którym będą mogły aktywnie spędzić czas na dworze.  

Dobrym pomysłem jest też także wycieczka. W Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie, w Farmie Iluzji Mościka czy w labiryntakch w Bliznach z okazji dnia dziecka przygotowano wiele atrakcji. Starsze dzieci można zabrać do parku rozrywki, np. Energylandii w Zatorze.

Więcej o:
Komentarze (2)
Dzień Dziecka 2019. Pomysły na prezent dla dziecka
Zaloguj się
  • kingazpola

    0

    Ja mojemu siedmiolatkowi kupiłam zegarek firmy Volantis - niedrogi, ładny a on utrwali umiejętność czytania godziny z takiego sprzętu ;)

  • ali567

    0

    Ja tym razem kupiłem prezent na dzień dziecka na suprizo.pl z personalizacją.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX