Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Czy w tym tygodniu czeka Cię szczęście?

Horoskop. Jesteś ciekaw, jaki czeka Cię los i czy nadchodzące dni przyniosą Ci szczęście? Przeczytaj horoskop tygodniowy i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.

Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj krótką wróżbę - horoskop tygodniowy podpowie Ci, w jakich dziedzinach będzie Ci się wiodło, a w których aspektach życia czekają Cię wyzwania.

Horoskop tygodniowy - Baran (21 marca - 19 kwietnia)

To będzie Twój tydzień! Wiosenna aura wprawi Cię w dobry nastrój i znów spojrzysz na świat przez różowe okulary. Poczujesz się pewniej, uwierzysz w siebie i swoje umiejętności, a to otworzy przed Tobą nowe możliwości zawodowe. Poczujesz też duże wsparcie ze strony Twoich bliskich i skorzystasz z pomocy, którą zaoferuje Ci przyjaciel. Wenus i Merkury wróżą Ci także powodzenie w miłości.

Horoskop tygodniowy - Byk (20 kwietnia - 22 maja)

Nadchodzące dni poświęcisz trosce o samego siebie. Taka postawa zaprocentuje! Odpowiednia dawka ruchu i zdrowa żywność poprawią Twoje samopoczucie i stan zdrowia. Poczujesz także chęć zmiany w życiu uczuciowym. Okazja do tego, aby uciec od miłosnej nudy nadarzy się lada moment! Miej oczy szeroko otwarte - Twoja druga połówka może być bliżej niż myślisz.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

W tym tygodniu będziesz musiał się skupić i wejść na najwyższe obroty, po czeka Cię sporo zawodowych wyzwań. Duże i pracochłonne projekty, humorzasty szef, plotkujący koledzy i koleżanki - to wszystko wystawi na próbę Twoją cierpliwość. Postaraj się nie przynosić złych emocji do domu i znaleźć czas na oddech - w innym wypadku rozpocznie się konflikt między Tobą a Twoją rodziną. 

Horoskop tygodniowy - Rak (22 czerwca - 22 lipca)

W najbliższych dniach poczujesz, że doskwiera Ci monotonia i masz ochotę na zmiany. To doskonały czas, aby odkryć nowe hobby lub zainwestować w rozwój starych zainteresowań. Zapisz się na interesujący Cię kurs i wyjdź z rutyny dnia codziennego. Możliwe, że dzięki temu poznasz kogoś, kto odmieni Twoje życie na lepsze...

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Jedną z organizacji, która działa na rzecz ochrony klimatu jest Greenpeace. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

NIiedźwiedź greanpeaceNIiedźwiedź greanpeace greanpeace

Więcej o: