Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Czy kolejne dni będą dla Ciebie szczęśliwe?

Jesteś ciekaw, jaki los zapisano dla Ciebie w gwiazdach? Przeczytaj krótki horoskop na najbliższy tydzień i dowiedz się, w jakich dziedzinach życia będziesz mieć szczęście.

Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj wróżbę. Horoskop tygodniowy powie Ci, czy kolejne siedem dni przyniesie Ci szczęście.

Horoskop tygodniowy - Baran (21 marca - 19 kwietnia)

W tym tygodniu będzie rozpierać Cię pozytywna energia. Gwiazdy będą po Twojej stronie i szczęście będzie Ci sprzyjać. To dobry moment na to, aby podejmować odważne decyzje. Od dłuższego czasu myślisz o tym, żeby w coś zainwestować? A może od tygodni układasz mowę, która pomoże Ci w awansie? Nie myśl za dużo, tylko działaj. Nie pożałujesz.

Horoskop tygodniowy - Byk (20 kwietnia - 22 maja)

Najbliższe kilka dni będą dobrym czasem dla Twojego portfela. Możliwe, że dostaniesz premię, spadek lub możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy. Istnieje także duże prawdopodobieństwo, że ktoś zaproponuje Ci ciekawą posadę. Nawet jeśli lubisz swoją aktualną pracę, przemyśl tę propozycję. Los stawia przed Tobą szansę na rozwój, którą warto byłoby zmarnować.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta (23 maja - 21 czerwca)

To będzie trudny tydzień. Zarówno w pracy, jak i w domu poczujesz negatywne emocje i złapiesz się na tym, że czasem puszczają Ci nerwy. Postaraj się wygospodarować trochę czasu tylko dla siebie. Długa kąpiel, spacer po parku, samotna wizyta w galerii handlowej to rzeczy, których będziesz potrzebować, aby wziąć głęboki wdech i nabrać dystansu do dręczących Cię problemów.

Horoskop tygodniowy - Rak (22 czerwca - 22 lipca)

W Twoim życiu nadchodzi czas porządków! Nie chodzi tylko o dom, ale także o Twoją przyszłość. Czas się z nią rozliczyć i pogodzić się z tym, że pewnych rzeczy nie da się odzyskać. Nie załamuj rąk i odnajdź w sobie wewnętrzny spokój! Los przyniesie Ci przyszłość znacznie ciekawszą i szczęśliwszą niż przeszłość, do której wciąż wracasz myślami. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl!

Więcej o: